Jump to content

Marcelė

Nariai
 • Pranešimai

  56
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Marcelė

 • Rangas
  Narys

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Vyras

Miestas

 • miestas
  Tarpe tarp Majamio ir Prienų

Paskutiniai lankytojai

382 profilio peržiūros
 1. Humusas pereina į mineralines druskas. Taip geriau tik pradžioj. Palaikius tokį gėrį kelis metus gali išvis netekti kulti.
 2. Marcelė

  Tuscioji aviza

  Tuščioji aviža būna po purškimo, jeigu gerai užlija kur šlapiau (pvz aplink balas) sudygsta. Šiaip tikrai neperžiemoja šis parazitas.
 3. Skaičiavau kiek galiu uždirbti iš 1 ha kuliant 5t kviečių ( pas mane tiek gaunasi jei viskas daugiau mažiau gerai), įskaičiavau ir amortizaciją ir mokesčius sodrai ir pelno mokestį šių metų kainom gaunu iš ha apie 200 eur pelno. Subsidijų nepridėjau, nes tai beveik lygu ką galėčiau gauti už žemės nuomą. Taip kad geriau neūkininkauti.
 4. Pigiai tu čia skaičiuoji. Geriau jau neskaičiuoti, nes dings noras ūkininkauti.
 5. Turiu tokį pasidaręs atskirai ne priekaboj. Bet irgi reikia džiovinti bent dvi dienas, dujos būna užgesta, reikia kas kelios valandos važiuot į sandėlį patikrinti, dar paskui viską sukrauti rankom. O su kombainu nebloga idėja, bet į šiukšles daug gerų gali pakliūt, bet ten greit viskas turėtų sueiti ir dar dobilus perkultų. Gera mintis.
 6. Nėr čia pas mus tokių. Visi arba pas Karbauskį arba yra ir kitur kur gali nuolat įsidarbinti. Likę tik hroniai kur bijai, kad į ežerą įvažiuos. Jei randi netyčia kokį pagalbininką tai eini kojas jam bučiuodamas. Bet kai labiausiai reikia nieko nėra.
 7. Rusiška teh nėra blogai, kai nereikia pačiam dirbti.
 8. Jau skubu tris etatus į darbinti. Dar vieną į patarėjus priimsiu. Nors gal kaip seimūnas bent penkis, tikrai ką patars.
 9. Na kiti gudriau dar viską daro. Prisiperką už kreditus naujų aruodų blizgančių traktorių ir paskui verkia kai bankas viską išsiveža, nes neturėjo jokios atsargos.
 10. Šiemet vežiau grūdus į elevatorių. Tai pirma prisikuli, tada visas dulkėtas pajuodę suprakaitavęs sėdi į traktorių varai į elevatorių ten laukį 4 valandas gryžti į lauką vėl prisikuli jau būna vakaras ( 7 val) elevatorius iki 9 dirba atleki prie elevatoriaus pamatai, kad eilė tai nu n...i tada apsisuki varai namo parsivarai kombainą. Kitą rytą arba tapatį keliesi pusę šešių, kad spėtai į elevatorių bet eilė jau būna ir gryžti iš jo koia 10 ar vienuoliktą poto kartoji dienelę.
 11. Matai stambiam ūkyje jau gali samdyti nuolatinį darbuotoją ar kelis ir juos pilnai apkrauti - tai ir norinčių atsirandą. O čia reikia supermeno kuris ir traktoristas ir mehanikas ir agronomas, veterinorius ir pnš net tokį supermeną suradus, jo nuolat darbu neapkrausi.. O stambiam ūkyje vienas trkatoristas kitas mehanikas kitas agronomas. Tu tik organizuoji darbus. O čia iki 150 ha tik marazmas.
 12. Kai perėjom nuo gyvulininkystės prie augalininkystė tai net akyse prašviesėjo. Lygiai taip buvo ir mum. O dabar norisi bėgti nuo augalininkystės. Baisu šitiek darbo įdėta tiek investicijų padaryta, o viską imti ir mesti, techniką išparduot.
 13. Tai va. Visaip būna, nuo darbo galva susisuka.
 14. Išdalies automatizuota bet vistiek reikia sėdėt budėt žiūrėt ar kas neužkišo ko, geras sėklas kibiriukais į pūsterį supilti. O jei dar kokių dobilų prisikuli su daug masės, žėk dar užkišo šiukšlių nutraukimą ar ventiliatorių (pasidaręs) kur išvalas nupučia toliau. Plius kėkvieną kartą viską susirink paskui nusirink. Galvota kaip pasidaryti normaliai bet nėra kur nė dubės paidryti nė kur normaliai išvalas nukreipt. Labai vieta netikus. Ir į ūkį daugiau investuot nesinori.
 15. Tai kam gyvent. Mano tėvas taip varė, prieš mirtį sakė jei galėčiau pakeist tai tiek nedirbčiau. Paliko pinigų kuriuos dabar labai sėkmingai infliacija ėda. Aš irgi pėdinu pramintu taku...
×
×
 • Create New...