Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

prieš 2 minutes , kestoxs pranešimas:

2000 ir daugiu euru tai vidurine klasė? Pagal procentą Lietuvoje kiek procentu gauna virš 2000 euru alga ? 

skaitote kad tai mažina socialine atskirti ? 

Skaitau kad ekonomikai naudinga, beje vsd jie daugiau sumoka ir emigruot noras mažesnis. Sodros lubos didina socialinę atskirtį, bet ne tas pakėlimas 100 ar ten keliais šimtais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aplamai tai Lietuvoj keistai prezidentai išrenkami. Nepriklausomybės pradžioj AMB išrinko, po to visi ieškojo kur Adamkaus tapkės,  vėliau užsimanė tauta lakūno, dabar turim Maskvos paslaptį. Visi verkia dėl socialinės nelygybės bet finale du kandidatai už kurių stambus kapitalas, bankai ar tie patys pensijų fondai stovi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , arciu555 pranešimas:

Gal sutariam del objektyvumo: Kubiliaus 4 m,ir 12 eur pakelimas yra labai gerai,o 2012-2016 ir pakeltas 140 eur,tai tik siaip sau,na apie ka mes snekam,ir kokios diskusijos gali būti?

Sutariam, objektyviai mąstant pagal vid atlyginimą Kubilius turejo mažinti mma pagal tai  kad tam mma reikėjo skolintis turejo išvis nemokėti. Na bet stovėjo vietoje, o tiem kitiem kelti nebuvo sunku skolintis nereikėjo, pinigu kubilas pilnėjo. Tai tiek vienu tiek kitu darbai buvo objektyviai logiškai paaiškinami :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , sole pranešimas:

Skaitau kad ekonomikai naudinga, beje vsd jie daugiau sumoka ir emigruot noras mažesnis. Sodros lubos didina socialinę atskirtį, bet ne tas pakėlimas 100 ar ten keliais šimtais

Taip ir neradome atsakymo kas yra vidutiniojo klasė Lietuvoje, na sakykim taip visu Lietuvos meru atlyginimas yra panasus virš  2000 į rankas, miesto galva ir pozicija i kuria bėgte bėgama,  gal tai parodo kad tai nėra vidurine klasė ? Vidutinis atlyginimas apie 700 gal kažką sako ? Pamenu buvo tie vaiko pinigai nuime 100 npd davė 60, ta vidutinė klasė kuri gaudavo apie 1000 euru ir virš patyrė nuostolius prarado daugiau negu gavo, ten berods keliais eurais. Irgi kažkaip nevisai malonu, arba tiesiog galejo pagalvoti o naciort čia keitė jei man netik nepagerėjo o dar ir į minusą.

kazkam už nugaros, o gal nugarinėj svarkelio kišenėje rusišku trasų bapkes guli, bet tai giliai pofik į prezidentus ji :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , sole pranešimas:

Skatinsi emigruoti? :D

aha, vienas čia prašosi į darbus... sakau, kad pas mus kaip Lifosoj. Niekas neišeina iš darbo, nebent išneša ir tik kojom į priekį. :D Mūsų kieme keturi ūkininkai ir jokios migracijos, net vidinės. Ir dzin ant ką ten kam ir kur kels Viktoras, Ramūnas, Gabrielius ar Saulius. Jie visi pilki, nuobodūs vidutinybės. Ar su jais, ar be jų, ar nepaisant jų gyvenimas eina į priekį ir ,net neabejoju, geryn. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , kestoxs pranešimas:

Taip ir neradome atsakymo kas yra vidutiniojo klasė Lietuvoje

Jo ir nėra, nes tarkim gaunantys 1k į rankas save priskiria skirtingoms klasėms priklausomai nuo gyvenamosios vietos. Vienaip galvoja gyvenantys mažam miestelį ir visai kitaip gyvenantys Vilniuj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , jevgenijus pranešimas:

nu viskas, ryt darbuotojams pranešu, kad minimalkė normaliai pakelta ir nuo šiol turi užtekt minimalkės. 

 

Tamsta rytoi pranešk ,kad nuo šiol dalinsies  netik išlaidom  bet ir  pelnu pamatysi kaip pakils darbo efektyvumas.  Nors gyvenime esu sutikes tokiu kur net minimo neužsidirba  o rekia garsiausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , sole pranešimas:

Jo ir nėra, nes tarkim gaunantys 1k į rankas save priskiria skirtingoms klasėms priklausomai nuo gyvenamosios vietos. Vienaip galvoja gyvenantys mažam miestelį ir visai kitaip gyvenantys Vilniuj.

Yra toks posakis, Aš tikrai norėčiau gyventi taip, kaip mano kaimynui atrodo kad aš gyvenu. 

Tai va viena apklausa labai gerai mano nuomone atsako patys žmones kas yra vidurinioji klasė 

http://sprinter.lt/site/lt/vidinis_noslide/menutop/9/home/publish/ODU4Ozk7OzA=

Turėtume abu sutikti kad virš 2000 eur į rankas Lietuvoje jau turetime nepriskirti prie viduriniosios  klasės, net ir sostinėje. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar per prezidento rinkimus ivyko idomus dalykas: Diskutuojant apie regionine politika Simonyte pasake: geriausias pavyzdys yra Kaunas,galim palyginti buvusi miesta pries 10 m ir dabar,tvarkosi,pritraukia investicijas ir t,t. Tik buvo uzmirsusi,kad peikdama Kauna pries 10 m, Kauna valde.......konservatoriai.....o dabar nejucia pagyre.....Matijosaiti.  Zodziu patys konservatoriai jau pradeda lipti ant greblio..... O pries gera pusmeti tame paciame Pliurpale Kestoxs pasakei man,kad Kaunas nesitvarko yra,tik Zaliuju,Matijosaicio propaganda ir t,t. Iskreiptu veidrodziu karalysteje gyvenam pernelyg klausydami kitu.. ir aklai palaikydami. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Minimumo pakelimo nauda tokia: Kai min buvo 200eur ar 240 eur,zmones dirbo prekybcentriuose, (vien Ma----imoj dirba berods 20,000 zmoniu,) ir per tiek zmoniu bet koks pakelimas yra skaudus. Zmones dirbo ir kadangi pas milijardierius nera sazines ta min ir gavo,dar atskaitydavo uz pavogtas, prekes zodziu .... Kadangi mazai zmogus uzdirba savivaldybes ivairiais budais tuos zmones selpdavo is musu pinigu. Ir isejo,kad dirba zmogus prekybos centruose(centrai uzdirba 100 limonu euru) o zmonems damoka valstybe,negi ne gyvenimas??? tik sukis.. Zodziu Socdemu ir Konservatoriu pagalba buvo sudaryta ilgalaike zmoniu skurdinimo politika ir visi to laikesi saziningai. Del to ir atvirai juokesi is Uspaskicho,kai zadejo drastiskai pakelti minimalkia,niekas netikejo,nes visokie,,ekspertai,,zadejo kracha verslui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, kestoxs pranešimas:

Yra toks posakis, Aš tikrai norėčiau gyventi taip, kaip mano kaimynui atrodo kad aš gyvenu. 

Tai va viena apklausa labai gerai mano nuomone atsako patys žmones kas yra vidurinioji klasė 

http://sprinter.lt/site/lt/vidinis_noslide/menutop/9/home/publish/ODU4Ozk7OzA=

Turėtume abu sutikti kad virš 2000 eur į rankas Lietuvoje jau turetime nepriskirti prie viduriniosios  klasės, net ir sostinėje. 

Bent jau sostinėj tai vidurinei klasei priskirčiau. Statistikom nelabai pasitikiu, nurodyta tai jau pasenusi. Nes yra posakis kad apetitas didėja bevalgant :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...