Jump to content

Špyžius

Nariai
 • Pranešimai

  104
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Špyžius paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 11

Špyžius paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Miestas

 • Miestas
  Pakruojis

Paskutiniai lankytojai

1.058 profilio peržiūros

Špyžius pasiekimai

Narys

Narys (2/5)

50

Reputacija

 1. Gretimame kaime dirba pas tetą vasaromis sūnėnas, kuris dirba EWA'oje, Pernai Bedar perėmė Agrokoncerno technika, o iki tol EWA prekiavo. Tai jis nusipirko Bednar sėjamąją ir sakė, kad bėda jog per smulkūs vamzdeliai ir pupos užsikiša. Pats skambino Čekams (ten gamina šią sėjamąją) tai net ir oficialų atstovą iškoneveikė. Žodžiu jie dabar valo pupas per spec sietus, kad būtų gan smulkios ir tik tokias sėja.
 2. Špyžius

  Kombaino pasirinkimas

  Norėjau paklausti, koks kombainas pakeitė iki 2011 metų gamintą Claas Lexion 550?
 3. Špyžius

  Kombaino pasirinkimas

  O šiaip kokį pasiūlymą EWA davė tau dėl Betos (kiek kainuoja). Mąstau kaip paspartinti javapjūtę ir galvoju apie papildomo kombaino pirkimą. Tai Beta vienas iš variantų, tik tiek, kad bendrovė prie mūsų dirbanti turi Centorą trijų metų senumo, tai nėra taip, kad visiškai sklandžiai jiems javapjūtės praeina.
 4. Špyžius

  Kombaino pasirinkimas

  Mes turim John Deere sudiržiniu kederiu, tai brolis (jis kulia) sako) visomis keturiomis už, bet kaina didelė. O Kiek beta kainuoja?
 5. Pirma žieminių miežių derlius 2021 metais.
 6. Tada reduktorių reikia keisti (tą kur įsistato rankėnėlė sukimo normos). Yra buvę mums irgi keitėm.
 7. Jeigu sėjamoji dėvėta, tai mechaninis ratas, kuris suka mechanizmą kai sėjamoji nusileidžia bus nudilęs ir todėl norma nebetinka. Ar kai sėji greitį rodo tokį pat kaip ir traktorius rodo?
 8. Tai va per tuos karantinus, nei nueit, nei pažiūrėt. Buvau vieną pasiėmęs, bet tik 1,5m. ilgio, per trumpas, teko grąžinti, dabar nebežinau kaip elgtis.
 9. Kas nusimanote, kur būtų galima nusipirkti kardaną purkštuvui. Reikia 1,85m., ilgio sustumtoje pozicijoje, su dvigubomis kryžmėmis (didelio posukio).
 10. Ne nedaryk, mes pasidarėm viename sandėlyje, antrame nebedarėm. Super šviesu, nuostabu būna, bet vasarą kai lyja ta permatoma langinė skarda plečiasi ne vienodai su metaline skarda (dėl karščio) ir varva pro stogą.
 11. Špyžius

  Kombaino pasirinkimas

  Jei ne vienas ūkininkas ta saugumo salele naudojiesi, tai jos turi tendenciją per kelis metus "praplatėti" jei supranti ką turiu uomenyje.
 12. Šiaip vargo bus, bet jeigu roundap'u (glifosatu) nuoširdžiai purkši 2-3 metus, jie nebeataugs, bet šitie augalai labai gajūs, tad bus vargo bet kuriuo atveju.
 13. Špyžius

  Už kiek perkate žemę?

  Taip dovanojimas yra daug paprastesnė procedūra. Aišku giminėms, dėl trečiųjų asmenų nežinau. Šiaip reikia tau nunešti prašymą savivaldybei, kad parduodi žemę, tada bendrasavininkas gaus pirmenybę pirkti tavo dalį (nesu tikras ar savivaldybė ar tavo iniciatyva bus siunčiamas laiškas jam), jei jis atsisakys pirmenybė teks žemės nuomotojui (nežinau ar nuomoji žemę), tad jis irgi gaus laišką pirkimui, o jei jis atsisakys laiškus siųsi kaimynams. Šiaip tau tereikia nueiti į savivaldybę ir pateikti prašymą ir užsisuks šis procesas. Šiaip aišku geriau būti pasidarius sklypo kadastrinius matavimus, o su padalinimu kaip savivaldybės darbuotojai susišvies, kartais prašo, kartais ne, bet tai nėra neįmanomas dalykas, viskas daroma pas notarę. Kai jau pirkėjas sutiks pirkti žemę (kam jau pirmenybė išplauks), tai po kokių 2 sav. popierių vaikščiojimo per savivaldybės kabinetus (tau pačiam nieko nereiks daryti) galėsi eiti pas notarę pasirašyti sutartį. Notarės atlygis priklausys nuo parduodamos žemės vertės. Gali būti 50€, gali ir 1000, bet viskas nuo ploto priklauso. Mokesčiai turėtų būti, bet daug išiimčių. Kažkaip ten jeigu ilgiau nei 10m. turėjai žemę nereikia mokėt to 15%, bet jei trumpiau turėjai, tai reiks. Geriausia visko išklausti notarės, pas kurią pasirašysite sutartį pardavimo. ji viską žino. Išvis gali notarei pasiskambinti ir ji tau viską paaiškins. Aš žemę dažniausiai perku, tad visko iš pardavėjo pozicijos nežinau.
×
×
 • Create New...