Jump to content

Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei


drapox

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, Marcelė pranešimas:

Aš jau garstycias vakar su lėkštėm nukūliau. Ir kviečius su įsėliu šian. pakeičiau į kviečius. Kuo toliau tuo smagiau.

Garstyčiom kas? Nuo vabalu neina atsiginti? Mano pirmo sejimo labai prastai dygo..sausa buvo

prieš mėn persėjau..po lietų sudygo gražiai..tik dabar tas kandis bandau vaikyti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur durpėj buvo išdegė, poto garstukai subujojo... Dabar ėda kirminai, bet jau nieko nedarysiu. Nebematau reikalo, nes ir taip beveik nieko nėra. Pas mus to lietau beveik išvis ir nebuvo. Buvau į ž. kviečius dobilus įsėjęs, po vieno pakrapijimo sudygo, bet dabar jau nieko neberandu. Jei dar kok likęs, tai po savaitės bus gatavas. Tai šian deklaraciją pataisiau, kad nma neprisikabintų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, mwex pranešimas:

mazeikiuose siuo metu lietus su krusa...bet dziaugiames :)

A gerai ten jums, mes nuo paskutinio normalaus lietaus gegužės gale daugiau nieko negavom, jau po truputį žieminiai žūva, jei nepalis per šias dienas, tai vaizdelis tikrai nekoks bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , tadasjo pranešimas:

Per valandike 40 mm. Dregmes yra sociai dabar tik va su veju dave to vandens tai skagenas gulasi jau vietom. Ne iki zemes bet virto lopais neblogai. Jau is tokiu nieko gero kiek itariu

Man virto viskas liepos 7d derlius -4t. Šiais metais žemaičius myli 

Redaguota Vilius
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...