Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

prieš 16 minutes , kestoxs pranešimas:

Iš principo 40% + PVM. Kiek suprantu technikai taikoma kompensacine parama. T.y tu sumoki savo dalį, nma primoka likusia pagal sąskaita faktura. 

100%+ pvm. Savo arba skolintomis  lėšomis sumoki už daiktą kuri perki už paramą, tik po to neši mok. prašymą i nma. ir nma. sumoka parama pagal patirtas išlaidas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , niino pranešimas:

http://www.infolex.lt/ta/311185  , neradau apie toki varianta jei intensivumas tarkim 60 proc. tai tau tereikia turet 40 proc + pvm. Kiek suprantu kaip ir seniau sumoki 100 proc + pvm, teiki mokejomo prasyma, gauni patikra ir poto sumoka NMA savo dali ...

pažiurek kelintu metu taisykliu nuoroda idejai.vačia iš2019

Screenshot_20190203-084751.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , JustasM pranešimas:

Kolegos, man vaodenasi, ar iš tiesų paskelbtose žemės ukio ministerijos puslapyje taisyklėse, balus pagrinde rinks tie ūkiai kurie produkciją pardavinės kuponų pagalbą ?!

Mestelk nuoroda. Kolkas buvo tik taisykliu projektas kuriame apie kuponus lyg nieko nerase.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , wildfire pranešimas:

Tinka ir man razienos per ziema. bet su balais vistiek ne kazka. su max susimazinimu 55 :D 

Man tas puktas  prideda 15balu ir  prie nuomojamu pievu  ( nuomojamas tik ganau i jas neinvestuoju) deklaracijos prides tam tikra sume €  . perskaciavus balus renku 80

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...