Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Prieš 9 valandas, Augunstas pranešimas:

.........  matai rusijoj ir yra natofobu amerikafobu :vienas aiskino kad tas amerikonas su tanku gali uzpult juos ,as jam niekaip neisaiskinau kad nebijotu dvieju tanku :)  ) .....

Įš pasisakymo  aišku , jog esi vienas iš įtakingesniūjų NATO viršininkų hierarhijoj :eusa-think: . O tie "du tankai" , taip reik suprast , yra  tiesioginiam Paties pavaldume , ba duodi garantijas del jų veiksmo . Tada klausimas būtų toks : "kokio velnio juos čionais atvilkai , kai aiškiai matai jog paprastiem ruskeliam jie kelia tokį siaubą ? " . Pats ką , malonumą jauti žmonis gązdindams  , a veikt daugiau neturi ko ?? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, jevgenijus pranešimas:

para kelio automobiliu iki karo zonos

pries metus lenino stabai stovejo ,o siaip ten kersto kirvis ikaltas ir ilgai ten dar nenurims . 

 

prieš 29 minutes , wydas63 pranešimas:

O tie "du tankai"

turit daugiau ,mediniu ar pripuciamu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , wydas63 pranešimas:

Pagal situaciją ... , nuo kūrių į pampersus labiau krausi , tos rūšies ir bus daugiau :icon-mrgreen:   :icon-mrgreen:

Cia tas pats loja kuris dalinasi ru forumuose apie savos salies turimos kariuomenes vienetus . cia is ,,prisiage rodine,, ? pasene priotitetai paties

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Augunstas pranešimas:

Cia tas pats loja kuris dalinasi ru forumuose apie savos salies turimos kariuomenes vienetus . cia is ,,prisiage rodine,, ? pasene priotitetai paties

Nu kontražvalgybinikas , dar tas :eusa-think: ... mygam demaskavo ru forumose lojantį ,  užsislėpūsį koloradą :D  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-03 at 21:34, jevgenijus pranešimas:

Būtų idealu, jei ties Jurbarku kirtęs Nemuną atsidurčiau Norvegijos ar Vokietijos lygio šalyje. Deja taip nėra. Mažą to, ta amorfinė masė, tos amebos apgyvendinusios tą teritoriją dar ir kenkia kaimynams vos tik proga pasitaiko. Taigi kol nepradės keistis....

na ,,tada,, gal nesiusdavo milzinisku saskaitu

https://www.lrytas.lt/sveikata/ligos-ir-gydymas/2019/04/05/news/garbaus-amziaus-kedainiske-gruzijoje-pateko-i-beda-padeti-negali-net-ambasada-9861977/

Cia toje vietoje idomiai,kai emigrantas dirba uzsienyje -jis vistiek moka PSD(jei nedeklaravo isvykimo) , kai nutinka nelaime  -draudimas negalioja uzsienyje 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

nu kaip...nu kaip tu susigalvoji ieškot prisirpusios uogos (šiuo atveju baisaus melo mums apie independens) šūdų bačkoj? Fašistuojantys, atvirai nekenčiantys tavo šalies nuopisos tau pateiks kažkokią naudingą info, TIESĄ? Aš suprantu, jie savo padorumą išviduriavo jau senai, bet tu.... kas tau ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, jevgenijus pranešimas:

nu kaip...nu kaip tu susigalvoji ieškot prisirpusios uogos (šiuo atveju baisaus melo mums apie independens) šūdų bačkoj? Fašistuojantys, atvirai nekenčiantys tavo šalies nuopisos tau pateiks kažkokią naudingą info, TIESĄ? Aš suprantu, jie savo padorumą išviduriavo jau senai, bet tu.... kas tau ...

Jei jau "po dušam"-o "kas tu,kas tau..."Taigi ,ką pamelavo toje laidoje?Naudingą informaciją apie tą indapendensą turėtų man pateikti  kokia nors LRT,nes ji išlaikoma ir už mano pinigus.Bet ten dainuoja,verda,"prastūminėja"rinkimų šou ,"kariauja su rusais"...Apie tą indapendensą LRT...gal tik ,kad dujas pirks ne  iš rusų,bet iš kitur ,ir pigiau.Šioje laidoje paaiškino,kodėl  tą independensą Lietuva pirks trūks plyš,o t.y.man elektros kaina nemažės,o t.y.pieno ūkiai ir toliau sėkmingai  nyks,o.t. y. kuo mažiau pieno ūkių,tuo didesnė tikimybė mano ūkiui išnykti(nežinau ar aiškiai dėstau).O "mano šalies nekenčia"labiau tas laidoje kalbėjęs ar vietinė nomenklatūra su savo propagandistais...Apie fašizmą: www.sarmatas.lt/05/kas-yra-fasizmas-ir-is-kur-jis-kilo-istorijos-nezinojimas-ar-klastojimas/.P.s.Jevgenijau,jei atsakinėsite,prašau ,jei galit,be tų "nuopisų,trydų,šūdo..."

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiuolaikinė propaganda nemeluoja, ji kuria naratyvą, nuotaiką ir susiklosčius reikalingai situacijai tas dirbtinai sukurtas nuotaikas išnaudoja savo naudai. Melo toje laidoje visai nedaug, tas tiesa, bet kaip sakiau ne toks ir tikslas. Pvz. ten kur kalbėjo apie dujų krovinį iš JAV, faktiškai ten nebuvo apie ką kalbėt, bet sugebėjo visai padoriai ištempt ir kištelt mintį, kad visai čia ne JAV tas dujas siuntė. O kaip gi dujų krovinys iš JAV? Nebuvo jo, o jei ir buvo tai ne iš JAV, o jei iš JAV, tai kompanija nepriklauso JAV ir t.t. Panašiu stiliumi jie elgiasi absoliučiai visada. Independens visai ne Lietuvos, o jei Lietuvos, tai labai brangiai, ir ten nedirba patys lietuviai, o jei dirbs sprogs, tai ne dujų rinkos diversifikacija, o jei ir tokia, tai per mažas kiekis, ir tai ne regioninis projektas, o Lietuvos, o jei būtų Latvijoje butų regioninis ...... ir toks šlamštas eina nenutrūkstamu srautu. 

Acto garinimo tinklapių neskaitau ir jums nepatariu. Rusija atitinka visus fašizmui priskiriamus bruožus, išskyrus viena, pas juos nėra antikomunizmo, kas mano nuomone situaciją tik dar labiau pablogina. Tai va, jūs imat informaciją iš jūsų šaliai priešiškos, fašistinės valstybės, kuri žudo kaimyninės šalies piliečius. Jums dėl to viskas normaliai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , jevgenijus pranešimas:

 

Acto garinimo tinklapių neskaitau ir jums nepatariu. Rusija atitinka visus fašizmui priskiriamus bruožus, išskyrus viena, pas juos nėra antikomunizmo, kas mano nuomone situaciją tik dar labiau pablogina. Tai va, jūs imat informaciją iš jūsų šaliai priešiškos, fašistinės valstybės, kuri žudo kaimyninės šalies piliečius. Jums dėl to viskas normaliai?

Nemanau kad nuodeme pasiklausyti ka kalba kaimynai apie mus . O vat kad savam kieme netvarka tai jau nekas . Dabar suprantu kodel Uspakichas  gryzo pakelta galva ( Kazkas net iki Maskvos buvo nukakes jo parzivežti)https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2019/04/24/news/rasos-kazenienes-pedomis-pasekusi-pastabi-fntt-tyreja-pasijuto-mindoma-10090868/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, virgis807 pranešimas:

Nemanau kad nuodeme pasiklausyti ka kalba kaimynai apie mus . O vat kad savam kieme netvarka tai jau nekas . 

O tai ką kalba lenkai? Latviai ar švedai? Teisingai, beveik nieko. Kaži kodėl? Vat sakyk man, jei stovi veikiančio mešlo kratytuvo darbinio pločio zonoje, ar gali viena valios pastangomis ar intelekto ar išsilavinimo ar gyvenimiškos patirties dėka išlikti švarus? Kodėl manai, kad sugebi pasipriešint milijardais rublių šeriamai sistemai su kadrais, kurie šitam reikale yra absoliutūs čempionai? 

Savam kieme turim tvarkytis patys, be patarimu iš kaimyninio kiemo, kuriame bardakas yra gyvenimo kredo... nemanai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, jevgenijus pranešimas:

iš kaimyninio kiemo

O kaip Jus manot ;karaliauciaus lietuviam reikia suteikti pilietybe ar ne?  dabar destoma lyg persama mintis- kad tie kurie vakaruose reikia suteikt o tie kurie rytuose -NE  . tai kaip man stovinciam toli toli nuo kratytuvo, sviecia- kad reikia visiems ,bet su tam tikru barjeru pvz  negalima balsuot ,ar turto isigyt baisiai daug ir t.t 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Augunstas pranešimas:

O kaip Jus manot ;karaliauciaus lietuviam reikia suteikti pilietybe ar ne?  dabar destoma lyg persama mintis- kad tie kurie vakaruose reikia suteikt o tie kurie rytuose -NE  . tai kaip man stovinciam toli toli nuo kratytuvo, sviecia- kad reikia visiems ,bet su tam tikru barjeru pvz  negalima balsuot ,ar turto isigyt baisiai daug ir t.t 

Kaip patapo aišku, kad UA visgi gaus "bezviz", staiga vienos šalies, kuri yra šiauriau šiaurės Korejos, piliečiai pradėjo ieškot ukrainietiškų šaknų ir padavinėt prašymus dėl antros pilietybės. Prašančiųjų skaičius šoktelėjo n kartų. Tai vat man rodos materialinė sudedamoji čia didesnė nei bet kuri kita. Jauni žmonės, grįžta į tėvų tėviškes ir tam nereikia dviejų pilietybių, pakanka vienos, lietuviu. Visą kitą galima daryt ir be pilietybės, mokytis, keliaut ir t.t., išskyrus balsavimą. 

Iš kitos pusės, "euroatlantinius integracijos kriterijus atitinkančios valstybės",  čia pagal mane blogai suformuluota, nes pvz. Nato galutinai išsidrasko su Turkija ir tampa priešiškos, tai ką Lietuva naikina pilietybes turkijos lietuviams? Situacija teorinė, ir visgi įmanoma. 

Ir beje turiu tiotka Kaliningrade, gryna lietuvė, žemaitė, lietuviškai kalba, o va dvi jos dukros, pusseserės mano, tokios lietuvės kaip aš uzbekas. Tai va taip dažnai matau, kad nepažinčiau net jei jos man ant galvos nukristu. Nu bet gal su šengeno pasu aplankytu? nemanau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, jevgenijus pranešimas:

kaip tik šiandien išgirdau teisingą frazę: geriau šou stadione, nei kulka ant tilto.

Oo pvz ten tautai jau pabodo kariaut ir nezinia del ateities,tiek tam donbase tiek ir ukrainoje . tam dobase dirbantiem pofik kokia valdzia svarbu kad tvarka butu ,nelakstytu nesaudytu. tai jei rusas duos pasus jie manau paims nebent Zelenskis sukurps kazkoki viliojanti pasiulyma . 

 

Prieš 4 valandas, jevgenijus pranešimas:

šengeno pasu aplankytu

va toje vietoje tos teises nebutu ,o pvz juk noretu atvaziuoti i tevyne (buvusia)  o jei visus isvys tai paskui niekas nevaziuos cia,tik ukrainieciai dirbti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...