Jump to content

Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei


drapox

Recommended Posts

On 2019-09-07 at 21:26, bebrynas pranešimas:

Anot tamstos gali suprast kad esi nelaimingas kad Skvernas vežį užuodė kas met tikrindamasis. geriau jau būtų po opros metų prasikankinęs ir kojęs užvertęss.. nors nemėgstu jo bet visgi tamstos požiūris ......... mhhhh......

Neteisingai supratai, joks ne poziuris tai Lietuvos statistika, jei netiki pastudijuok ir suzinosi.

Lietuvos vyrai sirgt nemegsta, tik mirsta pirma laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Lietaus nėr, bet užtat koks tai nedidelis dangaus kūnas prieš nosį ka tik sudegė. Gražu.

Mačiau ir aš tą kritimą, graži mėlyna liepsna ėjo, nuostabus reginys. Kritimas buvo iš vakarų į rytus. Tik keista,,, Bulvinykas,, rašai apie kritimą 19 val., o aš mačiau apie 21val, jau tamsu buvo. Pirma pasigirdo šniokščiantis garsas, pakėliau akis į viršų ir tada pamačiau lekiantį ugnies kamuolį. Gal koks meteoritų lietus buvo, nes atstumas tarp mūsų didelis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš 8 minutes , Juodas pranešimas:

Jau laimingi kad tylu temoje? :D Pasigirkit kiek lietaus gavot per paskutines  3 paras. 

O kas tokio? Man visai neaktualu, tiesą sakant galėtų ir nelyt, bo darbų lauke turiu :D Šetadieniais į Viduklę važinėju, tai jie ten nesenai tik pasisėję, sudigimas dažniausiai nelabai tolygus, va jiems reikia lietaus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...