Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

Toks jausmas kad kalbate to niekada nedare... gal ir tinginiu, bet jei būsite tinginiai tai ir Vilksites iš galo...

Patiko vieno kolegos palyginimas, sako šeri jauti miltais duodi po 4-5 kg  Dar žole , svoris vistiek nesiekia tonos. Atiduodi ta pati karviai belekiek pieno išbėga, ir dar parduodi numešta vistiek 800 sveria. :-) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pajamos 1karta per metus, iš karvių per metus tik veršiukas ir išmoka 70 ar 90 euru? Pajamos normalesnes tik nuo 50 žindenių, pašarų reiks ne tik jom, bet ir priaugliui, pašarui gaminti reikia žemės, žemė brangi ir nuoma gaunamų išmokų dydžio. Turėk žemės 200ha nuosavos ar pigiai nuomotis žemės tada viskas ok, kitaip...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, dzipas pranešimas:

Nu sunku patiketi tamstos patirtimi, nes is telycaiciu pinigai pradeda gryzti tik po 3 ar 4 metu, o pats rasai tik apie pirmus metus. O supratimas kad tai tinginiu verslas is viso gal tada nereikejo pradeti, nes darbo ypac selekcijoje daug.

Omeny tureta pirmi keli metai.  Ne kazka daugiau ten to darbo, serti tiek vienus, tiek kitus reikia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, kestoxs pranešimas:

Na kas kaip Skaičiuoja, idomu kad atsisako 50% vien dėl įsipareigojimų, o dėl gamtos išdaigų siaip visuomet tuos įsipareigojimus panaikina, na bet galima lizingu :-) 

Po to dejuoja, kad stambieji visas paramas susigrobė ir smulkius ūkius skriaudžia ir negauna paramos ūkiui modernizuoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Juodas pranešimas:

Po to dejuoja, kad stambieji visas paramas susigrobė ir smulkius ūkius skriaudžia ir negauna paramos ūkiui modernizuoti :)

iš mano praktikos, tai būtent paraminiai dejuoja, kad jiems technika labai brangi ir neapsimoka teikti paslaugų neparaminių kainom :D nežinau kaip ten jie skaičiuoja, jeigu gauni dykai, tai kaip neapsimoka :confusion-scratchheadyellow:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Juodas pranešimas:

Po to dejuoja, kad stambieji visas paramas susigrobė ir smulkius ūkius skriaudžia ir negauna paramos ūkiui modernizuoti :)

Nieko aš nedejuoju,jau gavau paramą 3 kartus,iš viso 150000e.Dabar nebegaunu ir perku lizingu,nes tos technikos man reikia dabar ir nežadu laukt rudens,nes vėl bus loterija.Už savus nusiperki ir niekam nė ačių.O šiaip už savus esu pirkęs daug,kažkur tiek pat kiek esu gavęs paramų.Kiti  žiūri kaip viską pirkt tik iš paramų,bijo savo išleist ir kol negauna paramos knisasi su senais laužais.Nekalbu apie visus,bet asmeniškai tokių pažystu ir užknisa kai pastoviai prašo paskolint kokį padargą.Vienas veikėjas pastoviai skolinasi iš manes priekabą,sako vą eisiu į paramą ir nusipirksiu savo.Šį pavasarį žadėjo eit,bet persigalvojo-sako eisiu rudenį,nes tada gausiu išmokas,o dabar reikėtų imt paskolą o palūkanos tai didelės.Tas pats veikėjas vieną kartą sudirbo man sėjamąją,sėjo šlapioje žemėje,užsikišo noragiukai ir išlaužė sėklavamzdžius.Yra tokių gudručių kurie masto taip-kam pirkti techniką,jei ją turi kaimynas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Artojus pranešimas:

Nieko aš nedejuoju,jau gavau paramą 3 kartus,iš viso 150000e.Dabar nebegaunu ir perku lizingu,nes tos technikos man reikia dabar ir nežadu laukt rudens,nes vėl bus loterija.Už savus nusiperki ir niekam nė ačių.O šiaip už savus esu pirkęs daug,kažkur tiek pat kiek esu gavęs paramų.Kiti  žiūri kaip viską pirkt tik iš paramų,bijo savo išleist ir kol negauna paramos knisasi su senais laužais.Nekalbu apie visus,bet asmeniškai tokių pažystu ir užknisa kai pastoviai prašo paskolint kokį padargą.Vienas veikėjas pastoviai skolinasi iš manes priekabą,sako vą eisiu į paramą ir nusipirksiu savo.Šį pavasarį žadėjo eit,bet persigalvojo-sako eisiu rudenį,nes tada gausiu išmokas,o dabar reikėtų imt paskolą o palūkanos tai didelės.Tas pats veikėjas vieną kartą sudirbo man sėjamąją,sėjo šlapioje žemėje,užsikišo noragiukai ir išlaužė sėklavamzdžius.Yra tokių gudručių kurie masto taip-kam pirkti techniką,jei ją turi kaimynas.

100% pritariu su tais skolinimais tragedija, neskolinsi supyks o pyktis nesinori, taip su puse ant peilio santykiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Artojus pranešimas:

Nieko aš nedejuoju,jau gavau paramą 3 kartus,iš viso 150000e.Dabar nebegaunu ir perku lizingu,nes tos technikos man reikia dabar ir nežadu laukt rudens,nes vėl bus loterija.Už savus nusiperki ir niekam nė ačių.O šiaip už savus esu pirkęs daug,kažkur tiek pat kiek esu gavęs paramų.Kiti  žiūri kaip viską pirkt tik iš paramų,bijo savo išleist ir kol negauna paramos knisasi su senais laužais.Nekalbu apie visus,bet asmeniškai tokių pažystu ir užknisa kai pastoviai prašo paskolint kokį padargą.Vienas veikėjas pastoviai skolinasi iš manes priekabą,sako vą eisiu į paramą ir nusipirksiu savo.Šį pavasarį žadėjo eit,bet persigalvojo-sako eisiu rudenį,nes tada gausiu išmokas,o dabar reikėtų imt paskolą o palūkanos tai didelės.Tas pats veikėjas vieną kartą sudirbo man sėjamąją,sėjo šlapioje žemėje,užsikišo noragiukai ir išlaužė sėklavamzdžius.Yra tokių gudručių kurie masto taip-kam pirkti techniką,jei ją turi kaimynas.

Kaip aš į tave bežiūriu, tu man esi Karve seniau buvęs forumietis :D o šiaip tai reikia ne skolyti, o numoti. Kartais visko savo neprisipirksi. Aš savo priekabas irgi mielai išnuomočiau kai man nereikia, koks 50 eurikų į dieną ir naudokis patenkintas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , manttys pranešimas:

Kaip aš į tave bežiūriu, tu man esi Karve seniau buvęs forumietis :D o šiaip tai reikia ne skolyti, o numoti. Kartais visko savo neprisipirksi. Aš savo priekabas irgi mielai išnuomočiau kai man nereikia, koks 50 eurikų į dieną ir naudokis patenkintas

Turi gerą įžvalgą,o su tuo nuomojimu gaunasi taip-pradės už akių putotis,sakys vą koks skrudžas,prisipirkęs nachaliavai technikos dar pinigus lupa,nenoriu pyktis su pažystamais,geriau pabūt durnesniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, manttys pranešimas:

iš mano praktikos, tai būtent paraminiai dejuoja, kad jiems technika labai brangi ir neapsimoka teikti paslaugų neparaminių kainom :D nežinau kaip ten jie skaičiuoja, jeigu gauni dykai, tai kaip neapsimoka :confusion-scratchheadyellow:

Išduok paslapti kur čia dykai dalina? Neatsisakyčiau ir aš O kas liečia paslaugu tiekima tai nevisada apsimoka lauzyti technikos  ypac jei pievos nuo kolukio laiku ir pavasari nelygintos .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...