Jump to content

KA PATARUMET PIRKT NAUJA DONA VECTORIU AR UZSIENETISKA KOKI?


ROMASS

Recommended Posts

manau visu pirma reikia ziuret pagal kisene. jei pinigai ja spaudzia, tai asiku geriau pirkt vakarietiska. kitas niuansas, tai derliai kokie.. jei zmogus turi 200 ha ir pas ji iki 4t/ha byra, tai kam pirkt vakarieti ir permoket... reikia skaiciuot pagal pajamas is 1 ha.. o jei is ha prikuli apie 8 t, tai pajamos didesnes, daugiau gali ir moket.. mano muomone ukiui iki 200 ha geriau turet daugiau naujos technikos, padargu, bet ne paciu geriausiu, negu turet claas kombaina, fendta, art rusisku senu plugu ir dar bankui skolingam but..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 396
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

manau visu pirma reikia ziuret pagal kisene. jei pinigai ja spaudzia, tai asiku geriau pirkt vakarietiska. kitas niuansas, tai derliai kokie.. jei zmogus turi 200 ha ir pas ji iki 4t/ha byra, tai kam pirkt vakarieti ir permoket... reikia skaiciuot pagal pajamas is 1 ha.. o jei is ha prikuli apie 8 t, tai pajamos didesnes, daugiau gali ir moket.. mano muomone ukiui iki 200 ha geriau turet daugiau naujos technikos, padargu, bet ne paciu geriausiu, negu turet claas kombaina, fendta, art rusisku senu plugu ir dar bankui skolingam but..

na daug maž teisingai išdėstei išskyrus terminus. jei kulia 8t/ha yai jam REIKIA daugiau, jei nori ir toliau kulti nemažiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir vel nugrybaujam i hektarus..... reiktu kalbeti tonom nes vienas is 300ha paims 2400t kitas 1000t nesukrasptys :eusa-naughty:

mano asmenine nuomone vektorius skirtas iki 150ha protingo kulimo :icon-rolleyes:

kalbi kad reik apie tonas kalbet o pats vėl i pievas apie ha sneki... 1500t+- 200t per sezona vektoriui yra pats tas

Dziedai pats turejai lyg ir ar klystu? kiek per normalia diena eina su juo tonu padaryt ir kokiuose laukuose... nes kazkaip net 300ha nera realu kad ir 5t vidurkis....

pjaudavau 270ha i sezona derliai apie 7t/ha, per diena 160t (kvieciu) geram lauke realu daryti bet reik sugebėti (sauliui galas kad vėl išnaujo nepradetu...)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aha, gerai kad nei new holandai nei klasai '' negenda '' o jie juk genda ir ptys naujausi, ir kai sugenda pats jau nesusitaisysi dazniausiai, kol attvaziuos mechanikai kol sutaisys... o tarkim vektoriui, subytrejo guolis nulekei i krautuve 206 207 207 po 10 lt ir beda sutvarkyta :) viskas paprasta pas ji, nieko neprikista kaip tarkim pas new holanda. o del tonu as bent visiskai neskubedamas tai tarkim per diena ( nuo mazdaug 11 iki 21, nes kitu laiiku rasa uzsideda ) po 10 ha, o birejo mazdaug po 3 t / ha bet labai jau neskubedamas kuliau nes pirmas sezonas su nauju kombainu ir seip nespeja man valyt sandeliuose grudu. ir koks 1 didziulis privalumas lyginant su bet kuriuo vakarietisku kombainu, VEKTORIUS beveik nebarsto grudu, vat pasiziurejus i ukininku KLASUS , HOLANDUS ir JONUS ELNIUS tai grauu ziureti, seti nereikia, nes nesveikai daug jie visi barsto.

siap ne kombainai, o kombainiorai grudus barsto...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pjaudavau 270ha i sezona derliai apie 7t/ha, per diena 160t (kvieciu) geram lauke realu daryti bet reik sugebėti (sauliui galas kad vėl išnaujo nepradetu...)

:) nepradėsiu, viska tvarkingai surašei. Net neabejoju, kad gavęs mano penktuką tokiom pačiom sąlygom visus 500 paimtum. Kai pas mane po to ateitu koks klijentas tokio kombaino ieškoti aš jam žinoma paminėčiau, kad toksai dziedas su tokiu pat 500 per sezoną daro ;) , bet su gera atsargą skaičiuok jį 300'am ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nelygink nelygink jau nesulyginamu dalyku, claas ar NH ar JD ar dar koks kitas irgi turi tuos pacius guolius 205 6 7 8... ir daliu taip pat visur pilna ;) o del barstymo tai kaip nori taip nusireguliuoji bet kuri kombaina, pas tave pabiru nera uztat ir sandely nespeja valyt ;)

jo yra 205 6 7 tik kainuoja ne kaip rusisko 10 lt o 200 ir 300 :D pats turejau klasa (tiesa nenauja ) tai zinau ju kainas, o reguliuok kaip nori kaip barsto tai pbarsto jie, arba nesvarus eina i bunkeri, na gal kaikuriem mazesniem ir nera taip nzn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pjaudavau 270ha i sezona derliai apie 7t/ha, per diena 160t (kvieciu) geram lauke realu daryti bet reik sugebėti (sauliui galas kad vėl išnaujo nepradetu...)

:) nepradėsiu, viska tvarkingai surašei. Net neabejoju, kad gavęs mano penktuką tokiom pačiom sąlygom visus 500 paimtum. Kai pas mane po to ateitu koks klijentas tokio kombaino ieškoti aš jam žinoma paminėčiau, kad toksai dziedas su tokiu pat 500 per sezoną daro ;) , bet su gera atsargą skaičiuok jį 300'am ha

taik kad su kratuku buciau 500 beveik paemes simet tiek jei z.rapsai nebutu nusale...ir butu kas chalymo pasiules... daba virs 400 biski ilauziau. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taik kad su kratuku buciau 500 beveik paemes simet tiek jei z.rapsai nebutu nusale...ir butu kas chalymo pasiules... daba virs 400 biski ilauziau. :D

Tai turbūt reiškia, kad aš per daug atsargus su skaičiais :icon-wink: jei galima būti per daug atsargiam

kaip sako kazkieno ismintis - atsarga gedos nedaro ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
nejaugi niekas neturi Vector kombaino?

nejaugi nenori temos nuo pradziu paskaityt...

skaiciau viska nuo pradziu....

jei ka nuo temos sukurimo 3 metai praejo, per tuos 3 metus galima suzinoti technikos +ir - :eusa-naughty:

neprasau komentuoti sios tecnikos kas ja turi pirmi metai, geriau apie ja zino kas su ja dirba keli metai

Saunuolis, dazniausiai tai buna paskaito paskutini lapa ir klausia kas buvo pries kelis puslapius.

Jei niekas neraso, parasyk turintiems PM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes turim Vector 420 :)

Kombainas nera prastas, kaip laiko negaliu pasakyt, pirmus metus dar pas mus jis.

O siaip kai nusipirkom, nuo pat pradziu jis neveike, tai elektronikai gal kokia savaite turbut ji taise, kol surado gedima, kazkoks daviklis ar kazkas tokio buvo sugedes. Ir kolkas daugiau gedimu ner buve. dar netgi kukuruzus su juo nukulem :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...