Jump to content

Fendt traktoriai


Recommended Posts

Prieš 7 valandų, Jegiss pranešimas:

Nieko blogo ir be tms, tik reikia truputi ranka-koja padirbėti, kad turėtum tinkamus variklio sūkius reikiamam greičiui, bet tai labiau transporte aktualu, bent maniškiam 716 taip, lauko darbuose visai kas kita 

O kas lauko darbuose kita ? Dirbi ant laisvų apsukų ar užlauži rankinį akseleratorių iki dugno ? Greičiausiai ne, greičiausiai šoki polką su dešine koja visą dieną. Nesvarbu transportas ar dirva, TMS visur naudingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

gal kas esate susidure (fendt farmer turbomatik 312): kai nupirkom traktoriu neveike pilnai skydelis (kur valdosi plugas - foto pridejau), uzstacius arti reikiama gyli,  galuose nekilnodavo plugo rankenele, tai tevas pluga nuleisdavo ir iskeldavo su tuo paciu ratuku, su kuriuo reguliuojasi arimo gylis.. dbr ir tas nebeveikia, nearsi ant ne plaukiojancio hidraulinio.... gal kas zinot kur ieskot problemos, kur davikliai stovi to viso kilnojimo/nuleidimo? o gal kas turit koki manual'a... 

dekui uz atsakymus

panele.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2017-08-28 at 20:23, Ragutis pranešimas:

Sveiki,

gal kas esate susidure (fendt farmer turbomatik 312): kai nupirkom traktoriu neveike pilnai skydelis (kur valdosi plugas - foto pridejau), uzstacius arti reikiama gyli,  galuose nekilnodavo plugo rankenele, tai tevas pluga nuleisdavo ir iskeldavo su tuo paciu ratuku, su kuriuo reguliuojasi arimo gylis.. dbr ir tas nebeveikia, nearsi ant ne plaukiojancio hidraulinio.... gal kas zinot kur ieskot problemos, kur davikliai stovi to viso kilnojimo/nuleidimo? o gal kas turit koki manual'a... 

dekui uz atsakymus

panele.jpg

viduryje yra lempute, tai pasijunges automatik1 tur4tum paziuret kaip ji mitksi, t.y. vienakarta zypteli tarpas vel zybteli, arba tris kartus su ziba tarpas vel tris kartus suzina, tai parodo klaidos koda. pas mane taip pat taip buna. kiek teko aiskintis, t.y. buvau susisiekes su ivabaltia servisu, gali buti kzkurioje vietoje nera mases, bet tai dar karteli pasikartosiu priklauso nuo klaidos kodo, kuria parodi anksciau kalbeta lempute.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
On 2017-11-20 at 18:44, kiesaj pranešimas:

Sveiki, gal kas nors turit Fendt 824 prikinio tilto reduktoriaus dalis? kaip matoma nuotraukoje ar gal žinot kur galima nusipirkti

6d44aeb5fe6019b2b74ea739d1b5809f469.png

http://www.tech4s.lt/ Visad perkam orginalias dalis iš jų jau pora metų tiek MF tiek NH technikai. Pagal serijos kodą atrenka dalis be problemų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Nekritikuokim žmogaus. Jei klausia, vadinasi reikia. Tokio paties praeitą savaitę atstovo užklausiau. Su tuo kas nuotraukoje matosi ( aišku be kabinos ) 260 plius PVM

Labai norėjau originalaus. Nes tokie ant kitų traktorių pas mus stovi - su nulenkimo funkcija, originalūs. Tai kiek kartų man tas nulenkimas švyturėlį išgelbėjo. 

Bet kai tokia kaina, teks adaptuoti iš to, kas yra prekyboje už suvokiamus pinigus.

P.s. jei kažką atrasite, pasidalinkite info.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, Biesas pranešimas:

Nekritikuokim žmogaus. Jei klausia, vadinasi reikia. Tokio paties praeitą savaitę atstovo užklausiau. Su tuo kas nuotraukoje matosi ( aišku be kabinos ) 260 plius PVM

Labai norėjau originalaus. Nes tokie ant kitų traktorių pas mus stovi - su nulenkimo funkcija, originalūs. Tai kiek kartų man tas nulenkimas švyturėlį išgelbėjo. 

Bet kai tokia kaina, teks adaptuoti iš to, kas yra prekyboje už suvokiamus pinigus.

P.s. jei kažką atrasite, pasidalinkite info.

O toks, užlenkiamas 15€ netinka? 

Laikiklis.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Aralyys pranešimas:

O vienos maža?

ko nepatenkintas, noresiu ir 4 uzsidesiu.

 

Prieš 9 valandų, Biesas pranešimas:

Nekritikuokim žmogaus. Jei klausia, vadinasi reikia. Tokio paties praeitą savaitę atstovo užklausiau. Su tuo kas nuotraukoje matosi ( aišku be kabinos ) 260 plius PVM

Labai norėjau originalaus. Nes tokie ant kitų traktorių pas mus stovi - su nulenkimo funkcija, originalūs. Tai kiek kartų man tas nulenkimas švyturėlį išgelbėjo. 

Bet kai tokia kaina, teks adaptuoti iš to, kas yra prekyboje už suvokiamus pinigus.

P.s. jei kažką atrasite, pasidalinkite info.

kaip matau ir man reiks ieskot alternatyvu, dar vienas laikiklis gules lentynoj, nes jei keist reiks abu.

 

prieš 51 minutes , MX1 pranešimas:

O toks, užlenkiamas 15€ netinka? 

Laikiklis.jpg

toks netiks nes stogas platus reikia didesnio. na reiks tiekejo uzklaust ka pasiulyt tures. man tik reikejo issiaiskint ar cia originalus laikiklis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...