Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

Na jeigu jis per silpnas tai kaži ar padės tas oro nuleidimas, jeigu netraukia tai ir su tuščiom ir su pilnom netraukia.

Tesingai, jei per silpnas tada reikia galingesnio. Aš kalbu apie tuos atvejus, kai traukia, bet slabnai, tada galima bandyt ieškot rezervų padangose, svoriuose ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[

Arkliu ir modeliu as neivardinsiu, nes as pats labai noreciau zinot kokio realiaipajegumo yra maniskis 6930, nes pagal aprasyma lyg ir turetu 155ag nominaliai buti... Pradzioje teko kabinti vien tuos padargus kuriuos pas mane t150 valkiojo.. Nusivylimas buvo ziaurus, nes pats prie pusantriniu varo prasedejes apie 10 metu - kai kuriuos padargus trauke dar prasciau nei abu mano kuiliai..

Realiai kaip yra bet tai ne apie deera: pusantrinis pakeistas i fendt 818, kyrovas i 936

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kalbu apie tuos atvejus, kai traukia, bet slabnai, tada galima bandyt ieškot rezervų padangose, svoriuose ir pan.

Tai čia atvejis: galios užtenka, trūksta svorio...tada arba svorio dadedi, arba padangas nuleidi arba abu...

Pagaliau susišnekėjom. Bet jaučiu yra tokių, kuriems lengviau pasakyt, kad trakotrius š...., negu pažaist su tokiais dalykais.

Tie kurie lygina šiuolaikinius traktorius su t-150. Įvertinkit tai, kad dabar panašios galios variklis turi sukt didelį hidraulikos siurblį arba net ne vieną, kondicionierių, pavarų dėžė su krūva sankabų pasiima savo dalį. Beje kas nors yra pamatavęs rusiško variklio realų galingumą arba bent žino kokiu būdu jie jį nustatinėjo tais laikais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Realiai kaip yra bet tai ne apie deera: pusantrinis pakeistas i fendt 818, kyrovas i 936

ne Deivi, Tu jau tikras vadybininkas darais, reiks Tavim nebetikėt, gal įsidarbinai kokioj taj firmoj?? :icon-mrgreen:

ne neisidarbinau sakau ka matau ir su kuom susiduriu bet dolerio spalvos traktoriai tikrai patustino kisenes pasibaigus garantiniam . Ypac 936 nuvyle. Na jei apie deerus tai amerikoj rinkti jie man visai gal ir nieko svarbu kad viskas butu kuo paprasciau nes kosmologijos centru tikrai jau gana.........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie kurie lygina šiuolaikinius traktorius su t-150. Įvertinkit tai, kad dabar panašios galios variklis turi sukt didelį hidraulikos siurblį arba net ne vieną, kondicionierių, pavarų dėžė su krūva sankabų pasiima savo dalį. Beje kas nors yra pamatavęs rusiško variklio realų galingumą arba bent žino kokiu būdu jie jį nustatinėjo tais laikais?

jei nepatinka t-150, paimk vakarietį 90-95 metų, ten jau buvo ir powershiftai, ir kondicionieriai, bet jų galia su tokios pačios galios šiandieniniu nesilygina kažkaip pagal trauką, o standartai vakarų visi tie patys...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kalbu apie tuos atvejus, kai traukia, bet slabnai, tada galima bandyt ieškot rezervų padangose, svoriuose ir pan.

Tai čia atvejis: galios užtenka, trūksta svorio...tada arba svorio dadedi, arba padangas nuleidi arba abu...

Pagaliau susišnekėjom. Bet jaučiu yra tokių, kuriems lengviau pasakyt, kad trakotrius š...., negu pažaist su tokiais dalykais.

Tie kurie lygina šiuolaikinius traktorius su t-150. Įvertinkit tai, kad dabar panašios galios variklis turi sukt didelį hidraulikos siurblį arba net ne vieną, kondicionierių, pavarų dėžė su krūva sankabų pasiima savo dalį. Beje kas nors yra pamatavęs rusiško variklio realų galingumą arba bent žino kokiu būdu jie jį nustatinėjo tais laikais?

Pusantrinyje turbut nera nei hidraulikos siurbliu nei sankabu... O kondicionierius tai, kogero atima apie 10 proc traktoriaus potencialo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pusantrinyje turbut nera nei hidraulikos siurbliu nei sankabu... O kondicionierius tai, kogero atima apie 10 proc traktoriaus potencialo..

Jie yra, bet kokios dyžio ir kiek reikalauja galios? Čia beprasmis ginčas, nes mes nežinom, kiek tikrų arklių pas rusą, skiriasi traktorių konstrukcija, masė ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš kalbu apie tuos atvejus, kai traukia, bet slabnai, tada galima bandyt ieškot rezervų padangose, svoriuose ir pan.

Tai čia atvejis: galios užtenka, trūksta svorio...tada arba svorio dadedi, arba padangas nuleidi arba abu...

Pagaliau susišnekėjom. Bet jaučiu yra tokių, kuriems lengviau pasakyt, kad trakotrius š...., negu pažaist su tokiais dalykais.

Tie kurie lygina šiuolaikinius traktorius su t-150. Įvertinkit tai, kad dabar panašios galios variklis turi sukt didelį hidraulikos siurblį arba net ne vieną, kondicionierių, pavarų dėžė su krūva sankabų pasiima savo dalį. Beje kas nors yra pamatavęs rusiško variklio realų galingumą arba bent žino kokiu būdu jie jį nustatinėjo tais laikais?

Tais laikais visi daug maž vienodai turėjo matuot galia nes tie senesni traktoriai tai kiek teko girdėt turi smarves pvz jd 4455 modelis be vargo traukia padargus skirtus t-150.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tik vieno niekaip nesuprantu jusu pasisakymuose - visi kaip konstanta priima ta reikala, kad dabartiniai arkliai "liesesni", "kudesni" ir jei man reikia 150ag traktoriaus tai, reiskia uzsimerki, ir perki zymiai daugiau kainuojanti 180 ag... Nu niekaip nesuprantu kas per aukos sindromas pas jus - juk atvirai ledziates tyciotis is saves visokio plauko dyleriams..

Na man tai reik ne konkrečiai pvz 150 aj o, kad trauktu konkretu padarga, pvz 6 metru germi kuri anksčiau trauke t-150 arba 5 vagu pluga, tai kai pasižiuri dabar siulomus 150 aj tai ju svoris apie 5,5-6 tonos tai ka jie gali tai ir ima žmones 180aj ir panašius kurie su papyldomais svoriais tokius padargus buksuodami trake. Daug kas čia pradėje nuo senesniu modeliu kurie dar nebuvo priglušinti su visokiom EGR sistemom, kuriu varikliai dar nuo 90aj buvo su 6 cilindru varikliais persėdo ant naujasniu su 4 cilindrais tai atrodo kad jie silpnesni, kitas dalykas dideliu traktoriu segmente tai man atrodo pvz kyrovas irkoks JD 8270 kaži kuris lengviau trauktu ta pati padarga, kiek girdejas iš turinčiu ta ir ana tai reik jonio apie 350aj,kad su kyrovu galinėtis galetu, Tai konkrečiai parašyk koks požiuris teisingas, koki traktoriu reik pirkt pvz vietoi T-150.

Is asmenines patirties galiu pasakyt kad nereikia 180 ag galios traktoriaus 6 metru germinatoriui traukti, kuri trauke T-150K. 180 ag tikrai traukia nebuksuodamas, greitis ~14 km/h variklio apsukos 1500-1700 (apsuku tiksliai neprisimenu). Kadangi yra priekine pakaba ir svori atkabinti/prikabinti lengva su germinatorium dirbam atkabine svori.

Kai uzsikabini WF diskini 4 m ir buksuoja ir galios truksta, tada gelbeja gal protingi gal neprotingi arkliai. Dubliai situacija pagerintu manau. Uzkabinus tonos svori ant priekio, buksuoja zymiai maziau.

Kadangi tema apie JD, tai maniskis ne ju gamintas ir kaip butu su JD nezinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau paklausti ar esat kas nors bandę ar nors susidūrę su vikšriniais JD traktoriais? Žinau, kad būna 8 ir 9 serijų traktoriai su vikšrais tai ir galvoju, jeigu Lietuvoje būna 8 serijos traktorių ratinių kodėl negalėtų būti vikšrinių? Būtų įdomu sužinoti vikšrinių privalumus ir trūkumus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tik vieno niekaip nesuprantu jusu pasisakymuose - visi kaip konstanta priima ta reikala, kad dabartiniai arkliai "liesesni", "kudesni" ir jei man reikia 150ag traktoriaus tai, reiskia uzsimerki, ir perki zymiai daugiau kainuojanti 180 ag... Nu niekaip nesuprantu kas per aukos sindromas pas jus - juk atvirai ledziates tyciotis is saves visokio plauko dyleriams..

Na man tai reik ne konkrečiai pvz 150 aj o, kad trauktu konkretu padarga, pvz 6 metru germi kuri anksčiau trauke t-150 arba 5 vagu pluga, tai kai pasižiuri dabar siulomus 150 aj tai ju svoris apie 5,5-6 tonos tai ka jie gali tai ir ima žmones 180aj ir panašius kurie su papyldomais svoriais tokius padargus buksuodami trake. Daug kas čia pradėje nuo senesniu modeliu kurie dar nebuvo priglušinti su visokiom EGR sistemom, kuriu varikliai dar nuo 90aj buvo su 6 cilindru varikliais persėdo ant naujasniu su 4 cilindrais tai atrodo kad jie silpnesni, kitas dalykas dideliu traktoriu segmente tai man atrodo pvz kyrovas irkoks JD 8270 kaži kuris lengviau trauktu ta pati padarga, kiek girdejas iš turinčiu ta ir ana tai reik jonio apie 350aj,kad su kyrovu galinėtis galetu, Tai konkrečiai parašyk koks požiuris teisingas, koki traktoriu reik pirkt pvz vietoi T-150.

bet va tokis palyginimas skamba juokingai....kad trauktu ima 180ag.o tu paziurek kokiu greiciu tempe tas t-150 ir kokiu greiciu tempia tas 180ag pas mane ne jd bet kaip palyginimui 125ag traktorius su dubliais tampo 4m germinatoriu 13-15km/h greiciu ir ka lyginimo lenta pradeda labiau braukt pridusta traktorius tai ka reikia sakyt kad va 125ag netempia 4m? arba kur tas pats t-150(viksrinis) 10 kultivatoriu tampydavo 5-7 km/h o dabar 240ag tempia iki 15km/h ir buna kad taipat vietomis pridusta (valkei per visa ploti rimtai uzvarius) tai irgi sakyt kad netempia? reikia ziuret greiciu ir darbo pobudi ir tada sakyt netempia ar pan:) tai tiek...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As tik vieno niekaip nesuprantu jusu pasisakymuose - visi kaip konstanta priima ta reikala, kad dabartiniai arkliai "liesesni", "kudesni" ir jei man reikia 150ag traktoriaus tai, reiskia uzsimerki, ir perki zymiai daugiau kainuojanti 180 ag... Nu niekaip nesuprantu kas per aukos sindromas pas jus - juk atvirai ledziates tyciotis is saves visokio plauko dyleriams..

Na man tai reik ne konkrečiai pvz 150 aj o, kad trauktu konkretu padarga, pvz 6 metru germi kuri anksčiau trauke t-150 arba 5 vagu pluga, tai kai pasižiuri dabar siulomus 150 aj tai ju svoris apie 5,5-6 tonos tai ka jie gali tai ir ima žmones 180aj ir panašius kurie su papyldomais svoriais tokius padargus buksuodami trake. Daug kas čia pradėje nuo senesniu modeliu kurie dar nebuvo priglušinti su visokiom EGR sistemom, kuriu varikliai dar nuo 90aj buvo su 6 cilindru varikliais persėdo ant naujasniu su 4 cilindrais tai atrodo kad jie silpnesni, kitas dalykas dideliu traktoriu segmente tai man atrodo pvz kyrovas irkoks JD 8270 kaži kuris lengviau trauktu ta pati padarga, kiek girdejas iš turinčiu ta ir ana tai reik jonio apie 350aj,kad su kyrovu galinėtis galetu, Tai konkrečiai parašyk koks požiuris teisingas, koki traktoriu reik pirkt pvz vietoi T-150.

Is asmenines patirties galiu pasakyt kad nereikia 180 ag galios traktoriaus 6 metru germinatoriui traukti, kuri trauke T-150K. 180 ag tikrai traukia nebuksuodamas, greitis ~14 km/h variklio apsukos 1500-1700 (apsuku tiksliai neprisimenu). Kadangi yra priekine pakaba ir svori atkabinti/prikabinti lengva su germinatorium dirbam atkabine svori.

Kai uzsikabini WF diskini 4 m ir buksuoja ir galios truksta, tada gelbeja gal protingi gal neprotingi arkliai. Dubliai situacija pagerintu manau. Uzkabinus tonos svori ant priekio, buksuoja zymiai maziau.

Kadangi tema apie JD, tai maniskis ne ju gamintas ir kaip butu su JD nezinau.

jei tau ant 180ag uzkabinus 4m skutika jis buksuoja ir netraukia. tai cia jau su tarpine prie vairo kazkas negerai :eusa-think: pats su 155ag tampau 4m diskini skutika nuo 14 iki 16 km/h apie buksavima nera nei kalbos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"jei tau ant 180ag uzkabinus 4m skutika jis buksuoja ir netraukia. tai cia jau su tarpine prie vairo kazkas negerai :eusa-think: pats su 155ag tampau 4m diskini skutika nuo 14 iki 16 km/h apie buksavima nera nei kalbos".

Idomu koki tu cia ta skutika tampai, mano jd 150 ag su wf 3m pakabinamu tik tik dirba, nes ta skutika galima iki 18 cm ikinkyti. O pas Neriju kaip tik wf skutikas prikabinamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tau ant 180ag uzkabinus 4m skutika jis buksuoja ir netraukia. tai cia jau su tarpine prie vairo kazkas negerai :eusa-think: pats su 155ag tampau 4m diskini skutika nuo 14 iki 16 km/h apie buksavima nera nei kalbos.

Atvaryk pavasari pabandysi, pas mane skutikas ne uzkabintas, bet prikabintas. Nesitiki kad tokio galingumo (155) traktoriui lengva uzduotis butu vien pakelti WF 4m skutika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...