Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

Ne vieną sraigės piršta esu nulaužęs atsukdamas atgal užkimštą kamerą .

o ka Tu darai, kad kamera užsikiša? įdomu, nes man per 6 sezonus tokio bajerio nėra buvę :eusa-think:

JD užkišdavo pagulusiame rapse , kai rapsas suklaipytas visom kryptim . Clasui kelis kartus papuolė , kol susireguliuoji vario ( čia jau žinoma ne rapse - kad bereikalingų komentarų nebūtų :) )...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš kadangi irgi tik girdėjau, tai kol kas apsieisiu be daugiau komentarų. Parašysiu kai išbandysiu, žodžiu rudeniop. :)

As dirbau su power flow ~90 metu gamybos, tik niekada nesigilinau kiek ji skiresi nuo dabartines. Vizualiai panasios. Stebuklu nera, akmeni, kuris uzstrikde sraige buvau isirites ir per juostas. Buvo akmenu kurie ikrenta tarp dalges ir transporterio ir panasiai kaip Remigijaus PVZ. bandomi istumt, galulaukej pamatai ir issiimi, tokie su paprasta butu nukeliave i kombaina. Labai zemu nerija, bet nerija ir paprasta. Rapso i sona pavirtusio tolygiai nepaduoda, svoris gerokai didesnis, ir pats didziausias minusas, kad lenktuvai neprisitraukia arciau sraiges. Rapsa kuliant ir norint pasitraukti lenktuvais, lenktuvai kabindami turetu stoveti link transporterio pabaigos, o jie kabina virs dalges, ko pasekoje rapso seklos byra ant zemes.

Pliusai visi anksciau isvardinti, tik sunku palyginti kiek duoda nasumo nepabandzius su paprasta su tokiu pat kombainu. Nebandes kult su vario, bet manau geresnis pasirinkimas nei PF. 3 metus su transporteriais (gumomis) problemu nebuvo, nors jie nebuvo patys naujausi. Priekiniams transporteriu velenams pakeitem guolius.

Dabar kuliu su paprasta ir "nepasiilgstu" PF.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

JD užkišdavo pagulusiame rapse , kai rapsas suklaipytas visom kryptim . Clasui kelis kartus papuolė , kol susireguliuoji vario ( čia jau žinoma ne rapse - kad bereikalingų komentarų nebūtų :) )...

bet įdomiai, turėtų kišt ties sraige, o ne nuožulnią... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

JD užkišdavo pagulusiame rapse , kai rapsas suklaipytas visom kryptim . Clasui kelis kartus papuolė , kol susireguliuoji vario ( čia jau žinoma ne rapse - kad bereikalingų komentarų nebūtų :) )...

bet įdomiai, turėtų kišt ties sraige, o ne nuožulnią... :eusa-think:

Tikriausiai kalbam apie tą patį dalyką tik skirtingai vadinam - taip užsikemša tarp sraigės ir nuožulnios . Man tai panašiau , kad nuožulnioji nenutraukia masės ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai kalbam apie tą patį dalyką tik skirtingai vadinam - taip užsikemša tarp sraigės ir nuožulnios . Man tai panašiau , kad nuožulnioji nenutraukia masės ....

tikriausiai, kad apie tą patį :) ateina rapso guzas iš kurio nors krašto (dažniausiai) ir sraigė paglemžia po savim ir sustoja :) bet tokiu atveju užtenka reversuot sraigę, o pats minėjai, jog joniui esi ne vieną sraigės pirštą nulaužęs kai užkiša, tai čia revesuojant nulūžta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai kalbam apie tą patį dalyką tik skirtingai vadinam - taip užsikemša tarp sraigės ir nuožulnios . Man tai panašiau , kad nuožulnioji nenutraukia masės ....

tikriausiai, kad apie tą patį :) ateina rapso guzas iš kurio nors krašto (dažniausiai) ir sraigė paglemžia po savim ir sustoja :) bet tokiu atveju užtenka reversuot sraigę, o pats minėjai, jog joniui esi ne vieną sraigės pirštą nulaužęs kai užkiša, tai čia revesuojant nulūžta?

Na tai sraigė visvien reversuojasi kartu su nuožulniaja . Taip lūžta reversuojant , žinoma neužtekdavo vien reversuot , reikėdavo ir pirmyn atgal tą guzą pamaukšliot , kad išspjautų . Ir dar esu pastebėjas - lengiau išsuka ant minimalių kombaino apsukų .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai sraigė visvien reversuojasi kartu su nuožulniaja . Taip lūžta reversuojant , žinoma neužtekdavo vien reversuot , reikėdavo ir pirmyn atgal tą guzą pamaukšliot , kad išspjautų . Ir dar esu pastebėjas - lengiau išsuka ant minimalių kombaino apsukų .

ant mažų net tik lengviau išsuka, bet ir visiem mazgam sveikiau, bent asmeniškai praktikuoju tik ant mažų apsukų, tfu tfu tfu visi pirštai per 3k ha dar originalai :) beje teoriškai rapsui reiktų sraigę sukelt, ypač žieminiui, praktiškai niekas to nedaro :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai sraigė visvien reversuojasi kartu su nuožulniaja . Taip lūžta reversuojant , žinoma neužtekdavo vien reversuot , reikėdavo ir pirmyn atgal tą guzą pamaukšliot , kad išspjautų . Ir dar esu pastebėjas - lengiau išsuka ant minimalių kombaino apsukų .

ant mažų net tik lengviau išsuka, bet ir visiem mazgam sveikiau, bent asmeniškai praktikuoju tik ant mažų apsukų, tfu tfu tfu visi pirštai per 3k ha dar originalai :) beje teoriškai rapsui reiktų sraigę sukelt, ypač žieminiui, praktiškai niekas to nedaro :icon-rolleyes:

Ne tik sraigę iki 25 mm, bet ir nuožulniojio transporterio priekį. Niekada sraigės neužkišu. 15 min darbas, bet sutaupo bereikalingo nagų šipimo kūlimo metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tik sraigę iki 25 mm, bet ir nuožulniojio transporterio priekį.

nuožiulniosios priekis jau čia kaip pas ką, nes pavyzdžiui pas lexionus jis kilnojasi laisvai pagal masės kiekį, iš viršaus stovi tik amortizuojančios spyruoklikės, kurios prilaiko, kad nešokinėtų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne tik sraigę iki 25 mm, bet ir nuožulniojio transporterio priekį.

nuožiulniosios priekis jau čia kaip pas ką, nes pavyzdžiui pas lexionus jis kilnojasi laisvai pagal masės kiekį, iš viršaus stovi tik amortizuojančios spyruoklikės, kurios prilaiko, kad nešokinėtų :)

na taip tas pats ir pas cx, bet yra galimybe pakelti iki kukuruzinio lygio,gal jis padetu toje situacijoje? :eusa-think:

nes man cx'ui nuorapso guzulu, tuo paciu ir tankiai sokinejancio nuzulniosios transporterio priekio buvo isdile spiruokleje esantis vamzdelis ir visas tas mechanizmas,teko su kempu padirbeti,bet ivaziavus i javus sokinejimas baigdavosi.sokinedavo dazniausiai nuo zalios ir netolygios mases. jei rapsas sausas viskas tvarkoje.

tai mastau jei perstatyciau ant kukuruzinio gal kas pasikeistu? :eusa-think::icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nes man cx'ui nuorapso guzulu, tuo paciu ir tankiai sokinejancio nuzulniosios transporterio priekio buvo isdile spiruokleje esantis vamzdelis ir visas tas mechanizmas,teko su kempu padirbeti,bet ivaziavus i javus sokinejimas baigdavosi.sokinedavo dazniausiai nuo zalios ir netolygios mases. jei rapsas sausas viskas tvarkoje.

tai mastau jei perstatyciau ant kukuruzinio gal kas pasikeistu? :eusa-think::icon-redface:

kažkiek gal ir padėtų, tik perstatyt ant kukūruzinio daugiau reikalų nei sraigę pakelt, bet aišku darysi padarysi, nors pernai išbandžiau geriausiai padeda reglonas :) variau per rapsą net dulkėjo, kūlėsi greitai kokybiškai ir be nervų, šiemet irgi pūsiu ir nesuksiu galvos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kažin žinok ar padės rapsam ant kukurūzinės padėties pakėlus? Neinau nesu tikras, bet abejoju, lyg tai bandėm kažkada, kas gaudavosi tai keliant aukštyn ir volas šiek tiek atgal pasiduoda ir nebepeša iš hederio. Pabandyt gali žinoma, per galva nieks neduos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pigesni tie forstritai todel matyt kad pavadinimas sunkiai tariasi :)))

A jei rimtai, tai nebegamini daiktai dazniausiai pinga, o jei dar ir firma isnykusi - tai dar labiau pinga, o jei dar kokybe negarsejo.

Gal nebutu jis toks blogas jei ne prasti motorai ir slubuojantys detaliu tiekimo reikalai. Todel turint kombaina viena is kaip sakai 3 firmu galvos skausmo maziau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel Forshtrit kombainai pigesni? Mano nuomone todel, jog zmones galvoja, kad kombainai buna tik 3 firmu. Va o tos firmos tuo ir naudojasi.

Turbūt nedaug suklysiu sakydamas, kad Forstreet kombainai savo karjerą mūsuose pradėjo jau beveik prieš 3 dešimtmečius. Kai dauguma kitų firmų kombainų net dėvėtų atėjo į mūsų laukus prieš 2 dešimtmečius, o nauji dar vėliau. taip, kad jei jau tas Forstreet būtų labai geras, tai laiko užsirekomenduoti tikrai turėjo užtektinai. Kas neįvyko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:angry-banghead: taigi ką tik rašiau apie tai. Tiesas sakant net nežinau ar iš vis būna hederių be apsauginių movų. Dar daugiau nežinau jokio besisukančio mechanizmo kuris neturėtų bent primityvios apsaugos nuo perkrovų. Jei jūs žinot apšvieskit mane.

Jei mova tokio kietumo, kad vistiek sraigė lūžta, tai kam jinai aplamai reikalinga, jei neatlieka savo darbo. :icon-question::icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:angry-banghead: taigi ką tik rašiau apie tai. Tiesas sakant net nežinau ar iš vis būna hederių be apsauginių movų. Dar daugiau nežinau jokio besisukančio mechanizmo kuris neturėtų bent primityvios apsaugos nuo perkrovų. Jei jūs žinot apšvieskit mane.

Jei mova tokio kietumo, kad vistiek sraigė lūžta, tai kam jinai aplamai reikalinga, jei neatlieka savo darbo. :icon-question::icon-exclaim:

ji turi būt pakankamai kieta, kad susitbarkytu su 60 kg/s ir daugiau. realiai šiuo atbeju valgo 30-40 bet skaičiuojama max apkrovimui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:angry-banghead: taigi ką tik rašiau apie tai. Tiesas sakant net nežinau ar iš vis būna hederių be apsauginių movų. Dar daugiau nežinau jokio besisukančio mechanizmo kuris neturėtų bent primityvios apsaugos nuo perkrovų. Jei jūs žinot apšvieskit mane.

Jei mova tokio kietumo, kad vistiek sraigė lūžta, tai kam jinai aplamai reikalinga, jei neatlieka savo darbo. :icon-question::icon-exclaim:

ji turi būt pakankamai kieta, kad susitbarkytu su 60 kg/s ir daugiau. realiai šiuo atbeju valgo 30-40 bet skaičiuojama max apkrovimui

Tikrai nemanau, kad turi būti tokia kieta, kad lūžtų sraigė. Tada aplamai jinai neatlieka savo darbo kam yra skirta. Tai kada jinai suveiks? Kai perlūš sraigė, kai nuraškys sraigės pirštus ar kai trūks nuožulnios transporteris? Tai grįžtu prie pradinio klausimo, kam jinai tada reikalinga?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...