Jump to content

Tehchnikos sąrašas prie 30ha


prancius

Recommended Posts

prieš 6 minutes , prancius pranešimas:

Nu pasakiau ką išgauna iš to lauko profai, aš pasiekčiau 70% ir bučiau laimingas.

Dauguma nuomonių nedaryt ...

Ar gali bent vienas iš pesimistų man normaliai sąžiningai atsakyti kodėl uždirbdami 300/ha jos neišnuomoja, neparduoda visos technikos ir užsiima "labiau" pelningesne veikla? Kodėl Jums verta o kitiems neverta? Kame šuo pakastas?

zemes kiekis. kai perlipi 100ha, tada galima galvot gyvent be papildomo darbo ir savo laika skirt ukiui. su 30ha  protingiau butu augint darzoves ar kazka panasaus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , prancius pranešimas:

Nu pasakiau ką išgauna iš to lauko profai, aš pasiekčiau 70% ir bučiau laimingas.

Dauguma nuomonių nedaryt ...

Ar gali bent vienas iš pesimistų man normaliai sąžiningai atsakyti kodėl uždirbdami 300/ha jos neišnuomoja, neparduoda visos technikos ir užsiima "labiau" pelningesne veikla? Kodėl Jums verta o kitiems neverta? Kame šuo pakastas?

Geras arklys iš vagos nelipa... čia kaip narkomanui kartą pradėjus negali sustoti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , homer pranešimas:

zemes kiekis. kai perlipi 100ha, tada galima galvot gyvent be papildomo darbo ir savo laika skirt ukiui. su 30ha  protingiau butu augint darzoves ar kazka panasaus. 

Nekeliu sau tikslo, kad tai būtų nuolatinis darbas. Gal būt su perspektyva pensijoje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , homer pranešimas:

zemes kiekis. kai perlipi 100ha, tada galima galvot gyvent be papildomo darbo ir savo laika skirt ukiui. su 30ha  protingiau butu augint darzoves ar kazka panasaus. 

perlipus 100 liks padoraus valdiško darbo uždarbis :D Su bele kiek rizikų.

@pranciusjeigu tau rupėtų bent kiek pats darbas, o ne eurai, senai būtum vienu ar kitu būdu viską perėjęs nuo a iki z. man pačiam kaimas visada lipo, mano vasaros būdavo Anglijoj su vakarietiška technika, kai Lietuvoj jos dar nebūdavo tiek daug. kazkaip niekad nekilo tokiu klausimu kaip tau, nes viskas ėjo iš savęs, bet kai eina iš tavęs, natūraliai, tai kažką ir pasieki, esi į tai pasinėręs, atsidavęs. Tu esi euro ieškotojas ir todėl pasmerktas nesėkmei, nes mažam ūky svarbiausia idėja, pas tave jos nematau, matau tik skaičius ir kritiką.

ne mes tau turime kažką įrodinėti, o tu mums įrodyk, kad kažką sugebi. mes pasakėme savo nuomone, kad užsiknisi. jei nori užsiknist, prašom, investuok savo bapkes, laisvalaiki nuo šeimos ir viska kita ir džiaukis keliais papildomais eurais, bet jie tau išlįs per gerklę, paminėsi mano žodi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , manttys pranešimas:

perlipus 100 liks padoraus valdiško darbo uždarbis :D Su bele kiek rizikų.

@pranciusjeigu tau rupėtų bent kiek pats darbas, o ne eurai, senai būtum vienu ar kitu būdu viską perėjęs nuo a iki z. man pačiam kaimas visada lipo, mano vasaros būdavo Anglijoj su vakarietiška technika, kai Lietuvoj jos dar nebūdavo tiek daug. kazkaip niekad nekilo tokiu klausimu kaip tau, nes viskas ėjo iš savęs, bet kai eina iš tavęs, natūraliai, tai kažką ir pasieki, esi į tai pasinėręs, atsidavęs. Tu esi euro ieškotojas ir todėl pasmerktas nesėkmei, nes mažam ūky svarbiausia idėja, pas tave jos nematau, matau tik skaičius ir kritiką.

ne mes tau turime kažką įrodinėti, o tu mums įrodyk, kad kažką sugebi. mes pasakėme savo nuomone, kad užsiknisi. jei nori užsiknist, prašom, investuok savo bapkes, laisvalaiki nuo šeimos ir viska kita ir džiaukis keliais papildomais eurais, bet jie tau išlįs per gerklę, paminėsi mano žodi :D

Liuks priimu kritiką! Ačiū už nuomonę ir didžiąja dalim tu esi teisus.

Bet lieka neatsakytas klausimas, kodėl visi dirba kai taip "hujovai"?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , prancius pranešimas:

Liuks priimu kritiką! Ačiū už nuomonę ir didžiąja dalim tu esi teisus.

Bet lieka neatsakytas klausimas, kodėl visi dirba kai taip "hujovai"?

Todel, kad gaila palikti seneliu, tevu darbo pradzia.
Viskas buvo paruosta, lieka tik dirbti ir modernizuotis. 
Antra ta kryptim ir issilavinimas esa baigtas. 
Bet niekad negarantuoju, kad ilgai as cia dirbsiu. Vel del mokesciu ir konkurencijos .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , prancius pranešimas:

Liuks priimu kritiką! Ačiū už nuomonę ir didžiąja dalim tu esi teisus. Bet kokiu atveju pinigai veda į priekį ir žemės ūkis turi būti verslas kitaip menatau tikslo. Jei netūrėčiau potraukio nelįsčiau.

Bet lieka neatsakytas klausimas, kodėl visi dirba kai taip "hujovai"?

 

Gal vis dėlto būtų racionalių pasiūlymų dėl technikos.

Pvz.: nesu nusprendęs dėl traktoriaus. Turint mažiuką, jau negali svajoti apie tiesioginę sėją arba puspriekabę su 20t. Šioje temoje tokius klausimus tikėjaus gveldenti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Witalikas pranešimas:

Todel, kad gaila palikti seneliu, tevu darbo pradzia.
Viskas buvo paruosta, lieka tik dirbti ir modernizuotis. 
Antra ta kryptim ir issilavinimas esa baigtas. 
Bet niekad negarantuoju, kad ilgai as cia dirbsiu. Vel del mokesciu ir konkurencijos .

Turėtų būti kažkas daugiau nei sentimentai. Skaitos tu gyveni ne savo gyvenimą arba tau jau "narkomanija", kažkur nesueina galai.

Turiu mažą versliuką. Ir palyginu ūkininkų mokesčius ir veslo tai diena ir naktis ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , prancius pranešimas:

Liuks priimu kritiką! Ačiū už nuomonę ir didžiąja dalim tu esi teisus.

Bet lieka neatsakytas klausimas, kodėl visi dirba kai taip "hujovai"?

ukiškai sakant, b**** žino, taip įpratę, toks amatas, amžius. bele kiek tų veiksnių. mano tėvai visą gyvenimą po karvės šūdą braidė ir tebebraido. ką jie gali kito veikt?

jei turi padorų darbą ir tas 168 val. sažiningai investuotum į kvalifikacijos kėlimą, po kiek laiko pats žvengsi iš savo planų. bet jeigu dirbi valdišką už 800, laisvalaikiu nėr ką veikt, tai gal ir variantas kažkokia veikla užsiimt, bet tikrai ne dėl pinigo, tą galiu tau pažadėt. aš sąžiningai variau kokius 4 metus į minusą, dengiau viską iš algos, bet net perlipus į pliusą nematau galimybės iš to gyvent kol kas. bet pasikartosiu, many viskas eina iš vidaus ir net kai šeima, aplinkiniai stebisi, kaip aš viską speju ir kaip man reiktų viską mest, man tieisog vienodai. bet nežinau, ar nesigailėsiu nieko kai bus geriausi metai praeity.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , prancius pranešimas:

Turėtų būti kažkas daugiau nei sentimentai. Skaitos tu gyveni ne savo gyvenimą arba tau jau "narkomanija", kažkur nesueina galai.

Turiu mažą versliuką. Ir palyginu ūkininkų mokesčius ir veslo tai diena ir naktis ...

Na na, kur cia ta diena ir naktis .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Witalikas pranešimas:

Vargu ar daugiau liks nei nuoma. 
Pvm pas mus 250-300€/ha duoda nuomos. 
Atejunai. 
Tau dirbant ir samdant, vargu ar daugiau liks 300€/ha. 

Na po siu metu tiketina kad atejunai iseis kartu su savo 300 eur/ha nuoma...... o bet taciau mes su tokia suma pasiliksim :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Witalikas pranešimas:

Apie ka ir kalba, jie ne sau blogai daro o mum. 
Mes tai liksim ir turesim ju “š” semti

Ko jūs bijot tos konkurencijos? Viskas supirkta, ūkiai pastatyti ant bėgių, programos sukasi. Kaip jus gali pasivyti pradėję nuo 0?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , prancius pranešimas:

Įvedžiau pajamas 115 000, išlaidas 80 000. nuo 35 000 pelno mokesčiai sudaro 9289,42. tau čia mažai?

 

image.thumb.png.9e1a362e683019cdd3426ae487a6b01c.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...