Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

Ką tik, virgis807 pranešimas:

Išduok paslapti kur čia dykai dalina? Neatsisakyčiau ir aš O kas liečia paslaugu tiekima tai nevisada apsimoka lauzyti technikos  ypac jei pievos nuo kolukio laiku ir pavasari nelygintos .

Jaunojo ūkininko parama, finansuojama 100 proc.  O jeigu kažkam neapsimoka su dyka technika, tai nereikia dejuoti kitiems, kuriems apsimoka su pirkta savais pinigais :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , manttys pranešimas:

Jaunojo ūkininko parama, finansuojama 100 proc.  O jeigu kažkam neapsimoka su dyka technika, tai nereikia dejuoti kitiems, kuriems apsimoka su pirkta savais pinigais :) 

o tai misliji kad čia susirinke tik gave jaunojo ukiniko parama? modernizavime ( jei nezinojai ) financuoja 50% dar draudimo ir administravimo išlaidos .taip kad nekalbek už save . Kam apsimoka tas ima parama, kam apsimoka tas perka už savus . kam apsimoka tas "chalimina " kam neapsimoka tas ir" nechalimija"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , virgis807 pranešimas:

o tai misliji kad čia susirinke tik gave jaunojo ukiniko parama? modernizavime ( jei nezinojai ) financuoja 50% dar draudimo ir administravimo išlaidos .taip kad nekalbek už save . Kam apsimoka tas ima parama, kam apsimoka tas perka už savus . kam apsimoka tas "chalimina " kam neapsimoka tas ir" nechalimija"

Nežinau ko čia prisiknisai :D Juodas sako, kad verks mažiukai, kad paramos negavo, aš pasakiau savo patirtį, kad verkia ir paraminiai. tai mano asmeninė patirtis ir nuomonė. Nei forumui, nei kažkokiai bendrai masei tai nebuvo adresuota. Tai nesuprantu, ką nori įrodyti. Kaip ten bebūtų, siūlau laiką praleisti turiningiau, nei ginčytis dėl NIEKO

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , manttys pranešimas:

Nežinau ko čia prisiknisai :D Juodas sako, kad verks mažiukai, kad paramos negavo, aš pasakiau savo patirtį, kad verkia ir paraminiai. tai mano asmeninė patirtis ir nuomonė. Nei forumui, nei kažkokiai bendrai masei tai nebuvo adresuota. Tai nesuprantu, ką nori įrodyti. Kaip ten bebūtų, siūlau laiką praleisti turiningiau, nei ginčytis dėl NIEKO

 Ačiu už pasiulyma atsigersiu kavos besimegaudamas gražiu vaizdu

20190528_164943.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , manttys pranešimas:

aš nedalyvauju. dalyvauja uosvius su 75, pardavė savo presą ir perka naują, tai įdomu, ar spės gaut, ar turės reikalų

As renku 70, irgi sena presa pardaviau rudeni, galvojau jau tikrai praeisiu + kad nesu gaves jokiu paramu,tai db perku lizingu, patvirtins tai patvirtins, nepatvirtins nieko nepadarysi nupirksiu per 5 metus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-05-29 at 11:37, Žemaitis2 pranešimas:

As renku 70, irgi sena presa pardaviau rudeni, galvojau jau tikrai praeisiu + kad nesu gaves jokiu paramu,tai db perku lizingu, patvirtins tai patvirtins, nepatvirtins nieko nepadarysi nupirksiu per 5 metus

nesuprantu kaip nė karto negavęs paramų renki tik 70 balų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Žemaitis2 pranešimas:

konkreciai kury punkta?

 

turetum atkreipti demesi i sita data 28. Tuo atveju, kai pareiškėjas paramos paraiškoje nurodo, kad projekte numatytas įsigyti turtas (visa įranga, visi įrengimai ir visos transporto priemonės) bus įgyjamas finansinės nuomos (lizingo) būdu, projekto įgyvendinimo trukmė nuo paramos sutarties pasirašymo dienos negali būti ilgesnė kaip iki 2023 m. birželio 30 d., kad paskui bėdos neturetum 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...