Jump to content

Valtra traktoriai


Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...
On 2019-11-01 at 08:48, stonys pranešimas:

Turiu t174eco su mažuoju ekranų. Imti tiktais naujajį porankį. Tik elektrines hidro poras(patogumas+ galimybė ateityne keisti hidro porų valdymą prisitaikant prie dirbamo darbo). Būtina orinė priekinė pakaba, kabina orinė.darbinis su ekonominiu rėžimu.

Labas kolega. Jau kaip ir suderetas t174 eco, bet dar yra galimybė kilti iki 194. Ar pasiteisina tas eco? Kokie būtų pastebėjimai, patarimai. Dėkui. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kam teko susidurti, T161 C, 2008 M. Pakelimo, nuleidimo mygtukas nereaguoja, kur šalia begių svirčių ir aukščio reguliatoriaus, autocontrol lyg vadinasi. Srovė ateina, prieš tai su pertrūkiais, pastaruoju metu visai neveikia. Ko pasekoje nėra automatinio aukščio reguliavimo dirbant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, A_P pranešimas:

Gal kam teko susidurti, T161 C, 2008 M. Pakelimo, nuleidimo mygtukas nereaguoja, kur šalia begių svirčių ir aukščio reguliatoriaus, autocontrol lyg vadinasi. Srovė ateina, prieš tai su pertrūkiais, pastaruoju metu visai neveikia. Ko pasekoje nėra automatinio aukščio reguliavimo dirbant.

patikrink greito nuleidimo myktuką nes jis pritrumpina man taip buvo tai visai jį atjungiau dar gali būti šlaunų padieties daviklei kalti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-02-29 at 19:41, A_P pranešimas:

Gal kam teko susidurti, T161 C, 2008 M. Pakelimo, nuleidimo mygtukas nereaguoja, kur šalia begių svirčių ir aukščio reguliatoriaus, autocontrol lyg vadinasi. Srovė ateina, prieš tai su pertrūkiais, pastaruoju metu visai neveikia. Ko pasekoje nėra automatinio aukščio reguliavimo dirbant.

man panaši bėda buvo, tai šlaunų aukščio daviklis sugedęs. Pirmiausia, kokią klaidą meta? šone kur knygutė nupiešta šalia raudona lemputė mirksi, pagal mirgsėjimų kiekį parodo kodą. Pas mane buvo 3-1. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On 2020-03-04 at 09:35, M&M pranešimas:

man panaši bėda buvo, tai šlaunų aukščio daviklis sugedęs. Pirmiausia, kokią klaidą meta? šone kur knygutė nupiešta šalia raudona lemputė mirksi, pagal mirgsėjimų kiekį parodo kodą. Pas mane buvo 3-1. 

klaidą meta tokią pačią. Nupirkau aukščio daviklį, bet deja ne jis kaltas. Kaltas vienas iš šlaunies jėginių kaiščių. Su min nuoskaita priėmė atgal. O to apatinio dar neperku, nes pasirodo pastačius jėginį reguliatorių OF, antras iš dešinės ant P raidės, Auto control mygtukas vėl veikia. Tik jau ariant nebūtų auto reguliavimo esant prabuksavimams. Bet kadangi traktorius dabar lengvai dirba, tai lauksim geresnių laikų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
On 2020-04-24 at 22:30, Mode pranešimas:

Sveiki. Šiandien užsidegė lemputė adblue skydelį raudona ir klaidą išmetė? Kur kolegos ligas valtrų sprendžiat, kai jau negarantinis? Valtra 214 v 2016m.

IMG_20200424_103003.jpg

IMG_20200424_103008.jpg

dažniausiai pasitaikantis gedimas arba nox daviklis arba temperatūrinis,nox prie kamino turiu nauja nereikalingą,jei ką :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Mode pranešimas:

Gedimas nustatytas. Nepakelia pagrindinis ad blue siurblys spaudimo. Neremontuojamas, tiktai keitimas į kitą. Bendroje sumoje sąskaita gausis apie 2000 €. Velniškai brangi ta ekologija. P. S. Traktorius pradirbęs tik 1450 mot.val.

Kastruoji ir pamirsti, vistiek garantinio jau neber.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, constant pranešimas:

tai ar nepigiau išrogramuoti adblue ir tiek?

Domėjausi. Viskas gerai išprogramavus būna, kol nepradeda gesti variklis ar variklio komponentai. O kai tai nutinka, tada gaunasi sviestas sviestuotas, kol negražini gamyklinių parametrų, remontas negalimas, aš apie elektros gedimus!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Mode pranešimas:

Gedimas nustatytas. Nepakelia pagrindinis ad blue siurblys spaudimo. Neremontuojamas, tiktai keitimas į kitą. Bendroje sumoje sąskaita gausis apie 2000 €. Velniškai brangi ta ekologija. P. S. Traktorius pradirbęs tik 1450 mot.val.

Man tas pats buvo su John Deere 6130R. Moto valandų tik truputis virš 1300, o buvo pati garantijos pabaiga, tai dar pasisekė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Mode pranešimas:

Domėjausi. Viskas gerai išprogramavus būna, kol nepradeda gesti variklis ar variklio komponentai. O kai tai nutinka, tada gaunasi sviestas sviestuotas, kol negražini gamyklinių parametrų, remontas negalimas, aš apie elektros gedimus!

Lygiai tą patį Fendt servisas sakė, galit išpjaut sakė, bet jei bus elektros gedimai varikliui arba išeis atnaujinimai, tada reikės grąžint gamyklinius, o tada bus reikalų, nors fendui padėjo priverstinis dpf išvalymas pajungus kompą :shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Mode pranešimas:

Gedimas nustatytas. Nepakelia pagrindinis ad blue siurblys spaudimo. Neremontuojamas, tiktai keitimas į kitą. Bendroje sumoje sąskaita gausis apie 2000 €. Velniškai brangi ta ekologija. P. S. Traktorius pradirbęs tik 1450 mot.val.

nu bet euras moto valandai nėr baisi suma remontam, net 2 eurai daugiau mažiau ok

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 7 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
On 2021-01-06 at 17:11, Edvas pranešimas:

Sveiki, galit pagelbėti, kas gali būti, kad dingo du palėtintojai (vėžliai) liko tik pats greičiausias iš triejų. Valtra valmet 8100. Labai dėkoju už atsakymus! 

Na sunku pasakyti, gal su elektra bėdos, bet greičiausiai greičių dėžę reiks perrinkti. Turime Valtra T191 2011m., tai jau prieš 3 metus perrinkome dėžę. Vieną dieną užsidegė lemputė su krumpliaračiu ir pradėjo ūžti. Kiek pažįstamų turi Valtrą, tai nesutikau dar nei vieno, kuris netaisė greičių dėžės. Labai brangus remontas, tad remontuok kuo greičau, nes toliau tik dar brangiau remontas kainuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...