Jump to content

No-till


linas78s

Recommended Posts

prieš 18 minutes , waldasxl pranešimas:

Ir ką? Senai jį žiūriu. 

 

prieš 17 minutes , linas78s pranešimas:

Dar tik pasiekit tą 43m lygį pirmiausia o paskiau šaipykitės.

Nu jei taip blogai su humoru... Ką ten konkrečiai pasiekt? Jei ką Europa buvo nedavalgius,  o 43iais konkrečiai badavo :D

Kalbam juk apie mūsų propesorius...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-08-20 at 22:38, jevgenijus pranešimas:

Ir ką? Senai jį žiūriu. 

 

Nu jei taip blogai su humoru... Ką ten konkrečiai pasiekt? Jei ką Europa buvo nedavalgius,  o 43iais konkrečiai badavo :D

Kalbam juk apie mūsų propesorius...

Siaip tai idomi diskusija prasideda.vienas esminis klausimas katras skaičiavote kiek iš tikro mažiau reikia idėjimu No till technologijoje kad gautum vidutini 5,5 tonos derliu savo ukyje.Ir ar tai is tikro pigiau.Dabar gi matome ta procesa ukrainoje na iki chacholisko mentaliteto mums tolokai bet jie bando ir bando o rezultatas kaip ir niekinis netgi drėgnais metais kvieciu tik apie keturias tonas.o iki ukio vidurkio bent 5 tonu kaip iki menulio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, grazbek pranešimas:

Siaip tai idomi diskusija prasideda.vienas esminis klausimas katras skaičiavote kiek iš tikro mažiau reikia idėjimu No till technologijoje kad gautum vidutini 5,5 tonos derliu savo ukyje.Ir ar tai is tikro pigiau.Dabar gi matome ta procesa ukrainoje na iki chacholisko mentaliteto mums tolokai bet jie bando ir bando o rezultatas kaip ir niekinis netgi drėgnais metais kvieciu tik apie keturias tonas.o iki ukio vidurkio bent 5 tonu kaip iki menulio.

Nu jei apie tuo chakolus... Tai ten bet kurioj sistemoj panašius derlius turi. O gal ten plūgo broliai po 8 kula? Juk ne.  Vadinasi ten apsimoka.  Pagal mane svarbu neužsiciklint ir nefanatikuot, kad ir kaip dirbtum tą dirvą. Tipo, aš ariu o visi kiti durniai arba aš notilčikas ir man zapadlo turėt kokį žemės padargą, ypač o siaube plūgą. 

Pas mus dideli ūkiai jau eina į strip tilla. Žėk po kelių metų ir notilinkų atsiras. Diskusija apie tai tik plėsis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, kestoxs pranešimas:

Kad tu no till mokančių nematau, nusiperki brangę sėjama, ir tada lekstiniu skutiku skuti ir seji. Idomu man kam tada tokia sejamoji, kam tiek pinigu leisti ir ką tu ten rezultate turėsi...

aišku horch fokus daugiau strip tilas bet šiemet kaip ne keista sunkiose dirvose gražiau  atrodo ten kur prieš skusta.Aišku lietus prieš kelias dienas pataisė klaidas bet yra kaip yra priversta luitu kaip reikiant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, jevgenijus pranešimas:

Nu jei apie tuo chakolus... Tai ten bet kurioj sistemoj panašius derlius turi. O gal ten plūgo broliai po 8 kula? Juk ne.  Vadinasi ten apsimoka.  Pagal mane svarbu neužsiciklint ir nefanatikuot, kad ir kaip dirbtum tą dirvą. Tipo, aš ariu o visi kiti durniai arba aš notilčikas ir man zapadlo turėt kokį žemės padargą, ypač o siaube plūgą. 

Pas mus dideli ūkiai jau eina į strip tilla. Žėk po kelių metų ir notilinkų atsiras. Diskusija apie tai tik plėsis. 

grižtant prie tu chacholu pagrindinis idiotizmas pas juos trešime yra.yra ten šalimais dirbančiu vokiečiu,danu pas juos "biški "skaičiukai kitokie yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , grazbek pranešimas:

grižtant prie tu chacholu pagrindinis idiotizmas pas juos trešime yra.yra ten šalimais dirbančiu vokiečiu,danu pas juos "biški "skaičiukai kitokie yra

Nu jo, 100kg dap sėjos metu ir podkormka karbamidu jau intensyvi technologija... Gal ten su logistika sunku ar sandeliavimu? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, linas78s pranešimas:

Kad čia apie 90% ūkininkų net nežino kas tas no tilas, tai nereikia tikėtis visi mokės idealiai nautilyt:)

Apie no tillą jau prieš 9metus kalbėjot ir pakelkit rankas iš čia esančių, kas naudojat šią technologiją ir esat profai? Manau rankų miško nereikia tikėtis :)

Kodėl kaip atsirado mobiliakas, neužilgo truko ir visi ėmė maigyt knopkes, o šiuo atveju vis dar perkame plūgus, tik retas jį pakabinęs ant vinies...?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , JCB pranešimas:

Apie no tillą jau prieš 9metus kalbėjot ir pakelkit rankas iš čia esančių, kas naudojat šią technologiją ir esat profai? Manau rankų miško nereikia tikėtis :)

Kodėl kaip atsirado mobiliakas, neužilgo truko ir visi ėmė maigyt knopkes, o šiuo atveju vis dar perkame plūgus, tik retas jį pakabinęs ant vinies...?

Todel, kad Lietuvos ukiai palyginti su vakarais yra jauni. Pagrinde dabar ukininkauja pirma arba antra karta. Ukiai nera rentabilus ir dauguma turi finansiniu isipareigojimu. Kardinaliai mesti pluga ar skutika ir pradeti gryna no till yra perdaug rizikinga. Plius keisti senus iprocius ir perlipti per save tikrai yra sunku- viska pradet nuo balto lapo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , min-de pranešimas:

Todel, kad Lietuvos ukiai palyginti su vakarais yra jauni. Pagrinde dabar ukininkauja pirma arba antra karta. Ukiai nera rentabilus ir dauguma turi finansiniu isipareigojimu. Kardinaliai mesti pluga ar skutika ir pradeti gryna no till yra perdaug rizikinga. Plius keisti senus iprocius ir perlipti per save tikrai yra sunku- viska pradet nuo balto lapo.

Kad ir pas mane strip till, reikalingas skutikas, kuris minimaliai iki 5cm dirbtų. Nes nukuli lauką ,po lietaus pridygsta balandų ar kito mėšlo, ir jos labai greitai auga, kai toki orai šilti

O dar ir pabiras sudaiginčiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , Pakutkele pranešimas:

Kad ir pas mane strip till, reikalingas skutikas, kuris minimaliai iki 5cm dirbtų. Nes nukuli lauką ,po lietaus pridygsta balandų ar kito mėšlo, ir jos labai greitai auga, kai toki orai šilti

O dar ir pabiras sudaiginčiau...

Vertikalūs diskai. Bet tema apie no till. Tam tinkamų sėjamųjų nėra daug, dar mažiau jas turinčių ir žinančių ką su jom daryt. Tai ties tuo konkretumas ir baigiasi, visa kita tik pasamprotavimai tema, kas būtų jei bubutė būtų su ratais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...