Jump to content

Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei


drapox

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, V.Vytas pranešimas:

Na ,bet prognozėj visiškas grybas,radare keli debesiukai,o skaitmeninė prognozė liūtį rodo.Labai įdomu ,kiek babosikų į šią sistemą sukišta?:icon-evil:

Sukišta daug,o prognozės niekinės,siutas ima žiūrint į jas.Kada rodo lietų neiškrinta nė lašo,o kai nerodo jo-lyja.Kai pagalvoji už ką sinoptikams moka algas ir kuriam velniui perkama aparatūra.Juk dabar tos prognozės šūdo vertos,orus prognozuot gali bet kuri senė iš kavos tirščių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 51 minutes , Artojus pranešimas:

Sukišta daug,o prognozės niekinės,siutas ima žiūrint į jas.Kada rodo lietų neiškrinta nė lašo,o kai nerodo jo-lyja.Kai pagalvoji už ką sinoptikams moka algas ir kuriam velniui perkama aparatūra.Juk dabar tos prognozės šūdo vertos,orus prognozuot gali bet kuri senė iš kavos tirščių.

Tai palei Vilniu nelijo šnd? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bent jau man tiksliausiai rodo iphone programele weather. Manau yra ir andoodams, puslapis www.weather.com...net ir giedra diena prasidejus lietui iskart reaguoja ir rodo kritulius, tuo tarpu meteo ir visi kiti sureaguoja tik uz 2-3  valandu, arba isvis rodo sauleta kai jau 20 mm. iskrite :) vienintelis tikslesnis radaras Lietuvoje yra old.meteo.lt -> skaitmenine prognoze-> krituliu zemelapiai, (arba lietuvos miestai)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Garix pranešimas:

Tai palei Vilniu nelijo šnd? 

Aš turiu omenyje ne vieną konkrečią dieną,o kalbu apie tai,kad sinoptikai pastoviai prašauna pro šalį,daugiausia jų prognozės būna atvirkštinės.Arba kaip suprasti kai skaitmeninė rodo lietų,o gismeteo-ne.Čia gaunas kaip su žydo vaikais,kurie nuspėja orus 100proc. tikslumu.Vienas sako lis,o kitas ne ir taip jie nuspėja idealiai tiksliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, mwex pranešimas:

bent jau man tiksliausiai rodo iphone programele weather. Manau yra ir andoodams, puslapis www.weather.com...net ir giedra diena prasidejus lietui iskart reaguoja ir rodo kritulius, tuo tarpu meteo ir visi kiti sureaguoja tik uz 2-3  valandu, arba isvis rodo sauleta kai jau 20 mm. iskrite :) vienintelis tikslesnis radaras Lietuvoje yra old.meteo.lt -> skaitmenine prognoze-> krituliu zemelapiai, (arba lietuvos miestai)

weather grynai pjauna grybą,visiški kliedesiai,į tą nesamonę nebežiūriu,o skaitmeninė irgi pastoviai rodo vėjus,nors kartais ir pataiko.Atsimenu prieš kokią savaitę mūsų krašte nerodė nė lašo lietaus o iš tikro pylė kaip iš kibiro.Man pats tiksliausias yr.no,tas dažnai atspėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Artojus pranešimas:

weather grynai pjauna grybą,visiški kliedesiai,į tą nesamonę nebežiūriu,o skaitmeninė irgi pastoviai rodo vėjus,nors kartais ir pataiko.Atsimenu prieš kokią savaitę mūsų krašte nerodė nė lašo lietaus o iš tikro pylė kaip iš kibiro.Man pats tiksliausias yr.no,tas dažnai atspėja.

Viskas daugmaš normaliai su tom prognozėm, ten juk priklauso nuo vadinamo tikslumo pvz gfs tikslumas tinklelio 22km,  ecmvf 9km, tai kaip ir toj skaitmeninėj pvz nusistatai marijampolę, o aš gyvenu 6km nuo jos marėj ar aplink ją palijoiš kokio debesėlio 4km skersmens, aš pykstu, kad nepataikė sinoptikai, bet realiai tai juk lijo toj zonoj. Tai taip ir gaunasi, tiesiog trūksta tikslumo pagal vietovę.

Naudoju yr.no, ir windy. Labiausiai pasiteisino, yra ir mokamų prognozių berods 46€ metams, neteko išbandyt. Gali išbandyt 1 karta nemokamai arba 1mėn susimokėjąs, neptiks grąžins pinigus, programėlė pflotsh ecmwf.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jūs čia pezat kažkokius vėjus, jokia prognozė neišprognozuos lietaus virš tavo galvos. o ypatingai spontaniško vasariško lietaus. Va skustis gal ir būtų galima kaip ateina ryški orų prognozė ir nepataikytų. O dabar tiksliau old.meteo tikrai nieko nėra, galit ginčytis ar draskytis marškinius, na bet tai yra neginčytinas faktas. Ir jei mokat blaiviai vertinti tai ką tos prognozės rodo, tai pastebėtumėte, kad jos tikrai labai tikslios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , gerasukis pranešimas:

Jūs čia pezat kažkokius vėjus, jokia prognozė neišprognozuos lietaus virš tavo galvos. o ypatingai spontaniško vasariško lietaus. Va skustis gal ir būtų galima kaip ateina ryški orų prognozė ir nepataikytų. O dabar tiksliau old.meteo tikrai nieko nėra, galit ginčytis ar draskytis marškinius, na bet tai yra neginčytinas faktas. Ir jei mokat blaiviai vertinti tai ką tos prognozės rodo, tai pastebėtumėte, kad jos tikrai labai tikslios.

Sakau negi nieks neparašys ..parašiai ..šaunu..:handgestures-thumbupright: paskaitai tai atrodo kad dregme ir maista apsorbuoja per oda:Djei nepataike prognozes numirs.. ir jam turi pasakyt kur,kiek konkrečiai lis..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, gerasukis pranešimas:

Jūs čia pezat kažkokius vėjus, jokia prognozė neišprognozuos lietaus virš tavo galvos. o ypatingai spontaniško vasariško lietaus. Va skustis gal ir būtų galima kaip ateina ryški orų prognozė ir nepataikytų. O dabar tiksliau old.meteo tikrai nieko nėra, galit ginčytis ar draskytis marškinius, na bet tai yra neginčytinas faktas. Ir jei mokat blaiviai vertinti tai ką tos prognozės rodo, tai pastebėtumėte, kad jos tikrai labai tikslios.

Yra tiksliau už ta tavo meteo. Man rodos su tuo nauju savo kompu bitkoinus kasa...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, mwex pranešimas:

bent jau man tiksliausiai rodo iphone programele weather. Manau yra ir andoodams, puslapis www.weather.com...net ir giedra diena prasidejus lietui iskart reaguoja ir rodo kritulius, tuo tarpu meteo ir visi kiti sureaguoja tik uz 2-3  valandu, arba isvis rodo sauleta kai jau 20 mm. iskrite :) vienintelis tikslesnis radaras Lietuvoje yra old.meteo.lt -> skaitmenine prognoze-> krituliu zemelapiai, (arba lietuvos miestai)

Kažkaip isivaizdavau,kad lietuvoje išvis tik 2 radarai(dabar 1 veikia)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...