Jump to content

Filtras

Nariai
 • Pranešimai

  155
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Filtras

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jei turi omeni Livilos garantija, tai tik gražiai skamba. Migalkes pirma diena nustojo suktis, tai po 10 dienu pakeitė į kitas. Variklio apsukų skarda prie daviklio nulėke, nes greičiausiai nepriveržta buvo, todėl nerodė apsukų ir greičio, nesulaukę taisėmės patys, nes užkišę visą kombainą buvome. „Boba“ galvoja kad, jei variklis nesisuka tai ir nekuli ir apie problemas nepranešinėja. Numirė daviklis- servisistas sako, kai gausiu pakeisiu ir pan. Išvada: Svarbu įsiūlyti, o garantinis 1 metai (1 mėn.- tiek trunka kūlimas).
 2. Aš su nauju Acrosu, jei neklystu, jau septinta diena vargstu, kuldamas rapsą. Nebuvo dienos, kad nereikėtų su raktais apie įi lakstyti ar pas svarsčika pagalbos prašyti. Problemos pagrindinės susijusios su rapso stalu, ir kombaino nepritaikymu dirbti su rapso stalu. Įmanoma pakulti tik stačius, sausus rapsus. Visais kitais atvejais senas Donas su žalios spalvos ukrainos gamybos rapso stalu kulia ir vargo nemato, ne taip kaip aš stumdaus nuo vien vietos. Daug trukumu apie ši kombainą galėčiau išvardinti, tačiau nenoriu kitiems nusipirkusiems šiuos kombainus nuotaikos gadinti. Su servisistu tek
 3. KELIŲ EISMO TAISYKLĖS I. Bendrosios nuostatos 1. Šios taisyklės nustato eismo keliais tvarką visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Iki lauko tik su teisėmis, lauke kaip norisi
 4. Bendradarbis turi naują Zetor. Tai daug visko pripasakojo ir palygino. Išvada: Zetor vienu laipteliu aukščiau nei MTZ, tačiau iki vakarietiškų traktorių jiems dar toli . Pagal kainą ir kokybė.
 5. Filtras

  jusu telefonas

  Nokia E51. Reikalauja geros regos, nes kitaip internete nelabai panaršysi- mažas ekranas. Tačiau laukuos pasižiūrėti kokie orai ar dar pavakarot dirbant, apsispresti padeda.
 6. Filtras

  Energetika

  Aš nelabai isivaizduoju kaip galima būtų tapti energetiškai nepriklausomu nuo dižiojo kaimyno, jei nepastačius naują elektrinę. Tuo labiau, kad yra kur statyti. O elektros kaina tik brangs vienokiu ar kitokiu atveju. Anksčiau visi vare kad pardavė Telecoma. Dabar dauguma jo (Teo) paslaugomis naudojasi ir nelabai be atsimena kas ir dėl ko taip "negerai" padarė. Greitai užkimbat ant populistų kabliukų.
 7. Kaip matau dauguma naudoja IE7 naršykle. Dabar suprantu iš kur tos beviltiškos diskusijos jog toks traktorius geriau nei toks, nes tas pats ir su naršyklemis. IE naršyklė populiariausia, tačiau ... . IE7 pagal galimybe dabar tik vejesi Opera ar Firefox. Daugumai navarotu net nereikia, ar net bijo eksperimentuoti su naršyklėmis. Susikonfiguravus naršyklę pagal savo poreikius ir padirbus ilgeliau IE naršykle butu galima palyginti kaip MTZ traktorių prieš užsienietiškus. O IE7 Pro -užsienietiška traktoriu rinkta Rusijoje. Nebijokite eksperimentuoti. Tai nieko nekainuoja.
 8. Kiek girdėjau parodė per daug "iniciatyvos", todėl Dojaus valdžia išmetė, dėl grėsmės savo bizniui . Žuvies galva pūną nuo ..., kitaip nepaaiškint šios situacijos.
 9. Dabar ir į potencus mikroprocesorius deda (jei reikia). Lyginti su TSRS laiku radioelektronikos detalėmis negalima. Dėl kainos tai nieko nuostabaus, Taivanis padielkiu negamina (kaip lengviesiems automobiliams).
 10. Gal reiktų šį traktorių išsinuomoti ir jei nebus prie ko prikibti tada pirkti . Ar susirasti tuos pas ką tas traktorius dirbo.
 11. Mano ūki buvo straipsnis apie galių matavimą. Tai ISO nuo EC 97/68 kažkur apie 8 proc. skiriasi. Tiesiog kitaip matuojama. Todėlr Valtra bus silpnesnis nei JD.
 12. Filtras

  BELARUS

  Nespėsi Belaruso darbinį remontuoti. Kondicionieriaus nebus. Nelabai tinkami pasirinkimo variantai.
 13. Aš apie Galuota tik gero galiu pasakyti. Pirkom iš jų sėjamą SPU6 ir vėliau MTZ 1221. Ir kainą paderino ir atsargines dalis pagal spec užsakymą is Minsko parvežė. Problemu su šia firma nebuvo. Viską konkrečiau derindavom su direktorium.
 14. Nors Kuhn pirkom panašiu laiku kaip Efrendas as tokios geros nuomones nesu. Šią vasarą darėm kapitalinį barstomosios remontą. Trašadėžės kampuose rūdys kėlė dažus, yra keli kampai kur negali išplaut, tai ten rudžiu kaip reikiant buvo. Per tiek laiko nuo tinklo vietom plastmasės nelikę, tinklo tvirtinimo guminiai užtempimai seniai lupatom išėję. Perinkom cilindriukus, nes jau leido, perinkom reduktorių. Reduktoriaus konstrukcija vykusi, tačiau dėl palinkusios ašies teko remontuoti. Dalių kainos Dojus agro kosmines- tai guolius, salnikus gaut nebuvo problemų, ašį padarė Šiauliuose. Nors tręšiant
 15. Prie kokio traktoriaus ruošiesi kabinti, kokio maksimalaus pakrovimo (kg) lygini, kokius pats reikalavimus užsiduodi treštuvui?
×
×
 • Create New...