Jump to content

KA PATARUMET PIRKT NAUJA DONA VECTORIU AR UZSIENETISKA KOKI?


ROMASS

Recommended Posts

is vienos puses atsakiau. Bet jei svarstyt toliau, manau acrosa parduoti butu lengviau. Be to kombainas sis jau kitos svorio kategorijos. Kiek analogiski vakarieciai kainuoja nenumanau, tik bandau isivaizduot, jog imant israiska litasi tiek vakarietis, tiek acros per 5 metus atpigtu kokiais 200 tk. lt. (gal isivaizduoju blogtai...) tad litais atpigimas tas pat, tik pradine kaina mazesne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymai 396
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

na iš principo pats atsakei į savo klausimą jei vakarietį po penkiolikos metų parduodamas gausi daugiau nei už acros po penkių tai ką dar čia galvot. Nepaisant to kad jis turi "geriausią pasaulyje variklį Cumins" (citata iš ju reklaminio straipsnio ir su ja sutinku nes cumins ir mano kombainuose naudojami :) ) kulia kaip žinia ne variklis ir nevalo. ....

per 5 metus acros tikrai maziau nuvertetu, vakariecio padoria kaina dabartines salygom butu isvis neimanoma parduot, taip kad cia didelis pliusas butu visgi acros

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na iš principo pats atsakei į savo klausimą jei vakarietį po penkiolikos metų parduodamas gausi daugiau nei už acros po penkių tai ką dar čia galvot. Nepaisant to kad jis turi "geriausią pasaulyje variklį Cumins" (citata iš ju reklaminio straipsnio ir su ja sutinku nes cumins ir mano kombainuose naudojami :) ) kulia kaip žinia ne variklis ir nevalo. ....

per 5 metus acros tikrai maziau nuvertetu, vakariecio padoria kaina dabartines salygom butu isvis neimanoma parduot, taip kad cia didelis pliusas butu visgi acros

Ir už TC po 5m tiek negautu kaip ten buvo parašyta, tai vadinama "pagavau ant žodžio".

Na o dėl tavo samprotavimų.... Po penkių metų nebebus fondų, taigi skaičiuok iš naujo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na iš principo pats atsakei į savo klausimą jei vakarietį po penkiolikos metų parduodamas gausi daugiau nei už acros po penkių tai ką dar čia galvot. Nepaisant to kad jis turi "geriausią pasaulyje variklį Cumins" (citata iš ju reklaminio straipsnio ir su ja sutinku nes cumins ir mano kombainuose naudojami :) ) kulia kaip žinia ne variklis ir nevalo. ....

per 5 metus acros tikrai maziau nuvertetu, vakariecio padoria kaina dabartines salygom butu isvis neimanoma parduot, taip kad cia didelis pliusas butu visgi acros

Ir už TC po 5m tiek negautu kaip ten buvo parašyta, tai vadinama "pagavau ant žodžio".

Na o dėl tavo samprotavimų.... Po penkių metų nebebus fondų, taigi skaičiuok iš naujo

bus tie fondai vienokia ar kitokia forma kur jie dings nes nesubsidijuojant naujos technikos pirkeju grestu stiprus sastingis bei bankrotai gamintojams ir platintojams :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

jeigu fondu nebebus, tai shaulinis ir kiti, truputi arciau vaziuos atostogaut :) dabar vienintelis argumentas pirkti nauja claas yra tas kas, nupirkes uz 710k, us 5 m. parduosi uz 450k kokius sveduos. tai doziu su EU parama iseisi i pliusa. ir kulsi 5 m. uz dyzeli ir kombainiora. baigsis parama, tada prades chebra skaiciuot.

paprastas klausimas:

KODEL NERA UZSIENI MASISKAI PARDUODAMU 1 - 10 M. SENUMO KOMBAINU?

KODEL?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu fondu nebebus, tai shaulinis ir kiti, truputi arciau vaziuos atostogaut :) dabar vienintelis argumentas pirkti nauja claas yra tas kas, nupirkes uz 710k, us 5 m. parduosi uz 450k kokius sveduos. tai doziu su EU parama iseisi i pliusa. ir kulsi 5 m. uz dyzeli ir kombainiora. baigsis parama, tada prades chebra skaiciuot.

paprastas klausimas:

KODEL NERA UZSIENI MASISKAI PARDUODAMU 1 - 10 M. SENUMO KOMBAINU?

KODEL?

Čia jau klystate kolega. Parduodami tie kombainai ir po vieno sezono, nekalbant apie dešimt. Vienam stambiam skelbimų portale 40 proc parduodamų kombainų yra 0-10 metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane situacija tokia, jauna šeima, naži vaikai, yra ir be tolimų kraštų kur pinigus leisti, o ir produktas nedėkingas, kombainai., parduotos vasaros gaunasi, bet dar ydomesnis klausimas yra kodėl ger miesčionis mano, kad aš nenusipelnau atostogų ten kur jis įsivaizduoja, kad aš atostogauju ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
pigiausias puse citrinos ;) , jis naujus pardavineja , bet jo kontora prekiauja ir devetais http://www.dotnuvosprojektai.lt/lt/products/29/128

as apie nauja ir klausiau, db tik ir reikia nauja technika pirkti, kol paramos yra,

Mano pats mažiausias 280 arkliuku rotorius, 300ha per sezona nelabai yr kas veikt ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pigiausias puse citrinos ;) , jis naujus pardavineja , bet jo kontora prekiauja ir devetais http://www.dotnuvosprojektai.lt/lt/products/29/128

as apie nauja ir klausiau, db tik ir reikia nauja technika pirkti, kol paramos yra,

Mano pats mažiausias 280 arkliuku rotorius, 300ha per sezona nelabai yr kas veikt ;)

nu nu ... kazkaip idomiai cia... kazkur kalbejai kad tik 150t/diena... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na paskaičiuojam 150/6=25ha per dieną VIDUTINIŠKAI KVIEČIŲ. Taigi per 10 dienų grubiai 250ha (vėlgi grynai teoriškai) tada dar pridėkim žieminius rapsus, dar jei vasarinių kiek (tiks daugiau mažiau vidutinis Lietuviškas variantas). Žodžiu praeitą savaitę čiupinėjau vieną šviežią penktuką, nepaisant visų "pirmo sezono vargų" (Joniškiečiai manau žino apie ką kalbu) kompas rodo 290ha. Čia šiemet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...