Jump to content

KA PATARUMET PIRKT NAUJA DONA VECTORIU AR UZSIENETISKA KOKI?


ROMASS

Recommended Posts

Ką donas 350000 štukų traukia :icon-eek: ar JD nesidomėjai lexion KAINOMIS ir prie ko čia 18-20 drėgnumas ,tau niekas neliepia lyjant kulti .Patys prieš 4 metus kūlėm dieną buvo 12 proc o 3 nakties 13,5 proc. kur problemos .Apie paskutinius du metus YPAČ nepalankius javapjūtei nekalbu ,tada kūlėm bele paimt ėjo ir 25 proc buvo :icon-cry:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 396
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Valstieti: prie mano lauku kulia su dviem Lexion, ir as tikrai jais domiuosi, 40 ha per diena vienas kombainas, max 60, jei labai geras laukas bet cia kalbam apie kombaina kuris turi 400 arba bent 300 AG nes abu skirtingu dydziu, pas viena 9.0 m pjaunamoji :) ir keturi varomi ratai su viksrais guminiais, o ne 220 ar kiek pas ta dona tera....gal max 250

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką donas 350000 štukų traukia :icon-eek: ar JD nesidomėjai lexion KAINOMIS ir prie ko čia 18-20 drėgnumas ,tau niekas neliepia lyjant kulti .Patys prieš 4 metus kūlėm dieną buvo 12 proc o 3 nakties 13,5 proc. kur problemos .Apie paskutinius du metus YPAČ nepalankius javapjūtei nekalbu ,tada kūlėm bele paimt ėjo ir 25 proc buvo :icon-cry:

uz 350k LT tai jau tu cia nori paimt ziauriu metu ir su min 400 AG, apsiribokim ties 230-250k LT uz tiek tikrai iseis senesnis bet persirinkus guolius ir t.t tikrai patvarus daikciukas, be to mega serija taip pat nebloga.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol::lol::lol::lol::lol:

pavaret pievu :lol::lol::lol::lol: ypac JD :lol::lol:

pernai svogeris, su 108 per 20 val nukule 60 ha. nakti kuliant dregnumas buvo 12.8-13. tik kad viena tokia naktis buvo.....

ir apie kainas nereik svaigt. uz ta kombaina paliko 170 gabalu, o tu nori leksiono uz 200......

yra toks vienas fruktelis, su mano draugu technika is vokieciu veza, tai nupirko Case 200. metu uz 160000, nukules 400 ha. tik vienas bajeris, buvo pagaminti tik trys tokio modelio kombainai, bent vokietijai, tai kai paklausiau, kas bus kai prades byret, pasake parduos :lol::lol:

bet tokie variantai retai papuola.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su donu pats esu nukūlęs 25 ha esant apie 4,5 derlingumui kviečių.Taigi pasistengus 30 tikrai galima.O jeigu nežiūrėsi kaip sakiau nuostolių ir mažesnio derlingumo javų tikrai galima ir daugiau.Kombaino našumas nesimatuoja pjaunamosios pločiu ir arklio galiom,nedaduoda jam našumo ir 4 varantys ratai normaliom sąlygom.Galios donui be smulkintuvo pilnai užtenka ir su senuoju SMD,o su naujuoju varikliu manau ir su smulkintuvu gana.Aš niekam jo nesiūlau,nes reikia labai pasvert,kas geriau,vakarietis senas,ar jis naujas.Aš kuliu su senuku NH jau 10 metų,ir juo patenkintas.O donas šiaip turi kaprizų,bent ankstesni,apie dabartinius nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelbimas?type=zemes_savaeige&id=8015

ir dar cia yra 480, tai 440 tikrai yra pigesnis ir mazesnis...... zinoma tu paciu metu ir stovio, bet tai tikrai yra geriau nei naujas donas, tik zinoma reikia gerai viska pasvert ir ziuret kad skolos neuzpustytu :)

tokiu metu uz tokia kaina gali pirkt tas, kas pinigu nezino kur det.....

gryna nesamone.

pernai uosvis 108 SL MAXI 1995m, su 6m pjaunamaja, is Raifagros nupirko uz 170000. ejo be problemu, keli guoliai ir pobugni tvarkyt reikejo. kadangi buvo metam garantija, meistrai sutvarydavo labai speriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

donas gerai ,tik jis neturi nei pelu skleistuvo nei smulkintuvo -žinomą jei ruošiesi smulkinti šiaudus .Perkant nauja gali pasinaudoti parama jei perki pirmą naują kombainą ,jei neklystu iki 30 000,00 lt.

Pirksi nenaują paramos nebus .

Dona turi mano kaimynas tai per sezoną kulia apie 600 ha . Pradeda žieminius miežius ,žieminius rapsus ,žieminius kviečius ,kvietrugius ,miežius vasarinius ,žirnius .

Aš turiu lexiona 550 su 6,6m kederiu -pernai per sezoną kuliau 780 ha .

Ši sezona planuojame apie 1000 ha .ikabinti ,tik jei orai leis .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiba vyrai iš kazakstano :D šitokie laukai.Tikriausiai ant dono sėdi super kombainistas. Bele kam jis taip neis

Viskas imanoma jei pradesi ziemini rapsa liepos menesi ir per kaledas baigsi kult tarkim kukuruza :lol: Per keturis virsaus menesius tikrai iveiktai toki plota. svarbiausia pasirinkti gerai veisles kad viskas vienu metu nesubrestu, paskui uzperki misias ir i laukus. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo.... plikas su aklu pesiojasi, nera geresnio uz ta kuris namie stovi, ka turi su tuom ir kuli, o kieno papai idesni tai cia jau paistalai, pagal jurgi ir kepure

butent.

pas mus vienas turi 650ha. kuldavo su dviem 517 ir clasu98 jei neklystu....nespedavo vezt su trim traktorais K701, JD, MTZ, visi po dvi priekabas. pernai lizingu du Lexionus 560 pasiime...... derlius buvo toks, kad su dviem vezant, miegot buvo galima.....

o megejas, kiek rase, su vienu didesni plota kulia.....

kiekvienas savaip durnavoja.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš gal kvailas ir nemokša,bet man neaiškus vienas dalykas.Sutinku kad LEXIONAS našesnis už DON,bet kad dvigubai,niekada nepatikėsiu.Vienas iš pagrindiniu kombaino našumo rodiklių yra valomosios ir kratiklių pralaidumas(čia kalbu apie klavišinius).Anksčiau tas buvo sprendžiama jų ploto didinimu(man asmeniškai imponuoja MASSEY FERGUSON šiais parametrais).Kokiu stebuklingu būdu padidintas LEXIONO šių dviejų vietų pralaidumas,kas man kvailam galėtų paprastai liaudiškai paaiškint?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš gal kvailas ir nemokša,bet man neaiškus vienas dalykas.Sutinku kad LEXIONAS našesnis už DON,bet kad dvigubai,niekada nepatikėsiu.Vienas iš pagrindiniu kombaino našumo rodiklių yra valomosios ir kratiklių pralaidumas(čia kalbu apie klavišinius).Anksčiau tas buvo sprendžiama jų ploto didinimu(man asmeniškai imponuoja MASSEY FERGUSON šiais parametrais).Kokiu stebuklingu būdu padidintas LEXIONO šių dviejų vietų pralaidumas,kas man kvailam galėtų paprastai liaudiškai paaiškint?

siaip lexionas nieko gudro....

pries keleta metu teko skaityt apie kombainu bandymus Prancuzijoj, kvieciu lauke, kuriu derlingumas buvo 9 t/ha.

Case neprilygo nei vienas..... ten buvo tik kratikliniai. pagal dauguma parametru Case lenke kitus kombainus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as nzn gal ir su lexiuonais daug nukulia bet paziurekit rudeni vaziūuojant pilni laukai suzelusiu javu tarpais net baisu daros... visas tas nasumas visi grudai lauku per gala... :icon-wink: jeigu visi kultu tokiu greiciu kad grudu nuostolis butu labai mazas arba norrmalus taij abejoju ar nors vienas pasigirtu kads tik ir tiek nukulia, pas mus donai nors replioja lietai bet gali pasigirti mazu grudu nuostuoliu... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as nzn gal ir su lexiuonais daug nukulia bet paziurekit rudeni vaziūuojant pilni laukai suzelusiu javu tarpais net baisu daros... visas tas nasumas visi grudai lauku per gala... :icon-wink: jeigu visi kultu tokiu greiciu kad grudu nuostolis butu labai mazas arba norrmalus taij abejoju ar nors vienas pasigirtu kads tik ir tiek nukulia, pas mus donai nors replioja lietai bet gali pasigirti mazu grudu nuostuoliu... :icon-wink:

pritariu :lol::lol:

pries tris metus rodos, toks sustrs musu rajona ukiniks Talmantas, parsivare Lexiona nauja. pats su juo kule, nieko neprileido, laukai baisiau atrode nei su Niva kulti :lol::lol::lol:

zalia.... grazu...... :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš gal kvailas ir nemokša,bet man neaiškus vienas dalykas.Sutinku kad LEXIONAS našesnis už DON,bet kad dvigubai,niekada nepatikėsiu.Vienas iš pagrindiniu kombaino našumo rodiklių yra valomosios ir kratiklių pralaidumas(čia kalbu apie klavišinius).Anksčiau tas buvo sprendžiama jų ploto didinimu(man asmeniškai imponuoja MASSEY FERGUSON šiais parametrais).Kokiu stebuklingu būdu padidintas LEXIONO šių dviejų vietų pralaidumas,kas man kvailam galėtų paprastai liaudiškai paaiškint?

MF turi tik didesnį kratiklių tūrį (8 kratiklių versija) o sietų plotas jo mažesnis nei Class. MF imponuoja labiausiai tai kaina, nes jie labai ženkliai pigesni nei Lexionai ar JD 9000 serijos. Faktiškai kratiklinių kombainų našumo riba jau pasiekta, nes dėl gabaritų ribojimo neišeina padaryt platesnio kūlimo būgno ir nieko čia naujo neprigalvosi (nors 600 Lexionai turi kūlimo būgną, bet nėra kratiklių, todėl nelabai gali vadinti jį kratikliniu). Viena išeitis - rotorius. Ten žinoma savi niuansai, bet našumu jie lenkia kratiklinius. Case čia lyderis aiškus, JD visada teigęs, kad rotoriaus negamins, visgi nenori atiduot visos rinkos, todėl pradėjo Bullet Rotor STS 9760 gamybą. Labai galingą rotorių pristatė MF 9895, bet man dar neteko apie jį realios info rast. Aišku viena, jog 50t/val riba jau peržengta ir tokiam Donui iki jos kaip iki Kinijos sienos atbulom :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo.... plikas su aklu pesiojasi, nera geresnio uz ta kuris namie stovi, ka turi su tuom ir kuli, o kieno papai idesni tai cia jau paistalai, pagal jurgi ir kepure

butent.

pas mus vienas turi 650ha. kuldavo su dviem 517 ir clasu98 jei neklystu....nespedavo vezt su trim traktorais K701, JD, MTZ, visi po dvi priekabas. pernai lizingu du Lexionus 560 pasiime...... derlius buvo toks, kad su dviem vezant, miegot buvo galima.....

o megejas, kiek rase, su vienu didesni plota kulia.....

kiekvienas savaip durnavoja.....

Pernai per visą sezoną nukulėm 673 ha. tame skaičiuje su smulkintuvu 423 ha. Vidutiniškai 3,33 ha/val. kuro sunaudojom 12,52 litr/ha dizelio . Mano kombaine yra agrokom instaliacija kuri rodo ne tik nuostolius ,plota nukulta ,kieki prikulta ,drėgme grudų ,kiek laiko kulė -kiek važiavo pakėles kederi -kiek transporte ,derlingumo žemėlapi kiek kokioj vietoj lauke byra grudu . Viska galima susiarhivuoti i kompiuteri . Kombaine yra spausdintuvas kuris gali atspausdinti kiekvieno lauko ,visos dienos ,ar viso sezono darbo parametrus -kiekius . Tokiu principu kombaininkas žino kiek vakare uždirbo (nukulta plotą pasidaugina iš 6,0 Lt )

Vienu žodžiu esu patenkintas Lexsionu .Tik jam truksta lazerio ir automatinio vairavimo nes kuliant 10-12 km/h kartais nespėja nutaikyti kad dirbtu pilnu kederiu . Otai praranda per dieną apie 3-5 ha. ploto .

Dėl nuostoliu nelabai kreipiu dėmesio nes kuo palengviau važiuosi tuo didesniu nuostoliu turėsi .Norint pasitikrinti dėl nuostoliu pasiklokit tenta prakultam tarpe ir kuliant ant jo sustoji ir pamatai tikraji vaizdą -su šiukšlėm išlekia smulkus grudai -kurie elevatoriuje užskaitomi kaip šiukšlės . Šiukšlingumas buna nuo kombaino 0,3-0,8 proc.

Tai va tie smulkus grudai sudyge ir atrodo kad daug pribarstyta .

Kai buvo atvažiave vokiečiai ūkinikai tai rodė kaip kulti -bet čia jau atskira tema .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visi kombainai barsto grudus, tik vieni maziau, kiti daugiau.dar nuo tarpines priklauso :lol::lol:

siaip kombaino barstymas apie 1 proc, kazkur teko skaityt....

o su megeju del to, kad islekia tik siuksles, nenoriu sutikt.

rodos uzpernai, buvo akivaizdus palyginimas. draugas neleidzia greitai kult, su Lexionu kula 15ha per diena taip, kad nuostoliu kompiuteris nerodo jokios gyvybes.kitas leidzia kombainuot tokiu greiciu, kad nuostolius rodytu iki tam tikros ribos.laukai buvo salia, kviecai, po pjuties tikrai buvo skirtumas kai zelt pradejo, ryskus skirtumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...