Jump to content

No-till


linas78s

Recommended Posts

prieš 53 minutes , voras pranešimas:

Viliau, esmė sumažint riziką, ne sumažint savikainą, viskas išplaukia iš rizikos kontrolės. Sausi metai ypač gerai parodė, kad bent iš dalies tą riziką galima kontroliuoti. Kas sausros neturėjo, tas vis dar kikena iš šitų technologijų

Pritariu... kai kam tai jau dabartis, o realiai strip.ar no till ateitis ūkiu. 

Matau gyvu pavyzdžiu strip tillu kaip dirba tai. Baltas.pavydas.ima kol galėsiu ipirkt tokia.

Sausros metais.šitos technologijos spardo i vienus vartus  bearimininkus ir ypač plugininkus. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, voras pranešimas:

Viliau, esmė sumažint riziką, ne sumažint savikainą, viskas išplaukia iš rizikos kontrolės. Sausi metai ypač gerai parodė, kad bent iš dalies tą riziką galima kontroliuoti. Kas sausros neturėjo, tas vis dar kikena iš šitų technologijų

Na jeigu po lietingu metu tokiu kaip 2017 pasirodys viskas ok, tada tikrai "ateitis":). Simet su rapidu 60ha rapso lauka pasejau notill, nes nespejau paruosti zemes. Kol kas rezultatu patenkintas, gal apseisiu be tu "mandru" sejalku. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Sarunce1 pranešimas:

Na jeigu po lietingu metu tokiu kaip 2017 pasirodys viskas ok, tada tikrai "ateitis":). Simet su rapidu 60ha rapso lauka pasejau notill, nes nespejau paruosti zemes. Kol kas rezultatu patenkintas, gal apseisiu be tu "mandru" sejalku. 

Kad ta mandra kainuoja tiek pat, kiek tavo vėderis :) čia tik požiūrio klausimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 56 minutes , Sarunce1 pranešimas:

Na jeigu po lietingu metu tokiu kaip 2017 pasirodys viskas ok, tada tikrai "ateitis":). Simet su rapidu 60ha rapso lauka pasejau notill, nes nespejau paruosti zemes. Kol kas rezultatu patenkintas, gal apseisiu be tu "mandru" sejalku. 

Parodyk kaip atrodo ir po ko sėjai? Kiek trąšų davei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , dumoju pranešimas:

Kad ta mandra kainuoja tiek pat, kiek tavo vėderis :) čia tik požiūrio klausimas

rapidas pas ji ant kiemo stovejo, uzteko tik uzkabint ir i lauka nuvaziavus set.

Uz ta *mandra* reiketu dar atseiket  pinigeliu. 

Pas mane irgi yra minciu pabandyt su rapid tiesiai i raziena 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Zilvis55 pranešimas:

rapidas pas ji ant kiemo stovejo, uzteko tik uzkabint ir i lauka nuvaziavus set.

Uz ta *mandra* reiketu dar atseiket  pinigeliu. 

Pas mane irgi yra minciu pabandyt su rapid tiesiai i raziena 

 

Nesuprantu vistiek, jeistas požiūris :)Jeigu atėjo laikas keisti sėjamąją, planuoji naują pirkti, tad ateina laikas apsispręsti, kokią technologiją taikysi toliau. Negalvokit, kad mes čia užsigeidėm ir darom kad tik daryti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent, mano atvejis toks ir buvo. Atėjo laikas keist viską  tai natūraliai kilo klausimas kodėl nedėti sekančio žingsnio technologijoj. Ištiesų gailiuosi, kad per ilgai dvejojau. Ūkyje buvo keletas sėkmingų žingsnių dėl kurių nesigailėjau. Kombainas  treštuvas ir dabar focusas. Na dar traktorius, bet čia jau lyrika.

Visokių nesamonių esu prisidirbęs beieškant, net ne viską norisi pasakot :puke-front:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 51 minutes , voras pranešimas:

Būtent, mano atvejis toks ir buvo. Atėjo laikas keist viską  tai natūraliai kilo klausimas kodėl nedėti sekančio žingsnio technologijoj. Ištiesų gailiuosi, kad per ilgai dvejojau. Ūkyje buvo keletas sėkmingų žingsnių dėl kurių nesigailėjau. Kombainas  treštuvas ir dabar focusas. Na dar traktorius, bet čia jau lyrika.

Visokių nesamonių esu prisidirbęs beieškant, net ne viską norisi pasakot :puke-front:

Dvejonėms galas? Vargu. Kiek suprantu, šiam momentui dar vieną dvejonę bandai sutvarkyti. Bet čia kitos temos pokalbiai. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Šitą temą galima drąsiai naudot kaip pavyzdį studijuojant absoliutizmą. 

Pagal forumo grafiką, truputį anksčiau pradėjom nautilinti, tai gali būti kad notilinsim ilgiau nei visada, gal net iki pat "kada tręšti žieminius"... o tu jau kantrybės netenki. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...