Jump to content

No-till


linas78s

Recommended Posts

prieš 11 minutes , dzipas pranešimas:

O kas per sejomaina ten? Kokios kulturos?

Z kvieciai kukuruza z mieziai saulegraza  , buna kad atseliuoja kviecius . Rapsa auga gerai bet maza tikimybe kad neuzes krusa  . Dedele rizika . Na ir butinai poseliai ie kokiu penkiu kulturu vienam lauke . Idomu tai kad poseli kai turi didziausia mase tik privoloja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Pakutkele pranešimas:

Tema no till, o sėjamosios strip till claydonai, sakai jokių trąšų, bet sėjamoji su trąšomis... galai nesueina.

Pats dirbu strip till, nematau jokio skirtumo chemijos naudojime

Sejamoji su trasom todel kad su ja seja poseli ir butinai daug kulturu . Sejant daug kulturu skiriasi seklos didis todel nera toligumo . Zodxiu i trasa deda stambia sekla i sekladeze smulkia.

Strip till dirbimo yra labai daug pakraipu ir niansu ir galma prisizaisti su zemes kietejimu . Kaip as ir minejau jie taip dare ir tada nuejo toliau link chemijos. Cia yra idirbis chemijos mazinimui  . Ir as dirbu strip till jau eile metu ir matau kad zeme pagerejo dabar dalije lauku bandisiu eiti toliau . Kaip sako mes teisingame kelije . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Pakutkele pranešimas:

Juostinė sėja:romance-heartsfade:

Jie skuta iskart po kombaino su aketiniu skutiku o kur dar zeme nesusitvarkius su croskaterio diskais. Tadai iseja tarpine veliau privoloja ir kai ateina laikas varo tiesiai seja . Ta sejalka jie pasirinko todel kad nereukalauja jokio priessejinio dirbimo nemaiso zemes ir neardo mikorizes  bei kaip megsta grudine sekla kietai atsigula ant kieto ir dregno pagrindo ir minkstai uzsikloja . Tada voloje su spirokliniu volu o kodel nesake , sako reikia . Cia dar man misle nor keleta versiju turiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mysle iminta.

 can be used behind seeders to firm the soil, increasing seed-to-soil contact. It can also be used behind tillage implements or by itself as a minimum tillage tool. The coil packer leaves a unique herringbone pattern on the surface that reduces erosion concerns, while raising yields.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , MBLORINSER pranešimas:

Mysle iminta.

 can be used behind seeders to firm the soil, increasing seed-to-soil contact. It can also be used behind tillage implements or by itself as a minimum tillage tool. The coil packer leaves a unique herringbone pattern on the surface that reduces erosion concerns, while raising yields.

Jo nedidelis svoris tai spsudimas minimalus o gal sejant dideliu greiciu uzzeria pavirsiuje iskrituse sekla ir apligina vageles kad netrukditu kombainui Norsa tavo mintis verta pamastimu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 metai labai daug :-D 

bent po 10 metu galėsi pasigirti :-D 

siaip idomu, aš asmeniskai sunkiai įsivaizduoju tokia sėja savo ekologiškuose laukuose, ok nearti, ir dirbti skutikais, bandau pradėti, manau pereisiu per tam tikra laiką, nu bet nežinau, kaip aš nejudindamas žemės ta velnią varputi negalėsiu, toliau žolių mišiniai, dobilai ir varpines, nu ir kaip aš į jas sukišu žieminius ir ką gaunu ?:-D 

Dar vienas apie tas bakterijas, tai kokias bioenergy stumdo ? Azotobakterina? Ką dar fosfora fiksuojančias? Kiek pinigu vienam ha prašo? Kiek gyvūnų tame 1 ha komplekte yra. Idomu pasilyginti, kas žinote?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , vrimvydas pranešimas:

Baisus ka daro glifosai viska kaip ugnis nucirskina . Zeme tampa negyva. Gal reiktu mechaniskai naikinti . Seip gera sejamoji 

Gyva ta žemė, pilna sliekų. Jei du kartus ar tris skusciau, tai jau grįžimas atgal į supaprastintą, ar tradicinę sėją....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , kestoxs pranešimas:

3 metai labai daug :-D 

bent po 10 metu galėsi pasigirti :-D 

siaip idomu, aš asmeniskai sunkiai įsivaizduoju tokia sėja savo ekologiškuose laukuose, ok nearti, ir dirbti skutikais, bandau pradėti, manau pereisiu per tam tikra laiką, nu bet nežinau, kaip aš nejudindamas žemės ta velnią varputi negalėsiu, toliau žolių mišiniai, dobilai ir varpines, nu ir kaip aš į jas sukišu žieminius ir ką gaunu ?:-D 

Dar vienas apie tas bakterijas, tai kokias bioenergy stumdo ? Azotobakterina? Ką dar fosfora fiksuojančias? Kiek pinigu vienam ha prašo? Kiek gyvūnų tame 1 ha komplekte yra. Idomu pasilyginti, kas žinote?

As varputi naikinu su vederio NZ kultibatoriu su zasekojais 3-5 cm visa kita su vederio carer su croskater disku 3 cm . O kam jas i zeme kisti nesuprantu dinesne nauda ksi jos pavirsiuje isdziuna

Gerai pasakei gyvunu jei uzvesi tas bakterijas ir nezudisi tai pasiliks ilgam dar reikia jas ir pamaitinti penergetiku . Zodziu cia ilga tema ka jos daro kaip daro ir kiek tai kainuoja . Jei p.nupurksi ir aparsi tai pinigai i bala . Fosfiksas nieko nefiksuoja jis zemeje esanti fosfora neprieinama augalui kurio beje pas visus daugiau nei daug pavecia augalui prienamu . Azofiksas daro tapati is zemje esamo azoto ir is oro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tiesiog norejau palyginti kainas, nes žinau kas gamina taip pat Lietuvoje, žinau kiek kainuoja, ir pagal technologijas žinau kiek jų reikia paleisti į ta ha. Tai tiesiog jei atsakytum į ta klausimą, tai ir pasidalinciau gal ir pinigus sutaupytum gal ir naudos daugiau butų.

Nes toks kaip lekas tai visiskas kišeninis mokslininkas, man tai jis žiauriai parsidavęs, pamenu dar ir čia šitam forume yra likus diskusija kur kalbėjom prieš kokius 5 metus apie tas bakterijas, tik firma buvo kita, įtariu kad žmones liko tie patys o firmos pavadinimas naujas nes anoji bankrutavo, ten buvo toks produktas azofit, jei gerai pamenu buvo 50 litų 1 litras ir 1 mlrd gyvūnų tame litre, ir jie davė litrą į ha, keik suprantu dabar gal ir tas pats produktas bet pavadinimas azofix ar tiesa? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , kestoxs pranešimas:

Aš tiesiog norejau palyginti kainas, nes žinau kas gamina taip pat Lietuvoje, žinau kiek kainuoja, ir pagal technologijas žinau kiek jų reikia paleisti į ta ha. Tai tiesiog jei atsakytum į ta klausimą, tai ir pasidalinciau gal ir pinigus sutaupytum gal ir naudos daugiau butų.

Nes toks kaip lekas tai visiskas kišeninis mokslininkas, man tai jis žiauriai parsidavęs, pamenu dar ir čia šitam forume yra likus diskusija kur kalbėjom prieš kokius 5 metus apie tas bakterijas, tik firma buvo kita, įtariu kad žmones liko tie patys o firmos pavadinimas naujas nes anoji bankrutavo, ten buvo toks produktas azofit, jei gerai pamenu buvo 50 litų 1 litras ir 1 mlrd gyvūnų tame litre, ir jie davė litrą į ha, keik suprantu dabar gal ir tas pats produktas bet pavadinimas azofix ar tiesa? 

Yra bakteriju bankai is kur gamintojai nusiperka motinines ir jas daugina . Paskui jas uzkonservoja . Kiek tu bakteriju sunku patikrinti . 20 litru 240 € o litre yra 9 kazko  bijau suklis. Bet esme kaip tu jas paskui globosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , kestoxs pranešimas:

3 metai labai daug :-D 

bent po 10 metu galėsi pasigirti :-D 

siaip idomu, aš asmeniskai sunkiai įsivaizduoju tokia sėja savo ekologiškuose laukuose, ok nearti, ir dirbti skutikais, bandau pradėti, manau pereisiu per tam tikra laiką, nu bet nežinau, kaip aš nejudindamas žemės ta velnią varputi negalėsiu, toliau žolių mišiniai, dobilai ir varpines, nu ir kaip aš į jas sukišu žieminius ir ką gaunu ?:-D 

Dar vienas apie tas bakterijas, tai kokias bioenergy stumdo ? Azotobakterina? Ką dar fosfora fiksuojančias? Kiek pinigu vienam ha prašo? Kiek gyvūnų tame 1 ha komplekte yra. Idomu pasilyginti, kas žinote?

No till tai reiškia ir no diskinis skutik:),be sėjomainos tai nė nepradėkit, bakterijų ir mikroorganizmų tai ir taip pilna žemė tai kam dar juos pirkt savus ikinkykit dirbt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://ekoakademija.com/

principe parduoda ta pati, kaina kiek matau labai panasi, bet sakyciau kad patikimiau, mažiau reklamos, daugiau darbo ir rekomendacijų, aiškus paaiškinimas  tiesiai iš gaminančio mokslininko, o ne paslauga atliekančio, ir gamina pagal pacio užsakymą, kad gyvunai belaukdami nenumirtų :-D  beja jei apie azotobakter. Tai į viena ha jų reikia ne mažiau 100 mlrd, ta pas juos ir gausi, ir jei paklausi tiesiai ir atsakys. Jiem nėra sunku suskaičiuoti:-D beje pats azotobakteris, rimčiau dirba tik derlingose žemėse, su turiningu humuso kiekiu , pats darbo pikas yra birželis liepa, aukštos temperatūros laikas, berods ir išpurkšti reiketu prie šiltesnes temperatūros nors nemėgsta tiesioginiu saules spinduliu, tai žodžiu dar reikia mokėti su jais dirbti :-D aš pamenu kai labiau gilinausi, mano žemėm labiau clostridium berods tiko, ber matyt į dauginimą nėra tinkamos, niekas ir nepasiūlo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , kestoxs pranešimas:

Tai kiek litru į ha? 

Svaigalai apie ta globojima, gal tu pienmiegio paklausk kaip jas karves prieskransziuose sugloboti, o tu jas dar dirvoziamyje sugloboti nori, max ką gali padaryti, prieš kiekviena sėja jų įterpti reikiama kiekį 

Pirmus trys metus po 1 l i ha . Paskui jei neuzarsi ir pamaitinsi netripsi slapios zemes  auginsi tarpinius galma mazintu . 

O pie karviu srutas tai paziurekim kur dedamas sistemu antibkterinis dezinfektorius su kurio linijas plauna i luguna ir kiek antibijotiko priseremos profilaktiskai kiaules . Jei tokiu srutu papilsi ant biologinio preapato bekteriju ten neliks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , vrimvydas pranešimas:

Pirmus trys metus po 1 l i ha . Paskui jei neuzarsi ir pamaitinsi netripsi slapios zemes  auginsi tarpinius galma mazintu . 

O pie karviu srutas tai paziurekim kur dedamas sistemu antibkterinis dezinfektorius su kurio linijas plauna i luguna ir kiek antibijotiko priseremos profilaktiskai kiaules . Jei tokiu srutu papilsi ant biologinio preapato bekteriju ten neliks

Aš aišku apie karviu bakterijas ne ta prasme kalbėjau, bet nesvaru.

priestarauji bioenergy  kalboms, jie ta pati penegetika siūlo ir parduoda ir dar reklamuoja į tas pacias sriutas ir dar nepigiai:-D kazkas tau ne logikos čia pripūtė į akis :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...