Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

prieš 6 minutes , Juodas pranešimas:

Taigi laimeti rinkimai buvo koncervatoriu korta :D ir daug kas balsavo ne uz valstiecius o pries tradicines partijas.

Ei, o neatrodo, kad daug kas už Simonyte balsave mato Grybauskaite 2? Paziurejus i provinciju balsus tai beveik visur rinkosi 20proc balsu.

O aš kaip tik galvoju kad jei ne 10 metu butų valdžiusi moteris, tai simonyte gal net  ir pirmam ture butų paėmusi, nes tas antra moteris iš eiles tai truputi trukdo, na už ją matau balsuojančių net tu kurie už konservus niekada nebalsuoja, tai daug ką pasako. O dabar bus idomu, aš galvoju kad gali būti ir toks variantas kad Nausėdos rinkėjas gali pasivarginti ateiti ir intriga kaip ir gyva :-D Nors koks skirtumas, tikslas pasiektas o tam dideli impulsą davė valstiečiai su savo dideliu noru Nausėda pašalinti iš antro turo ir jo krentantys reitingai, mobilizacija įvyko atvirkštine:-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , arciu555 pranešimas:

As tikrai nepykstu,tik man keista kaip koncervai uzkeri savo ,,rinkejus... As balsuoju uz tuos kurie PADARO,nors kazka,as dievuku neturiu. Bet si vyriausybe daugeliui pakele atlygius,atsirado vaiku pinigai..,zodziu konservatoriams iki ju labai,labai toli.

Labai paprasta tie kuriem reikia kad valdžia jų  gyvenimą valdytu ir nu tipo padarytu gera, balsuoja už visus tuos kurie žada kažką pakelti ir padovanoti. O tie kurie nori kad valdžia į jų gyvenimą nesikištų, balsuoja už tuos kurie nesikiša :-D džiugu kad jauna karta galvoja kaip patiems daugiau užsidirbti o ne laukia kad pašalpas padidins o dar ir eile prie bambalio tik nuo 10. Vargas ne gyvenimas :-D  Galejo referendumą dėl alkoholio pardavimo visa para padaryti, garantuoju 70% rinkėjų butų susirinkę...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , kestoxs pranešimas:

O aš kaip tik galvoju kad jei ne 10 metu butų valdžiusi moteris, tai simonyte gal net  ir pirmam ture butų paėmusi, nes tas antra moteris iš eiles tai truputi trukdo, na už ją matau balsuojančių net tu kurie už konservus niekada nebalsuoja, tai daug ką pasako. O dabar bus idomu, aš galvoju kad gali būti ir toks variantas kad Nausėdos rinkėjas gali pasivarginti ateiti ir intriga kaip ir gyva :-D Nors koks skirtumas, tikslas pasiektas o tam dideli impulsą davė valstiečiai su savo dideliu noru Nausėda pašalinti iš antro turo ir jo krentantys reitingai, mobilizacija įvyko atvirkštine:-D 

Lietuvos Koncervatoriams su Kubiliumi priesaky visa Europa parode duris neisrinkdami sekretoriumi,kur  kiti pvz Tuskas, (sekmingai vadovaves krizes akivaizdoje) yra isrinktas Eu vadovu pirmininkas. Nors be abejones ji uztare Grybauskaite,taip,kad reiktu susimastyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , kestoxs pranešimas:

Labai paprasta tie kuriem reikia kad valdžia jų  gyvenimą valdytu ir nu tipo padarytu gera, balsuoja už visus tuos kurie žada kažką pakelti ir padovanoti. O tie kurie nori kad valdžia į jų gyvenimą nesikištų, balsuoja už tuos kurie nesikiša :-D džiugu kad jauna karta galvoja kaip patiems daugiau užsidirbti o ne laukia kad pašalpas padidins o dar ir eile prie bambalio tik nuo 10. Vargas ne gyvenimas :-D  Galejo referendumą dėl alkoholio pardavimo visa para padaryti, garantuoju 70% rinkėjų butų susirinkę...

Kad konservatoriai nesikistu butu dar puse velnio o dabar : 200 limonu is Sodros kasmet,SGD laivas isnuomotas,elektrines statybos planai(senos neuzdare) tai cia ir visa beda,kad jie ,,dirba,,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip istikro pasigendi normalios diskusijos, nes dabar tai taip bijok konservatorių nes jei ne mes tai jie ateis jūsų. Bet per 2 metus kažkaip nepersiorientuos, nes tie kurie bijo labiau kad bijos skirtumo nėra, o tie kurie nebijo tai or nepradės bijoti, tai galim gryzti prie minimalios algos 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Virgis. pranešimas:

Jo Landsbergis kaltas, kad Brazauskas euro nepasistengė iki krizės įvesti ir Lietuva negalėjo iš TVF pasiskolinti už 3proc. be valiutos devalvacijos. Valstiečiai trolina pigiais triukais ir svarbu nemeluoja...

Brazauskas buvo nuejes prie Kubiliaus (kai visi pradejo saukti apie krize) su kvietimu daryti bendra stipria vyriausybe. Bet Kubilius,net neprieme,o tik iskeles galva vaiksciojo mes ekonomistai,profesionalai susitvarkysim ir susitvarke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , kestoxs pranešimas:

Šiaip istikro pasigendi normalios diskusijos, nes dabar tai taip bijok konservatorių nes jei ne mes tai jie ateis jūsų. Bet per 2 metus kažkaip nepersiorientuos, nes tie kurie bijo labiau kad bijos skirtumo nėra, o tie kurie nebijo tai or nepradės bijoti, tai galim gryzti prie minimalios algos 

Kaip ju nebijoti,jei iki 2015m nezadejo nieko kelti? Kodel zmones emigravo? is gero gyvenimo? Kodel neatejo LIDL,ALDI,o tik Ma---ma kuri valdo 40 procentu rinkos? cia ne monopolis? Kas isnaikino smulku versla? ne prekybcentriu paliepimu?  Trumpai tariant lietuviai yra akli kaip kaciukai-paprastas pavyzdys: Visi saukia valstybnes vaistines neimanomos ir t,t,. Pasirodo Islandijoje yra vaistu valstybiniai sandeliai is kuriu ligonines perka vaistus. Tai kuo tiketi ar senais Lietuvos korumpuotais politikieriais ar pasaulinem pasitvirtinusiom praktikom??? Tokios praktikos kaip Lietuvoj niekur nera: nuo dideliu ukinnku iki prekybcentriu kurie 40 procentu uzima rinkos,negi nematot? Kas tai leido padaryti: Karbauskis kiek suprantu uzviska kaltas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas keisčiausia kad tu balsuoji už didžiausia Lietuvos žemvaldi, bet sakai kad tai blogis. Dar blogiau kad tu peilį monopolį ir koncernus, bet balsuoji už viena didžiausiu monopolistų  ir koncerno savininku, taip leisdamas koncernui, tiesiogiai valdyti valstybe. Idomu ar ne ? Tai gėris ar blogis? O dabar apie tai kas įvyko, 50% emigrantu balsavo už simonyte, keista? Kyla klausimas išvarė juos iš Lietuvos ar suteikė galimybe išvykti? Ar jiem tai yra blogai ar gerai? Kitas faktas kas labiausia balsuoja už konservatorius ir tuo plačiu simonyte, tai dažnai miestuose gyvenantys turintys didesnes pajamas ir aukštesni išsilavinimą žmones, keista ? Ar tau neatrodo kad aukštesni išsilavinimą turintis žmogus ir gaunantis didesnes pajamas tuo pačiu sąlyginai gali tureti ir didesni IQ tuo plačiu ir situacijos suvokimą. Gal turint tokius faktus butų verta paciam susimąstyti ar ne ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , arciu555 pranešimas:

Brazauskas buvo nuejes prie Kubiliaus (kai visi pradejo saukti apie krize) su kvietimu daryti bendra stipria vyriausybe. Bet Kubilius,net neprieme,o tik iskeles galva vaiksciojo mes ekonomistai,profesionalai susitvarkysim ir susitvarke.

Sutvarkė taip kad 2012 Socdemai toliau laikėsi konservatorių fiskalinio biudžeto. P.S. Kaišiadoryse kaip nekeista už braziu jau nebalsuoja ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, kestoxs pranešimas:

Kas keisčiausia kad tu balsuoji už didžiausia Lietuvos žemvaldi, bet sakai kad tai blogis. Dar blogiau kad tu peilį monopolį ir koncernus, bet balsuoji už viena didžiausiu monopolistų  ir koncerno savininku, taip leisdamas koncernui, tiesiogiai valdyti valstybe. Idomu ar ne ? Tai gėris ar blogis? 

Priešo priešas  gali būti "draugu" kol ji naikina.

Prieš 2 valandas, kestoxs pranešimas:

O dabar apie tai kas įvyko, 50% emigrantu balsavo už simonyte, keista? Kyla klausimas išvarė juos iš Lietuvos ar suteikė galimybe išvykti? Ar jiem tai yra blogai ar gerai?

50%nuo atėjusių balsuoti emigrantų,bet atėjo kiek ?10%-5%ar dar mažiau nuo visų emigravusių?

 

Prieš 2 valandas, kestoxs pranešimas:

Ar tau neatrodo kad aukštesni išsilavinimą turintis žmogus ir gaunantis didesnes pajamas tuo pačiu sąlyginai gali tureti ir didesni IQ tuo plačiu ir situacijos suvokimą. Gal turint tokius faktus butų verta paciam susimąstyti ar ne ? 

Išsilavinimą kaip ir turiu,pajamomis nesiskundžių,bet už Šimonių mergą ir koncervus  net didžiausiam košmare nebalsuočiau(gal  dar doktorantūros reikia ,ar Uspaskicho pajamų kad balsuoti pradečiau).

Tai tik psichologinis teroras:jei nebalsuoji už koncervus - tu durnas,neišsilavinęs ubagas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, PArty pranešimas:

Priešo priešas  gali būti "draugu" kol ji naikina.

50%nuo atėjusių balsuoti emigrantų,bet atėjo kiek ?10%-5%ar dar mažiau nuo visų emigravusių?

 

Išsilavinimą kaip ir turiu,pajamomis nesiskundžių,bet už Šimonių mergą ir koncervus  net didžiausiam košmare nebalsuočiau(gal  dar doktorantūros reikia ,ar Uspaskicho pajamų kad balsuoti pradečiau).

Tai tik psichologinis teroras:jei nebalsuoji už koncervus - tu durnas,neišsilavinęs ubagas.

"PArty" , esat vienas iš nedaugelio tų žmonių kūrie sugabūs matyti realią situaciją ir jają objektyviai vertint :eusa-think: . ________  Buvo uždavinys nepraleist , bent vieno iš dviejų blogių : "mergos" ar "tešlagalvio" ,  deja įvyko visiškas fiasko - pralindo abudu :D . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , sole pranešimas:

Jei vertinant pagal savivaldybių rinkimus tai sakyčiau atvirkščiai gaunasi, konservatoriai palaikymą turėjo tik miesteliuose nes nei vienam didesniam mieste nelaimėjo.

Tautoje konservų palaikymas niekinis , tokia mano nuomonė . Čia veikia rinkimų technologijos dėsniai , kūrių daugelis(apart jų kūrėjų) deja nesuprantam ar nežinom . Tik dabar kai "šaukštai po pietų" , galim kai kūrias savo klaidas ir pamatyt ir suprast :eusa-think: . Pvz. kur mano ąsmeninė klaida galiu pasakyt , buvau visiškai įsitikinęs jog didelė tautos dauguma atiduos balsą už Skvernelį(kūrio aš nelab mėgstu) ir finale mačiau būtent jį ir kažką iš konservų . Nu o savo balsu norėdamas parodyt jog palaikau alternatyvią poziciją , prabalsavau už A.Juozaitį , tą prasme parodydamas principingumą :D . O pasirodo reikėjo man balsuot už Skvernelį , vadovaujantis protu o savus principus (bent laikinai) susikišt į visiems  gerai žinomą vietą :D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomios vertybės, reiškiasi jei balsuoji už priešo priešą, reiškiasi jei tau nepatinka policininkas, gali simpatizuoti vagiui, arba jei nepatinka merga gali simoatizuoti prievartautojui... Bet aš kiek pamenu tai tas priesas tik per plauką netapo draugu, patogiai aplinkybėm susidėjus nutarė tapti priešu, nors iki tol vaikščiojo į susitikimus ir derino pozicijas kaip bendraus po rinkimų, keista :-D Ir dabar kai reikia sakykim kokia mišku reforma patvirtint, tai tas priesas kviečiamas į pagalba ir padeda, arba tuose pačiuose rajonuose daugybe koalicijų priešai į viena ranka dirba. Tai tokiems kaip jus tiesiog sukuriama tokia priešo euforija, o realybe kitokia. Kažkaip man asmeniskai tai visai neidomu matyti ta priešinima, o galetu tiesiog imti ir dirbti tautos labui, bet naudingiau taip :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , wydas63 pranešimas:

Tautoje konservų palaikymas niekinis , tokia mano nuomonė . Čia veikia rinkimų technologijos dėsniai , kūrių daugelis(apart jų kūrėjų) deja nesuprantam ar nežinom . Tik dabar kai "šaukštai po pietų" , galim kai kūrias savo klaidas ir pamatyt ir suprast :eusa-think: . Pvz. kur mano ąsmeninė klaida galiu pasakyt , buvau visiškai įsitikinęs jog didelė tautos dauguma atiduos balsą už Skvernelį(kūrio aš nelab mėgstu) ir finale mačiau būtent jį ir kažką iš konservų . Nu o savo balsu norėdamas parodyt jog palaikau alternatyvią poziciją , prabalsavau už A.Juozaitį , tą prasme parodydamas principingumą :D . O pasirodo reikėjo man balsuot už Skvernelį , vadovaujantis protu o savus principus (bent laikinai) susikišt į visiems  gerai žinomą vietą :D .

Jei mokėtum skaičiuoti, tai sudejas Juozaičio skvernelio ir net puidoko balsus vistiek negautum antro etapo, o net ir nėra jokios garantijos, kad visi tokie kaip tu. Taip kad per galiai potencialo nebuvo :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , kestoxs pranešimas:

Jei mokėtum skaičiuoti, tai sudejas Juozaičio skvernelio ir net puidoko balsus vistiek negautum antro etapo, o net ir nėra jokios garantijos, kad visi tokie kaip tu. Taip kad per galiai potencialo nebuvo :-D 

Skaičiuot moku , deja čia skaičiuot reikia atsižvelgiant ir į technologiją . "merga' ir "tešlagalvis" - tai viens ir tas pat , o tiksliau tai technologijos kandidatai ,  kad nuimt nuo valstiečių balsus .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , kestoxs pranešimas:

Jei mokėtum skaičiuoti, tai sudejas Juozaičio skvernelio ir net puidoko balsus vistiek negautum antro etapo, o net ir nėra jokios garantijos, kad visi tokie kaip tu. Taip kad per galiai potencialo nebuvo :-D

Lietuvoje per rinkimus seniai apart megztų berečių niekas nebalsuoja už ,o balsuoja prieš kažką  tai ir gaunasi toks iškreiptas "kelias į žvaigždes".Jei būtų leidžiama balsuoti prieš tai pirmas trejetukas nepasikeistų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , wydas63 pranešimas:

Skaičiuot moku , deja čia skaičiuot reikia atsižvelgiant ir į technologiją . "merga' ir "tešlagalvis" - tai viens ir tas pat , o tiksliau tai technologijos kandidatai ,  kad nuimt nuo valstiečių balsus .

Nu ir kiek nuime nuo valstiečių ? Kiek girdėjau nuo 2016 metu + 30 000. lažinames kad per Europos parlamentą negausite ne 16%? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , kestoxs pranešimas:

Nu ir kiek nuime nuo valstiečių ? Kiek girdėjau nuo 2016 metu + 30 000. lažinames kad per Europos parlamentą negausite ne 16%? 

Nenoriu dėl EP lažintis , matysis . Bet į antrą turą(man jis nebeidomu) jei eisit balsuot Kęstas , tai galiu lažintis jog Tamstai praktiškai bus pofig už kūrį balsuot :D  :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...