Jump to content

No-till


linas78s

Recommended Posts

  • po 2 mėnesių...

Sveiki , senai cia bebuvau , laikai keiciasi kaip ir si tema atrodo atsirado pries pora metu o ziurek kaip viskas pasikeite gyvenime ir komentaruose . Paskaitai pirmus puslapius ir susidarai nuomone , kad tik plugelis padargas nr1. Velesniuose jau nuomone keiciasi , pries pabaiga jau strip-till tema uzkabinta , kazkam lexionai prastai smulkina... Na bet pasaulis keiciasi , zmoniu akiratis pleciasi , technologijos keiciasi . Kaip jus galvojat ar Amerika, Argentina , Australija , Prancuzija , Ukraina , Rusija ir kt. salis is tingejimo jau kelis desimtmecius taiko No-Till technologija ? Bent as asmeniskai nemanau . Su laiku tik dauges salininku. Technologija atrodo paprasta bet neprasta ir reikalauja begales ziniu , labai daug ziniu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , uk.algis pranešimas:

Sveiki , senai cia bebuvau , laikai keiciasi kaip ir si tema atrodo atsirado pries pora metu o ziurek kaip viskas pasikeite gyvenime ir komentaruose . Paskaitai pirmus puslapius ir susidarai nuomone , kad tik plugelis padargas nr1. Velesniuose jau nuomone keiciasi , pries pabaiga jau strip-till tema uzkabinta , kazkam lexionai prastai smulkina... Na bet pasaulis keiciasi , zmoniu akiratis pleciasi , technologijos keiciasi . Kaip jus galvojat ar Amerika, Argentina , Australija , Prancuzija , Ukraina , Rusija ir kt. salis is tingejimo jau kelis desimtmecius taiko No-Till technologija ? Bent as asmeniskai nemanau . Su laiku tik dauges salininku. Technologija atrodo paprasta bet neprasta ir reikalauja begales ziniu , labai daug ziniu. 

Tikrai, senokai buvot :) Tas progresas ar evoliucija, apie kurį kalbate, na, jis yra daugelyje temų. Niekas nestovi vietoje, įskaitant mus visus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , jevgenijus pranešimas:

O tu kad jau atgavai laisvę, nuleis sniegą, nulėk to savo "bardako" foto padaryk, bo bais smalsu :)

Jevgenijau, man atrodo, kad tu mane seki ir nė per žingsnį nepaleidi, turbūt saugai :D

Lyg tai buvau pasidalinęs foto žiemkenčių temoje, nebe pamenu, galvoje "bardakas" :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Zvanas pranešimas:

Jevgenijau, man atrodo, kad tu mane seki ir nė per žingsnį nepaleidi, turbūt saugai :D

Lyg tai buvau pasidalinęs foto žiemkenčių temoje, nebe pamenu, galvoje "bardakas" :) 

Tai ne bleen, aš už tave ir į ugnį ir į vandenį ir į barą :D Tose foto kur buvai įmetęs, nu ten foto daltonikams identifikuoti ar panašiai kaip "surask mane", "surask penkis skirtumus" :D Sakau, gal dabar aiškiau eilutės matosi? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , jevgenijus pranešimas:

Tai ne bleen, aš už tave ir į ugnį ir į vandenį ir į barą :D Tose foto kur buvai įmetęs, nu ten foto daltonikams identifikuoti ar panašiai kaip "surask mane", "surask penkis skirtumus" :D Sakau, gal dabar aiškiau eilutės matosi? 

Tai, kad lyg tai buvom sutarę, kad mergų kai pririnksi, tada atmausi į vietą :D 

Sniego be savaitgalio nenuleis tai tenka luktelt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, uk.algis pranešimas:

Kaip jus galvojat ar Amerika, Argentina , Australija , Prancuzija , Ukraina , Rusija ir kt. salis is tingejimo jau kelis desimtmecius taiko No-Till technologija ?

Kad tie patys vokiečiai ir prancūzai labai sėkmingai aria, kad ir kaip jie pažengę, o ir kažkaip šiemet labai neretas kovojant su daug šiaudų pflūgą iš pakampio ištraukė, tai biesas žino ar nebus ta no till tik laikina mada...:icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , M&M pranešimas:

Kad tie patys vokiečiai ir prancūzai labai sėkmingai aria, kad ir kaip jie pažengę, o ir kažkaip šiemet labai neretas kovojant su daug šiaudų pfūgą iš pakampio ištraukė, tai biesas žino ar nebus ta no till tik laikina mada...:icon-rolleyes:

Mano nuomone No till tik tiems kurie turi didelius plotus kurių nespėja till'inti... :-) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Virgis. pranešimas:

Mano nuomone No till tik tiems kurie turi didelius plotus kurių nespėja till'inti... :-) 

kuo toliau tuo labiau prieinu tokios išvados, ir dar papildyčiau kad no tillas lengvom žemėm Australija, Amerika, Kanada savo didžiuliuose plotuose tai taiko, o Rusija ir Ukraina irgi kopijuoja ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, M&M pranešimas:

kuo toliau tuo labiau prieinu tokios išvados, ir dar papildyčiau kad no tillas lengvom žemėm Australija, Amerika, Kanada savo didžiuliuose plotuose tai taiko, o Rusija ir Ukraina irgi kopijuoja ;)

Plius jiems sausas klimatas priveda prie tokios technologijos, prie mūsų klimato tai jau reikia ir vikšrų purskimui, tręšimui ir visiems kitiems darbams. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Virgis. pranešimas:

Mano nuomone No till tik tiems kurie turi didelius plotus kurių nespėja till'inti... :-) 

Mano ūkis mažas, keletą metų domiuosi no-till, pavasarį pradėsiu praktikuoti. Esu nusiteikęs derliaus praradimams ir visiem iš to kylantiems iššikiams kurie  mano supratimu yra  neišvengiami. Pagrindinis dalykas kuris mane veža šitame reikale tai dirvožemio būklės gerinimas, CO2 mažinimas ir visi kiti geri dalykai einantys iš to.  O darbo mano nuomone mažiau nebus. Galvą reiks pasukt tikrai daugiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, rapsas pranešimas:

Mano ūkis mažas, keletą metų domiuosi no-till, pavasarį pradėsiu praktikuoti. Esu nusiteikęs derliaus praradimams ir visiem iš to kylantiems iššikiams kurie  mano supratimu yra  neišvengiami. Pagrindinis dalykas kuris mane veža šitame reikale tai dirvožemio būklės gerinimas, CO2 mažinimas ir visi kiti geri dalykai einantys iš to.  O darbo mano nuomone mažiau nebus. Galvą reiks pasukt tikrai daugiau. 

Matyt jau pakankamai nemažas kad gali daryti eksperimentus. Dirvožemį galima gerinti ir till technologijoje, klausimas kaip tam tikro dydžio ūkiui su pajamomis? Ar investicijos pateisins lūkesčius ar tai bus kaip hobis kuris nesvarbu kiek kainuoja? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Virgis. pranešimas:

Matyt jau pakankamai nemažas kad gali daryti eksperimentus. Dirvožemį galima gerinti ir till technologijoje, klausimas kaip tam tikro dydžio ūkiui su pajamomis? Ar investicijos pateisins lūkesčius ar tai bus kaip hobis kuris nesvarbu kiek kainuoja? 

As galvoju, kad didelis labiau rizikuoja eksperimentuodamas ;) Daugiau yra ką prarasti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...