Jump to content

KA PATARUMET PIRKT NAUJA DONA VECTORIU AR UZSIENETISKA KOKI?


ROMASS

Recommended Posts

  • Atsakymai 396
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

mtz nera ka lyginti, nes anksciau del lukasenkos politikos niekas is stambiu pasaulio gamintoju nenorejo per daug investuoti pas bulbashus, ko nepasakysi apie Rusijoje esancia rostselmash, kirov ir kitas gamyklas

vat tamsta esate neteisus, del mtz gamyklos.... ta gamykla seniausiai butu nupirkta vakarieciu, bet jos nieks neparduoda....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmoje nuotraukoje pamačiau viską ką ir tikėjausi pamatyti

ir ka tikėjaisi? Kad 4 metus neplautas kombainas? filtrus keisdamas pripilė po varikliu tepalu ir nenuvales pjove toliau... dulkes sausos vadinasi nepastoviai tepalai bėga o kazkada pribėgo ir aplipo dulkėmis, antroj nuotraukoje nuo grandinės tepimo aptaskitas elevatorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmoje nuotraukoje pamačiau viską ką ir tikėjausi pamatyti

ir ka tikėjaisi? Kad 4 metus neplautas kombainas? filtrus keisdamas pripilė po varikliu tepalu ir nenuvales pjove toliau... dulkes sausos vadinasi nepastoviai tepalai bėga o kazkada pribėgo ir aplipo dulkėmis, antroj nuotraukoje nuo grandinės tepimo aptaskitas elevatorius.

Tingiu ginčytis ir aiškintis (o ir laiko tam neturiu) pasižiūrėk atidžiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

as dar nekuliau su juo bet jau tuoj kulsiu kai nustos lietus lyt ir pasakysiu savo pirmus ispudzius :) seip db kol dar tik tai pprasukau as vektoriu tai man nlbpatiko sitie dalykai. :

1. ijungiant kuliamaja labai prigesva variklis ir labai garsiai isijungia nusikrato dirzo itempejas turbut.

2. kompas visada rekia ir rekia kad saltas variklis uzbaigcia ujudejima :) ir seip apsukas chujovai rodo, tarkim mazinu mazinu bugno apsukas o jis rodo kad apsukos didinas o paskui staiga nukrenta nuo 2000 iki 900.

3. 1 begis, jo geriau nejunkti nes labai sunkai isijungia ir beveik neiman oma jo isjungti.

4. vaziavimo krypties rankena ar kaip ja pavadint :D kazkaip man nepatogiai padeta, kai 15 min pasedi prie jos nugara iskausta ( nzn kas bus po visos darbo dienos ) ir begiu rankena chujova lb prastos kokybes , plastmases girgzda juda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš su nauju Acrosu, jei neklystu, jau septinta diena vargstu, kuldamas rapsą. Nebuvo dienos, kad nereikėtų su raktais apie įi lakstyti ar pas svarsčika pagalbos prašyti. Problemos pagrindinės susijusios su rapso stalu, ir kombaino nepritaikymu dirbti su rapso stalu. Įmanoma pakulti tik stačius, sausus rapsus. Visais kitais atvejais senas Donas su žalios spalvos ukrainos gamybos rapso stalu kulia ir vargo nemato, ne taip kaip aš stumdaus nuo vien vietos.

Daug trukumu apie ši kombainą galėčiau išvardinti, tačiau nenoriu kitiems nusipirkusiems šiuos kombainus nuotaikos gadinti. Su servisistu teko bendrauti 5 kūlimo diena. Iš 10 mano nurodytu neaiškumu 1 padėjo išspręsti vietoje. Kiti atsakymai- ką aš galiu padaryti jei taip iš gamyklos padaryta, visiems kombainams tapati problema ir pan.

Rytoj nuo ryto bandysiu ieškoti kodėl neberodo variklio apsukų ir greičio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vasarom baigiantis nuo 1974metu daugiau ar maziau menesi praleisdavau ir dabar dar praleidziu ant kombainu,todel siokia tokia patirti apie kulima ir kombainus turiu,kas apie rusiska kombaina, na su juo dirbt galima,bet patikekit tas darbas nesuteiks didelio dziaugsmo.Pirmiausia elektrine dalis,paskui hidraulika,varztu isbarstymas,jei dar visas kombainas neperpurtytas.liekamoji verte,pabandykit parduot po kokiu 3 metu,idomu kokia kaina pasiulys. Remontas.......Pasiruoskit kai kuriuos skriemulius nuiminet su rezaku.Trumpai gal tiek.Kas paguodziancio, tai kad pigu,detales daug sveria,yra ka priduot i metalo lauza. Na ,jei kantrybes turit tai dar ir nusikulsit. Jei mes bandom irodinet kad tai rimtas kombainas tai tada pirkim Uazikus vietoij hiluksu, vietoij audi volgas .........Irodinet kad as nusi......, nebutina,mano nuomones nebepakeisit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš su nauju Acrosu, jei neklystu, jau septinta diena vargstu, kuldamas rapsą. Nebuvo dienos, kad nereikėtų su raktais apie įi lakstyti ar pas svarsčika pagalbos prašyti. Problemos pagrindinės susijusios su rapso stalu, ir kombaino nepritaikymu dirbti su rapso stalu. Įmanoma pakulti tik stačius, sausus rapsus. Visais kitais atvejais senas Donas su žalios spalvos ukrainos gamybos rapso stalu kulia ir vargo nemato, ne taip kaip aš stumdaus nuo vien vietos.

Daug trukumu apie ši kombainą galėčiau išvardinti, tačiau nenoriu kitiems nusipirkusiems šiuos kombainus nuotaikos gadinti. Su servisistu teko bendrauti 5 kūlimo diena. Iš 10 mano nurodytu neaiškumu 1 padėjo išspręsti vietoje. Kiti atsakymai- ką aš galiu padaryti jei taip iš gamyklos padaryta, visiems kombainams tapati problema ir pan.

Rytoj nuo ryto bandysiu ieškoti kodėl neberodo variklio apsukų ir greičio.

man irgi vat snd pirma diena kuliant su vektorium irgi dingo apsukos ir greitis, ja uuzpiso tas kompas rekia ir rekia kad mazos apsukos negalima kulti.. bet seip daugiua kaip ir nieko, viskas kolkas normaliia su juo, gerai eina, tiu tiu tiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur garantija?

Jei turi omeni Livilos garantija, tai tik gražiai skamba.

Migalkes pirma diena nustojo suktis, tai po 10 dienu pakeitė į kitas. Variklio apsukų skarda prie daviklio nulėke, nes greičiausiai nepriveržta buvo, todėl nerodė apsukų ir greičio, nesulaukę taisėmės patys, nes užkišę visą kombainą buvome. „Boba“ galvoja kad, jei variklis nesisuka tai ir nekuli ir apie problemas nepranešinėja. Numirė daviklis- servisistas sako, kai gausiu pakeisiu ir pan.

Išvada: Svarbu įsiūlyti, o garantinis 1 metai (1 mėn.- tiek trunka kūlimas).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...