Jump to content

Fendt traktoriai


Recommended Posts

Su cilindru ir visais pribambasais panašaus kablio kaina komplektuojant prie traktoriaus apie 3400 €, o užsakinėjant manau bus visi 4000 €. Tai ko gero geriau ieškoti kokio meistro kad pagamintų kažką tokio kaip paties foto. O tas taip atrodo:

 

Hidraulinis kablys.docx

Kažkaip aš čia nemokšiškai įkėliau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane yra visas tas mechanizmas kaip foto, kur ikelei, tik vietoj tempimo sijos, ieskau kablio. Gal kam pravers, kaina originalaus kablio netoli 800+ pvm, analogu turbut nera. Tai susilaikysiu nuo pirkimo arba gal naudotas ispuls, arba visai neprireiks, jei priekaba pasikeis. Variantas gamint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Prieš 16 valandų, kiesaj pranešimas:

Iš nuotraukų matos, kad nemylėtas, gali būti, kad ir iš mazgų likę tiek kiek iš kabinos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, M&M pranešimas:

Iš nuotraukų matos, kad nemylėtas, gali būti, kad ir iš mazgų likę tiek kiek iš kabinos...

Buvau nuvažiaves tai nepasakyčiau, kad nemylėtas. Stovėjo jis sakė apie 4 metus. Viskas dirba, veikia puikiai, variklis švarus gražus. Prieš pastatyma kaip minėjo jis buvo nuvarytas į servisa. Manau nereikalautu jis daug investiciju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, kiesaj pranešimas:

Buvau nuvažiaves tai nepasakyčiau, kad nemylėtas. Stovėjo jis sakė apie 4 metus. Viskas dirba, veikia puikiai, variklis švarus gražus. Prieš pastatyma kaip minėjo jis buvo nuvarytas į servisa. Manau nereikalautu jis daug investiciju.

Kažkaip įtariu, kad toli važiuot nereikėjo, užteko iki kiemo nueit:)

image.thumb.png.c65e289234bf0803e0b3b47ae267813e.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...
On 2018-10-13 at 10:30, Mantas2342 pranešimas:

Kaimynas toki turi , per 2 metus sukiso i traktoriu tiek kiek uz ji mokejo ,deze buvo uzlinkus dar kazkas ,bet vnz FENDAS .Ziurek geriau JD.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, arciu555 pranešimas:

Autogide atgime aferistai is Anglijos,yra prideta traktoriu labai gerom kainom.

Tai kad ne vien autogide, pačioj anglijoj paskambini atrodo į normalia firma, nori nulekt pažiūrėt ir prasideda trynimai.. bet jau galima suprast nes sunkiai angliškai bekalba. O gera angla pačiam yra kas veikt norint suprast :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Mantas2342 pranešimas:

Aišku , dėkui žiūrinėju jd 6800 arba 6900 , bet nieko taip ir neatsiranda tai dar laukiu.

7 serijos fendukas nedomina, 716 ? Dirbes betono mazge, padargai net nebuvę kabinti. Dar yra 6920s. Man kaip tik tam gale priekaboj vietos dar likę prie purkštuvo, parvežimas žmoniškesne kaina išeitų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, ramas 1 pranešimas:

Kaimynas toki turi , per 2 metus sukiso i traktoriu tiek kiek uz ji mokejo ,deze buvo uzlinkus dar kazkas ,bet vnz FENDAS .Ziurek geriau JD.

Nu nematau aš čia logikos kodėl geriau JD ar dar kas. Fendt brangus traktorius todėl bus geriau prižiūrėtas nei kiti. Tik reikalas tas kad dėvėtą perkant brendas čia ne prie ko, tiesiog loterija ir tiek, koks paklius. Mano nuomonė tuo klausimu seniai vienoda: niekas neparduoda nedaužtų ar nesudrožtų auto, tai lygiai tas pats tinka ir traktoriams. Nebent perimtas kokio banko, bet tada ir kaina bus aukšta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...