Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

Papasakok, kaip atbuline data tai padaryti nes iš aš norėčiau nuo 107 iki 49 nusmaukti...juo labiau kad ta ataskaita tiesiogiai priklauso nuo deklaruojamo ploto. Na sakykim turi galvoje kad buna kad savininkai plotą deklaruoja, bet nedažnai, tuomet keliaujam toliau verslo plano pagrindimas, tam kad padaryti 800 000 eur investicijas na su prastais ir mažais rezultatais toli ne nukeliausi. Esmė tokia rėmimas pagaliau kaip ir sureguliuotas pagal prioritetus, daug maz  neblogai, pirmumą gauna tas kas turėtų gauti, aišku yra kelios kliurkos. Bet ir geriausiems pasitaiko. O diskusija kelia natūriniai ūkiai kurie nesiorentuoja paramos skyriuose, visiem norisi daugiau gauti, bet pirma reikia daugiau įdėti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, kestoxs pranešimas:

Klausyk, matei taisykles? Kurioje vietoje tu matai prioritetu daugiau stambiems? Gal galetum pakomentuoti? Tiesiog kad kalbos butų tvirtos paremk faktas ok?

Aš pradedu 

SP (sąlyginis pelnas )

iki 50 000 eur - 15balu

iki 100 000 eur 10 balu

virs 100 000 5 balai. 

Tavo eile...

Surenki modernizavimo programoje minimalų balų skaičių ir gauna visi paramas, nes skiriama daugiau pinigų, nei yra norinčių. O smulkių ūkių programoje pinigų skiria, tik dėl vaizdo. Paraiškų pateikta dvigubai daugiau, nei skiriama lėšų. Kitais metais turėtų būti geresnė situacija, nes bus rinkimai. Smulkių daug- reikės dabartiniai valdžiai balsų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , kristivi pranešimas:

Surenki modernizavimo programoje minimalų balų skaičių ir gauna visi paramas, nes skiriama daugiau pinigų, nei yra norinčių. O smulkių ūkių programoje pinigų skiria, tik dėl vaizdo. Paraiškų pateikta dvigubai daugiau, nei skiriama lėšų. Kitais metais turėtų būti geresnė situacija, nes bus rinkimai. Smulkių daug- reikės dabartiniai valdžiai balsų.

Info pateik, iš kur tokios žinios kad pinigu daugiau negu reikia? 

Kitas  dalykas jei gauna visi kas prašo ko purkštauji? Nes netempi net 4000 sp? Ir tikiesi kad su 3000 sp galima imti 400 000 eur parama? Radikalus jūsų pasiūlymas, nei prie vieno ministerio to nebuvo ir patikinu,  kad nebus :-D 

Atrodo kad nlb žinai apie ką diskutuoji, bet juk diskutuoti norisi :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tuoj po 20 metų baigsis tos paramos ir bus ramu, tinginiams ir pensininkams nebus dėl ko pavydėti. Nors gal ir ne, juk išmokos liks - prisigalvos visokių nesąmonių ir melo, ir imsis pliektis dėl išmokų, kad mažai duoda, reik duot daugiau darbo žmogui, juk žmooogus.

Žinote, kartais užjaučiu visus politikus ir valdžias dėl tokių sovietinių būtybių, o dar kai tos būtybės "tiesos ieško" ar ko reikalauja, neduokdie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Valakinis pranešimas:

Gal tuoj po 20 metų baigsis tos paramos ir bus ramu, tinginiams ir pensininkams nebus dėl ko pavydėti. Nors gal ir ne, juk išmokos liks - prisigalvos visokių nesąmonių ir melo, ir imsis pliektis dėl išmokų, kad mažai duoda, reik duot daugiau darbo žmogui, juk žmooogus.

Žinote, kartais užjaučiu visus politikus ir valdžias dėl tokių sovietinių būtybių, o dar kai tos būtybės "tiesos ieško" ar ko reikalauja, neduokdie.

Nusiraminimui -2018 metais modernizavimui skirta 30 milijonų eurų, o smulkiems 4 milijonai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , kristivi pranešimas:

Nusiraminimui -2018 metais modernizavimui skirta 30 milijonų eurų, o smulkiems 4 milijonai. 

Natūriniams ūkiams 4 milijonai... prie šitų skaičių galima lygegriaciai prideti jų sukurta pridėtine verte ir pan.... realiai koks ūkis tiek ir paramos... tai va gal pasikartojam apibrėžimus?

stambus ūkis -

smulkus ūkis -

natūrinis ūkis -

kai nėra ką atsakyti numetam kalba į kita puse... :-D bet vistiek laikomės savo :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , kestoxs pranešimas:

... realiai koks ūkis tiek ir paramos... 

Gerai būtų  kad taip būtų- duotų kaip išmokas skirtas  investicijoms pagal edv visiems ... O tai tampote paklodę ,kuri dengia tik ketvirtį visuų ūkių investicijų... Jūs ne tarpusavyje muškites ,geriau kartu ŽŪM pašokdinkit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , kestoxs pranešimas:

kai nėra ką atsakyti numetam kalba į kita puse... :-D bet vistiek laikomės savo :-D 

Nebejuokink daugiau, o pamąstyk apie tai kad SAPARD'inis ūkis šiais laikais susideda iš panašiai 5 smulkesnių ūkių, kiek gauta paramos manau visiem aišku ir kiek dar jos bus gauta...taisyklės, prioritetai, balų sistemos - tik kelia juoką daugumai iš jų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, kestoxs pranešimas:

Aš siaip nelabai suprantu ko kai kurie nori 4 karves melšti robotų? Ar ant 10 ha  naujo kombaino? 

Šiandien rode ūkį kuris ant 80 ha nauja kombainą berods pirko ir pats sakė kad be banko ir paramos nėr šansu, tai ką žinau man ir čia kosmosas

Kodel dideli,yra ir mazu kombainu.o 80ha rimtas zemes lopas. 

Tamsta turetum kaimynus mokyt kaip paimt parama,kad tvirta bendruomene butu salia. o ne skundaliai,ir pijokai(plytu kolukio kad nesinesiotu uzantyy :).) ,pats placiau pagalvok ,ne tik apie savo kiema ir kisene ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , Augunstas pranešimas:

Kodel dideli,yra ir mazu kombainu.o 80ha rimtas zemes lopas. 

Tamsta turetum kaimynus mokyt kaip paimt parama,kad tvirta bendruomene butu salia. o ne skundaliai,ir pijokai(plytu kolukio kad nesinesiotu uzantyy :).) ,pats placiau pagalvok ,ne tik apie savo kiema ir kisene ;)

Nu nežinau man ant 80 ha kombainas už 113 000 nu niekaip nesusideda. Aš už mažiau imiau ant 250 ha, ir tai sunkiai kažkaip skaičiavosi... 

kazkaip prieš 5 metus šito forumo kokybe buvo tikrai aukštesniam lygyje, dabar krenta noras be užeiti, beveik  neberandu aš informacijos kuri man praverstų gyvenime, galbūt jau peraugau, bet gal ir nukrito labai kokybe...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Valakinis pranešimas:

Žinote, kartais užjaučiu visus politikus ir valdžias dėl tokių sovietinių būtybių, o dar kai tos būtybės "tiesos ieško" ar ko reikalauja, neduokdie.

Atsiputes parsitempiau ruskini presa uz litus ,traktoriu bliude suberta ,ir dar visokio metalo ir ukininkauju .  cia va puoda uzsimaniau nusipirkt nerzaveika kad butu- bet jau per senas paramai , nu teks vel uz savus .man giliai nusisvilpt ka cia pezi apie tuos sovietinius ,bet kai mane pakviecia i kariuomene prisidet savo sveikata uz tokius-As labai suabejoju kam to reikia . o tokiu kaip as labai daug yra ,ir tokiu kaip Ekologas ,siulyciau uki iskeist i akiracio prapletima= 3 savaitem kariuomenej ,pakvepuot patriotiskumo nuotaikom .

uz atsakymus bent jau palaikinkit zmogu o tai neberasys daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, yra_buvo_nera_ pranešimas:

Kokio dydzio investicijas reiktu planuoti, kad apsimoketu pasinaudoti  sia parama. 70k +pvm.turbut butu neracionali suma?  Ir kiek kainuoja projekto parengimas? 

tai va galvoju ir aš ar su panašia suma teikti projektą, kitais metais turėtų būti modernizavimas supaprastinta paraiška, paraiška daug pigesnė ir nėra tiek įsipareigojimų.

Nors peržiūrėjus paraišką ir verslo planą, nėra labai sudėtinga, atsisėdus vakarais per savaite ir parašai savo jėgomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos, norejau pakalausti del 2017 m. rudenio saukimo. Girdejau kad leidzia 1 daigta keist, gal kas nors turejote tokia situacija? Ar daug vargo buvo pakeist daigta, ir kokie reikalavimai. Kazin jo paskirtis panasi turi but pvz kad vietoj vieno zemes dirbimo padargo kitokį bet irgi zemei dirbt ar galima vietoj kokio plugo priekaba ar pan ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki, ar galima šiame šaukime pirkti tentinius angarus mesiniam galvijams laikyti, bei prie kiekvienos išbetonuoti eikšteles ir ten juos šerti.Lauko šėryklas.Elektrinį aptvarą.Vaizdo stebėjimo kameros, gyvulių stebėjimui.Vadybininkai sako negalima, nebent protingai užvadinti. Taisyklės suktai parašytos.Gal kažkas rašo kažką panašaus.? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, bumeris kaime pranešimas:

Sweiki, ar galima šiame šaukime pirkti tentinius angarus mesiniam galvijams laikyti, bei prie kiekvienos išbetonuoti eikšteles ir ten juos šerti.Lauko šėryklas.Elektrinį aptvarą.Vaizdo stebėjimo kameros, gyvulių stebėjimui.Vadybininkai sako negalima, nebent protingai užvadinti. Taisyklės suktai parašytos.Gal kažkas rašo kažką panašaus.? 

Tarkis su angaro pardavėju, kad brangiau parduotų angarą:)  Už  pinigų skirtumą prisikomplektuosi pas juos kameras ir visa kita smulkia įrangą. Mažiau aiškintis reiks su Agentura. :)

Viskas įmanoma, tik reik daryti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, bumeris kaime pranešimas:

Sweiki, ar galima šiame šaukime pirkti tentinius angarus mesiniam galvijams laikyti, bei prie kiekvienos išbetonuoti eikšteles ir ten juos šerti.Lauko šėryklas.Elektrinį aptvarą.Vaizdo stebėjimo kameros, gyvulių stebėjimui.Vadybininkai sako negalima, nebent protingai užvadinti. Taisyklės suktai parašytos.Gal kažkas rašo kažką panašaus.? 

Negalima, nes tentinis angaras yra laikinas statinys jam projekto nereikia, o toks laikinas statinys pagal statybinius teises aktus oficialiai tegali stovet 3 metus, kadangi projekto igyvendinimas trunka 5 metus todel is karto netinka. Nebent daryti projekta ir statyt ji ne kaip laikina pastata

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-12-14 at 09:56, axe pranešimas:

Negalima, nes tentinis angaras yra laikinas statinys jam projekto nereikia, o toks laikinas statinys pagal statybinius teises aktus oficialiai tegali stovet 3 metus, kadangi projekto igyvendinimas trunka 5 metus todel is karto netinka. Nebent daryti projekta ir statyt ji ne kaip laikina pastata

Tai kam nafik tada tentinis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norėčiau pasidomet, gal iš čia esančių kas domejosi ir žino tiksliai, jei esu gavęs ES parama gyvulininkystėi, ir noriu parduoti gyvulius parama baigias metu viduryje, turiu išlaukt butinai visa paramos laika ar galiu parduot metu pradžioje, o karves dengtu visa mano būsima pelna pusmečio? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Matazzz pranešimas:

Sveiki, norėčiau pasidomet, gal iš čia esančių kas domejosi ir žino tiksliai, jei esu gavęs ES parama gyvulininkystėi, ir noriu parduoti gyvulius parama baigias metu viduryje, turiu išlaukt butinai visa paramos laika ar galiu parduot metu pradžioje, o karves dengtu visa mano būsima pelna pusmečio? 

turi sulaukti 5 metus nuo tos dienos kada buvo paskirta parama,arba skaityti savo įsipareigojimus,jei nenurodo kitaip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...