Jump to content

Filtras

Nariai
 • Pranešimai

  155
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Filtras pasiekimai

Dažnas dalyvis

Dažnas dalyvis (3/5)

0

Reputacija

 1. Jei turi omeni Livilos garantija, tai tik gražiai skamba. Migalkes pirma diena nustojo suktis, tai po 10 dienu pakeitė į kitas. Variklio apsukų skarda prie daviklio nulėke, nes greičiausiai nepriveržta buvo, todėl nerodė apsukų ir greičio, nesulaukę taisėmės patys, nes užkišę visą kombainą buvome. „Boba“ galvoja kad, jei variklis nesisuka tai ir nekuli ir apie problemas nepranešinėja. Numirė daviklis- servisistas sako, kai gausiu pakeisiu ir pan. Išvada: Svarbu įsiūlyti, o garantinis 1 metai (1 mėn.- tiek trunka kūlimas).
 2. Aš su nauju Acrosu, jei neklystu, jau septinta diena vargstu, kuldamas rapsą. Nebuvo dienos, kad nereikėtų su raktais apie įi lakstyti ar pas svarsčika pagalbos prašyti. Problemos pagrindinės susijusios su rapso stalu, ir kombaino nepritaikymu dirbti su rapso stalu. Įmanoma pakulti tik stačius, sausus rapsus. Visais kitais atvejais senas Donas su žalios spalvos ukrainos gamybos rapso stalu kulia ir vargo nemato, ne taip kaip aš stumdaus nuo vien vietos. Daug trukumu apie ši kombainą galėčiau išvardinti, tačiau nenoriu kitiems nusipirkusiems šiuos kombainus nuotaikos gadinti. Su servisistu teko bendrauti 5 kūlimo diena. Iš 10 mano nurodytu neaiškumu 1 padėjo išspręsti vietoje. Kiti atsakymai- ką aš galiu padaryti jei taip iš gamyklos padaryta, visiems kombainams tapati problema ir pan. Rytoj nuo ryto bandysiu ieškoti kodėl neberodo variklio apsukų ir greičio.
 3. KELIŲ EISMO TAISYKLĖS I. Bendrosios nuostatos 1. Šios taisyklės nustato eismo keliais tvarką visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Iki lauko tik su teisėmis, lauke kaip norisi
 4. Bendradarbis turi naują Zetor. Tai daug visko pripasakojo ir palygino. Išvada: Zetor vienu laipteliu aukščiau nei MTZ, tačiau iki vakarietiškų traktorių jiems dar toli . Pagal kainą ir kokybė.
 5. Filtras

  jusu telefonas

  Nokia E51. Reikalauja geros regos, nes kitaip internete nelabai panaršysi- mažas ekranas. Tačiau laukuos pasižiūrėti kokie orai ar dar pavakarot dirbant, apsispresti padeda.
 6. Kaip matau dauguma naudoja IE7 naršykle. Dabar suprantu iš kur tos beviltiškos diskusijos jog toks traktorius geriau nei toks, nes tas pats ir su naršyklemis. IE naršyklė populiariausia, tačiau ... . IE7 pagal galimybe dabar tik vejesi Opera ar Firefox. Daugumai navarotu net nereikia, ar net bijo eksperimentuoti su naršyklėmis. Susikonfiguravus naršyklę pagal savo poreikius ir padirbus ilgeliau IE naršykle butu galima palyginti kaip MTZ traktorių prieš užsienietiškus. O IE7 Pro -užsienietiška traktoriu rinkta Rusijoje. Nebijokite eksperimentuoti. Tai nieko nekainuoja.
 7. Kiek girdėjau parodė per daug "iniciatyvos", todėl Dojaus valdžia išmetė, dėl grėsmės savo bizniui . Žuvies galva pūną nuo ..., kitaip nepaaiškint šios situacijos.
 8. Gal reiktų šį traktorių išsinuomoti ir jei nebus prie ko prikibti tada pirkti . Ar susirasti tuos pas ką tas traktorius dirbo.
 9. Mano ūki buvo straipsnis apie galių matavimą. Tai ISO nuo EC 97/68 kažkur apie 8 proc. skiriasi. Tiesiog kitaip matuojama. Todėlr Valtra bus silpnesnis nei JD.
 10. Filtras

  BELARUS

  Nespėsi Belaruso darbinį remontuoti. Kondicionieriaus nebus. Nelabai tinkami pasirinkimo variantai.
 11. Aš apie Galuota tik gero galiu pasakyti. Pirkom iš jų sėjamą SPU6 ir vėliau MTZ 1221. Ir kainą paderino ir atsargines dalis pagal spec užsakymą is Minsko parvežė. Problemu su šia firma nebuvo. Viską konkrečiau derindavom su direktorium.
 12. Filtras

  magnum

  Kodėl pasirinkai raudona o ne žalia spalvą (case vs JD)?
 13. joniskis plikiskes Kur tiksliau tavo laukas yra. Dažnai pro ši kaimelį važiuoju. Pasižiūrėčiau.
 14. Turim patį pirmąjį Dinapolio germinatorių 6m. tampom su T-150. Germinatorius tikrai vykęs, konkurentų daug brangesni buvo. Po kelių sezonų teko truputi pavirinti (ten kur rėmas jungiasi su dišliu ir tokios plokštės kyla į viršų). Yra keletas haltūrų, tačiau tai buvo pats pirmasis jų blynas. Bendras įvertinimas teigiamas.
 15. Filtras

  Riboženkliai

  Kiek žinau riboženklis tai metalo strypas užkastas žemėje. Kaip ir nelabai yra ką išvartyti.
×
×
 • Create New...