Jump to content

Pasaulio įvykiai


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, jevgenijus pranešimas:

Nu gražu į tamsta pažiūrėti. Viskas logiška. O dar sakai, kad nėra čia ko mūsų žiniasklaidai rodyti kalbėti rašyti apie Vatastana. Pats tai į reikalą įsigilinęs. Iš raktinių žodžių - Jelcinas+bardakas, Gulfikas+stabilumas ir tvarka, nesunku suprasti iš kur info semi. Pasidalink nuorodomis nepalik mūsų nežinioje. 

Pats turbut lauki revoliucijos, ir kas bus ...?   Ateis kitas,zus zmones ir derzava bus toliau.Toliau vadinsi vatiniais,vatnikais ir t.t.

Dabar LT ar gavai vakcina,kada tikiesi ja gauti ,ir jei atsirastu galimybe rusiskai vakcinai -ja vakcinuoumeis. O gal isvis pries vakcinas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jevgenijaus, parašysiu kas man žiauriai režia akį ir ausį.

Galiu pateisint kai koks murzius nepraustaburnis dvasios elgeta rašinėja tokius daiktavardžius  vatnikai, vatastanas, amerikosai ir visos kitokiis kalbos šiukšlės, jis neturi supračio ir jam tai atrodo šaunu.

Atleiskim jiems, tai negalia. 

Bet kai solidūs vyrai, mūsų forume jie du mažiausiai, leidža sau į eterį leisti tokias literatūrines niekšybes, atleisk, man žema!

Daug sykių ketinau parašyti, bet vis numodavau ranka, tikėdavausi, kad praeis.

Šį kartą sakau, broli, sustok, man tai nepatinka, nuoširdžiai tikiuosi, kad tokių kuriems tai nepatinka dauguma.

Netoleruosiu ir sekantį kartą gausi poilsio!

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

https://jordanrussiacenter.org/news/a-coat-of-not-many-colors-vatnik-russia-alien-nations/#.YBAh1xZS-Uk

prieš valandą, voras pranešimas:

Jevgenijaus, parašysiu kas man žiauriai režia akį ir ausį.

Galiu pateisint kai koks murzius nepraustaburnis dvasios elgeta rašinėja tokius daiktavardžius  vatnikai, vatastanas, amerikosai ir visos kitokiis kalbos šiukšlės, jis neturi supračio ir jam tai atrodo šaunu.

Atleiskim jiems, tai negalia. 

Bet kai solidūs vyrai, mūsų forume jie du mažiausiai, leidža sau į eterį leisti tokias literatūrines niekšybes, atleisk, man žema!

Daug sykių ketinau parašyti, bet vis numodavau ranka, tikėdavausi, kad praeis.

Šį kartą sakau, broli, sustok, man tai nepatinka, nuoširdžiai tikiuosi, kad tokių kuriems tai nepatinka dauguma.

Netoleruosiu ir sekantį kartą gausi poilsio!

 

Labai gaila, kad mes užgaunam jautrią tamstos natūrą. Vienintelė išeitis, ignoruoti porą temų, kuriose mes pasiliksime teisę daiktus įvardinti tais vardais, kurių, mūsų nuomone, jie nusipelno. Be pykčio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano natūra niekuo dėta, apgailėtina kai suaugę vyrai viešoj erdvėj šitokius epitetus rašinėjat. Tautinės nesantaikos kurstymas kaip minimum. Čia išties ne mano reikalas, čia admin turėtų susimąstyti.

Jūs, kaip ne kaip, rodot pavizdį.

Norėtum tokio kaimyno kuris tave žemina už nugaros?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, voras pranešimas:

Jevgenijaus, parašysiu kas man žiauriai režia akį ir ausį.

Galiu pateisint kai koks murzius nepraustaburnis dvasios elgeta rašinėja tokius daiktavardžius  vatnikai, vatastanas, amerikosai ir visos kitokiis kalbos šiukšlės, jis neturi supračio ir jam tai atrodo šaunu.

Atleiskim jiems, tai negalia. 

Bet kai solidūs vyrai, mūsų forume jie du mažiausiai, leidža sau į eterį leisti tokias literatūrines niekšybes, atleisk, man žema!

Daug sykių ketinau parašyti, bet vis numodavau ranka, tikėdavausi, kad praeis.

Šį kartą sakau, broli, sustok, man tai nepatinka, nuoširdžiai tikiuosi, kad tokių kuriems tai nepatinka dauguma.

Netoleruosiu ir sekantį kartą gausi poilsio!

 

Na, rimtai nepagavau kampo... Negi nesat, didžiai gerbiamas kolega kada nors bandęs priversti save pasiklausyti ir pažiūrėti Solovjovo ar Kiseliovo laidų?? Ir daugumos ten dalyvaujančių pasisakymų?? Po to jums nepatinkantys čia kolegų pasisakymai ir emocijos visai švelnūs atrodys... Turiu omenyje tų laidų dalyvių pasisakymus mūsų ir sakykim, ukrainiečių atžvilgiu.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , voras pranešimas:

Neteršiu savo jautrios sielos moraliniu mėšlu

Ir teisingai darysi.

Ir jokios tautinės neapykantos kurstymo čia net arti nėra. Tiesiog reikia suprast, kad kai turi reikalų su banditu, tai universitetinis išsilavinimas ir literatūrinė kalba, nesuteikia jokio pranašumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, voras pranešimas:

Jevgenijaus, parašysiu kas man žiauriai režia akį ir ausį.

Galiu pateisint kai koks murzius nepraustaburnis dvasios elgeta rašinėja tokius daiktavardžius  vatnikai, vatastanas, amerikosai ir visos kitokiis kalbos šiukšlės, jis neturi supračio ir jam tai atrodo šaunu.

Atleiskim jiems, tai negalia. 

Bet kai solidūs vyrai, mūsų forume jie du mažiausiai, leidža sau į eterį leisti tokias literatūrines niekšybes, atleisk, man žema!

Daug sykių ketinau parašyti, bet vis numodavau ranka, tikėdavausi, kad praeis.

Šį kartą sakau, broli, sustok, man tai nepatinka, nuoširdžiai tikiuosi, kad tokių kuriems tai nepatinka dauguma.

Netoleruosiu ir sekantį kartą gausi poilsio!

 

1200km po tiesumais, tiek iki vietos kur viskas buvo sustatyta į vietas ir įvardinta savais vardais. Mulkis tas kuris tai bando ignoruoti. Gali duot atostogų, duok bent savaitę, gal prisiversiu dar viena knygą perskaityt. O į tą laiką „dauguma“ bent pabando susipažinti su tais įžeistaisiais. Na kad ir rusvideochat.ru ir pakalbėt ne tik apie rybalka, bet nepamiršt paklausti kieno Krymas, kas kariauja Donbase ir panašiai. Nustebsit garantuoju, na nebent nuomonės su vatukais sutampa... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalba ne apie tai kas kieno ir kodėl, kalba eina apie manierą ir žinią kurią tu sėji, būk bent 2 cm aukščiau už tas padugnes ir tau nebereiks srėbti šito mėšlo, jei jau protestuoji, tai protestuok garbingai, o ne įžeidinėdamas žmonių tamsą, priespaudą, neišmanymą ir elgesį kaip viso to pasekmę.

Jei jau protestuoji, protestuok, o ne būk toks pat tik iš kitur.

Garbinga ir teisinga būtų tiesiog nenaudoti tokių išsireiškimų, bet tam reikia bent vieno kiaušinio.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , voras pranešimas:

Man visiškai nereikia nieko įrodinėt ar siekti pranašumo, tiesiog šlykštu skaityti protingų žmonių posmus kurie šiaip jau labai nepuošia nei asmenybių nei forumo kaip platformos reikšti tokias mintis.

 

Labiausiai forumą nuo 2014 metų puošia tema "Pliurpalas" , kuri prasidėjo nuo dviejų įžymių politologų įžvalgų. Iš jos galima dar geresnių epitetų jautriai sielai pasirinkti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesirinksiu, ne dažnai užklystu ir čia, bet kelintą sykį vis randu tokią pagiežos ir paniekos pritaškytą temą, kad jaučiuos kaip stoties išvietėj kur už durų šika ant sienų, o iki durų garbūs ponai.

Mano jautriai sielai bloga! :icon-razz: :icon-razz:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , agronoms pranešimas:

Koks puikus oras už lango,nepristokit jūs tų rusų,tegul jie sau gyvena ramiai.Geriau savo sniegą,tiksliau š...dą savam kieme išsikast...

Bėda, kad tai jiems pripūtė arabų, apie tai kokie jie įpatingi ir apie neturinčią sienų jų imperiją. Ir dabar, kai bunkerinio reitingai krenta, visiems kaimynams reiktų spynas pasitikrint. O šiaip tai ramu, sniego privertė tiek, kad teko naują peilį (dar už litus pirktą) užsidėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, voras pranešimas:

 

.... bet tam reikia bent vieno kiaušinio.

 

Kažkaip praskaičiau šitą vietą... Gal atostogų? :D

Sporinam, kad nei vienas išdidus abiejų kiaušų turėtojas nepasinaudos mano siūlymu artimiau susipažint su „engiamaisiais“? 

Gerai pagalvojus, gal tikrai, jei tikras gyvenimas nepuošia platformos, ir kaip sakai dauguma palaiko, trinkit velniop visas neagro temas. Papliurpsim sezoniškai, apie pirmą tręšimą, apie kulimą, volus, pasipešim notille ir jokia jautri siela nebus įžeista. Panašios platformos taip daro ir jokios bėdos dėl to nematau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Bulvinykas pranešimas:

Bėda, kad tai jiems pripūtė arabų, apie tai kokie jie įpatingi ir apie neturinčią sienų jų imperiją. Ir dabar, kai bunkerinio reitingai krenta, visiems kaimynams reiktų spynas pasitikrint. O šiaip tai ramu, sniego privertė tiek, kad teko naują peilį (dar už litus pirktą) užsidėt.

Nepakeisim mes toj imperijoj nieko,kad ir kaip burnotumėm.O sniegas ir pūga tai liuks.Man asmeniškai kai jaunimas sako,kaifas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , jevgenijus pranešimas:

Kažkaip praskaičiau šitą vietą... Gal atostogų? :D

Sporinam, kad nei vienas išdidus abiejų kiaušų turėtojas nepasinaudos mano siūlymu artimiau susipažint su „engiamaisiais“? 

Gerai pagalvojus, gal tikrai, jei tikras gyvenimas nepuošia platformos, ir kaip sakai dauguma palaiko, trinkit velniop visas neagro temas. Papliurpsim sezoniškai, apie pirmą tręšimą, apie kulimą, volus, pasipešim notille ir jokia jautri siela nebus įžeista. Panašios platformos taip daro ir jokios bėdos dėl to nematau.

Aš nenoriu nieko ižeist,tik maža pastaba.Jei jau esam tokie tikri lietuviai ir patriotai,tai bent nenaudojam rusiškų žodžių lietuvių kalboj.Tokių kaip 'sporinam'' ir pnš.pas tamstą ypač krūva.tai tiesog negražu.Gerbkim save ir savo kalbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , agronoms pranešimas:

Aš nenoriu nieko ižeist,tik maža pastaba.Jei jau esam tokie tikri lietuviai ir patriotai,tai bent nenaudojam rusiškų žodžių lietuvių kalboj.Tokių kaip 'sporinam'' ir pnš.pas tamstą ypač krūva.tai tiesog negražu.Gerbkim save ir savo kalbą.

Oj tu žalia rūta! Aš turiu spėju iki 25% to rusiško kraujo, todėl man galima. Ir mano kalba, šitam forume, tikrai ne pati blogiausia. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , jevgenijus pranešimas:

Oj tu žalia rūta! Aš turiu spėju iki 25% to rusiško kraujo, todėl man galima. Ir mano kalba, šitam forume, tikrai ne pati blogiausia. :)

Ko pykstam?Aš nesakau kad ji bloga ar blogiausia,aš neturiu teisės kažką teist ar teisint.Tiesiog tie pusiau rusiški išsireiškimai nemanau kad priklauso nuo rusiško kraujo procentų.ps.Rusus aš kaip tautą gerbiu.Lietuviams toli iki jų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , agronoms pranešimas:

Ko pykstam?Aš nesakau kad ji bloga ar blogiausia,aš neturiu teisės kažką teist ar teisint.Tiesiog tie pusiau rusiški išsireiškimai nemanau kad priklauso nuo rusiško kraujo procentų.ps.Rusus aš kaip tautą gerbiu.Lietuviams toli iki jų.

Gal galėtum kokius pastarųjų metų tos tautos poelgius, vertus pagarbos, paminėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...