Jump to content

Tehchnikos sąrašas prie 30ha


prancius

Recommended Posts

prieš 37 minutes , Witalikas pranešimas:

Kiek tas normaliai? 5tuks?

Zinau ir as tokiu ukininku kur npk trasu kibira ant triju metu uzpila ir sako oj kiek daug ikisau i zeme, va dabar tai kulsiu, a pasiziuri metu eigoje, varputis perzeles, smilgos pilna, bet jam px, sako oj kaip gerai gavosi cia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, prancius pranešimas:

Ačiū už info. Gal maždaug pavardintum kokia technika pas tave?

bielkis su frontalu,fordas 120ag,dominatorius 78,purkstuvas 1000ltr.,kultivatorius 4m.plugas 3x3,lekstes lenkiskos,priekaba 10t.,barstykle,sejamoji 3m.noragine.Dar sienapjove,presas,greblys, vartytuvas.Pagrindas pas mane gyvulininkyste.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , ramas 1 pranešimas:

Pradziai pabandyk viska samdydamas bent jau suprasi kas su kuo valgoma.Prisipirkti gelazu suspesi visada.

Neįsivaizduoju kaip tai gali būti įmanoma. Su purškimais, trašomis pavargsiu bėgioti nekalbant apie kūlimą.Vienas tik kuls kitas tik veš ir kažkaur kažkas ir ledas ...

Kaip bebūtų sandėlis darosi numeris 1.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , prancius pranešimas:

Neįsivaizduoju kaip tai gali būti įmanoma. Su purškimais, trašomis pavargsiu bėgioti nekalbant apie kūlimą.Vienas tik kuls kitas tik veš ir kažkaur kažkas ir ledas ...

Kaip bebūtų sandėlis darosi numeris 1.

Tu nesupranti į kokį ššš kiši rankas. Bet pagal ryžtą matau esi pasiruošęs nerti visa galva... Sėkmės, bet prisimink - ūkininkavimas yra ubagų verslas nors ir toli gražu ne visi ubagai. O dar kai pasakoma, kad čia mano hobis, tai yra visiška nesamonė, hobiu užsiemi kada nori, o ne kada gražiausios dienos trunyji technikoje. O jei ruošiesi pirkti senienas ir viską nuo nulio, tai 70% to ūkininkavimo praleisi tą techniką remontuodamas ar lopydamas pastatus tai betonuodamas, tai bokšto reik, tai valomosios, tai džiovykla ne prošalį ir taip toliau iki kol praeis noras knist žemę. Na nebent žadi investuot daug pinigų, bet kam tada ūkininkaut? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, gerasukis pranešimas:

Tu nesupranti į kokį ššš kiši rankas. Bet pagal ryžtą matau esi pasiruošęs nerti visa galva... Sėkmės, bet prisimink - ūkininkavimas yra ubagų verslas nors ir toli gražu ne visi ubagai. O dar kai pasakoma, kad čia mano hobis, tai yra visiška nesamonė, hobiu užsiemi kada nori, o ne kada gražiausios dienos trunyji technikoje. O jei ruošiesi pirkti senienas ir viską nuo nulio, tai 70% to ūkininkavimo praleisi tą techniką remontuodamas ar lopydamas pastatus tai betonuodamas, tai bokšto reik, tai valomosios, tai džiovykla ne prošalį ir taip toliau iki kol praeis noras knist žemę. Na nebent žadi investuot daug pinigų, bet kam tada ūkininkaut? :)

Va cia pasakyta 100% teisybe. Zemes ukis yra pasaka be galo, is kurio naudos kiseneje nelabai dazniausiai ir jauciasi, koki metai pasitaiko normalesni a taip tik kupra auga ir vargsti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ceck pranešimas:

tegu žmogus pabando,galės vaikščiot pilnom kišenėm babūlių,nėra čia taip blogai :icon-lol:

Taip ir nėra normalaus atsakymo. Jei taip "hujovai" ko visko neparduodat? Kam ta kupra. Kažko nedasakot ...

Bet geriau būtų atsakymai į temą. Pvz.: žmogus pasidalino, kad naudoja mažame ūkyje Class dominator tai man buvo idomu pasiskaityti kokie tai kombainai, kiek kainuoja ir pan. O kiti tik dejuojat ir dejuojat. Čia nedejuotojų tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, gerasukis pranešimas:

Tu nesupranti į kokį ššš kiši rankas. Bet pagal ryžtą matau esi pasiruošęs nerti visa galva... Sėkmės, bet prisimink - ūkininkavimas yra ubagų verslas nors ir toli gražu ne visi ubagai. O dar kai pasakoma, kad čia mano hobis, tai yra visiška nesamonė, hobiu užsiemi kada nori, o ne kada gražiausios dienos trunyji technikoje. O jei ruošiesi pirkti senienas ir viską nuo nulio, tai 70% to ūkininkavimo praleisi tą techniką remontuodamas ar lopydamas pastatus tai betonuodamas, tai bokšto reik, tai valomosios, tai džiovykla ne prošalį ir taip toliau iki kol praeis noras knist žemę. Na nebent žadi investuot daug pinigų, bet kam tada ūkininkaut? :)

Pradžioje teks su laužais pavargti (turiu puikų įsivaizdavimą man juk ne 20 metų). Plius neturiu tetės su dideliu ūkiu pašonėje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , prancius pranešimas:

Pradžioje teks su laužais pavargti (turiu puikų įsivaizdavimą man juk ne 20 metų). Plius neturiu tetės su dideliu ūkiu pašonėje.

 

prieš 2 minutes , prancius pranešimas:

Pradžioje teks su laužais pavargti (turiu puikų įsivaizdavimą man juk ne 20 metų). Plius neturiu tetės su dideliu ūkiu pašonėje.

Parašė keletas žmonių apie techniką,o nieko naujo čia ir neišrasi.Investicijų yra kaip ir kiekviename versle,ir dirbti reikia,o jei dirbi ir draugauji su galva,tai ir uždirbi.Geras mtz,padargų yra dabar dėvėtų pakankamai,jei yra noras(o tai svarbiausia),eini ir dirbi.Nors tą pats jau kaip supratau nusprendęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , manttys pranešimas:

nieko neizeidziant, kas is 20 ha gaunat metine alga tai arba skaiciuot.nemokat, arba jusu valdiskas darbas chuhovai apmokamas.

del temos autoriaus, as jau matau, kad neukininkaus jis, kazkokia parodomoji trolinimo akcija.

Pritariu, versla turintis eis ukininkauti. 
Cia kai patarle, 9 amatai 10 badas :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , manttys pranešimas:

nieko neizeidziant, kas is 20 ha gaunat metine alga tai arba skaiciuot.nemokat, arba jusu valdiskas darbas chuhovai apmokamas.

del temos autoriaus, as jau matau, kad neukininkaus jis, kazkokia parodomoji trolinimo akcija.

Pavydžiu ekstrasenso sugebėjimų, man tokie ūkininkaujant tikrai praverstų.

O jei rimčiau tiesiog vyksta analizė, kuri truks ilgai ir labai erzina kai be jokių skaičių ar loginių yra sakoma bus ŠŠŠŠ.

Aš esu optimistas. Yra keletas kozerių kurie manau duoda privalumų tokie kaip turiu nuosavos žemės, žemė derlinga ir t.t, turiu profesinį žemės ūkio srities išsilavinimą, turiu supratimą apie techniką, turiu traktorininko pažymėjimą ir t.t. Aš suprantu, kad vargo vakarienė bus kol išlipsiu iš "laužų", bet tikslas toks ir yra, kad per 5-10 atsistoti ant kojų ir vyresniame amžiuje turėti mėgiamą užsiėmimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , prancius pranešimas:

Pavydžiu ekstrasenso sugebėjimų, man tokie ūkininkaujant tikrai praverstų.

O jei rimčiau tiesiog vyksta analizė, kuri truks ilgai ir labai erzina kai be jokių skaičių ar loginių yra sakoma bus ŠŠŠŠ.

Aš esu optimistas. Yra keletas kozerių kurie manau duoda privalumų tokie kaip turiu nuosavos žemės, žemė derlinga ir t.t, turiu profesinį žemės ūkio srities išsilavinimą, turiu supratimą apie techniką, turiu traktorininko pažymėjimą ir t.t. Aš suprantu, kad vargo vakarienė bus kol išlipsiu iš "laužų", bet tikslas toks ir yra, kad per 5-10 atsistoti ant kojų ir vyresniame amžiuje turėti mėgiamą užsiėmimą.

Jei žemė prie prastesnių tai tavo pelnas bus 200-400 iš ha (čia įvertinus kad žemė nuosava ir nuomos nereiks mokėti), jei žemė labai derlinga tai gal ir 300-600 įmanoma gauti priklausomai nuo metų ir kultūrų. Tai vat ir skaičiuok kada išlipsi iš metalo laužų, kiek metų prireiks. Padoresnis traktorius nuo 30k prasideda, purkštuvas nuo 15k, kombainas nuo 40k, priekaba nuo 10k nedidukas pastatas apie 50k, o kur dar grūdų tvarkymo technika, valomoji, džiovykla, o ar tu 30ha dirbsi ar 130, traktorius ir kombainas vistiek tiek pat kainuos, tik jei turėsi galingesnį kombainą sutvarkęs savo, gal galėsi kitiems panašaus dydžio ūkiams padėti ir ant remontų pinigų susirinkti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , prancius pranešimas:

Yra keletas kozerių kurie manau duoda privalumų tokie kaip turiu nuosavos žemės, žemė derlinga ir t.t, turiu profesinį žemės ūkio srities išsilavinimą

Kazkada ,kai pirkau is vieno kazkoki gelezi(neatsimenu jau)  isvaziuojant jis man palinkejo: sekmes 3.14snioj  . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...