Jump to content

Pasaulio įvykiai


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 1 minutę , voras pranešimas:

Nieko aš netrinsiu, suagęs vyras esi, pats savo mėšlidę išsiliuobk.

Esu tikras moki be žeminančių epitetų reikšti savo mintis.

Turėsi duot visgi atostogų :D šitą vaikinuką rusai turbūt mandagiai nušovė, tas buvo sausio 21. 1,5val. lėktuvu iki tos vietos. Blin, Europos masteliais, tai šūvis už tavo tvarto! Apie ką tu, žmogau... Epitetai skirti ne rusams, o vietiniams nesusivokeliams vatnikams, kad nekeltų galvų. Tau ką nugaravo kažkaip kiek tokių sėkmingų ir sočių ūkininkų, kaip tu ir aš, tepluškom buvo išvežti į kurortus vietiniams pridurkams padedant? 

e3068f145246cfd81b48a449f1f7a27a.jpeg.38dc2ec2e215343d83175ee81d1c7a24.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , jevgenijus pranešimas:

Jei netarnavai armijoje, koks gi tu vyras. Armija vyriškumo moko. Ane agronoms? Tu gi iš tos kartos? 

O tu tarnavai?  uzspaude sirdi ??  pvz pas zuvo du furistai bumt ir nera , zuvo dar trys ... kazkuris buvo kaltas ir ka juk ne karas pas mus ,ne kersto akcija > o ten karas , ten ju bedos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , jevgenijus pranešimas:

Jei netarnavai armijoje, koks gi tu vyras. Armija vyriškumo moko. Ane agronoms? Tu gi iš tos kartos? 

Iš dalies taip.Nors ir...Nei vienoj armijoj nieko gero nėra.Bet vyriškumo ji kokia bebūtų,tikrai priduoda.O prie ko karta?Ir dabar žmonės tarnauja,ar ne taip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano tėvo visa šeima buvo ištremta du kartus, gal būt dėl to turiu šitoj temoj šį bei tą asmeniško, beja vietinis kuris padėjo maniškiams iškeliauti buvo to meto mokyklos direktorius, taigi šviesuolis, tą mokyklą su visa žeme nupirkau aš  dėl tam tikrų sentimentų.

Taigi ne visada vietinis ir ne visada šviesuolis yra gėris.

Kaip buvo vietinių kurie padėjo išvykti, taip buvo vietinių ten kurie su dviem mirtinai sušalusiom mergaitėm ištiesė pagalbos ranką svetimiem žmonėm su dar 4 pypliais stovinčiais  ant mirties slenksčio.

Buvo yra ir bus visko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , voras pranešimas:

Mano tėvo visa šeima buvo ištremta du kartus, gal būt dėl to turiu šitoj temoj šį bei tą asmeniško, beja vietinis kuris padėjo maniškiams iškeliauti buvo to meto mokyklos direktorius, taigi šviesuolis, tą mokyklą su visa žeme nupirkau aš  dėl tam tikrų sentimentų.

Taigi ne visada vietinis ir ne visada šviesuolis yra gėris.

Kaip buvo vietinių kurie padėjo išvykti, taip buvo vietinių ten kurie su dviem mirtinai sušalusiom mergaitėm ištiesė pagalbos ranką svetimiem žmonėm su dar 4 pypliais stovinčiais  ant mirties slenksčio.

Buvo yra ir bus visko.

Taip.Pritariu.Kaimynus vežė,moteriška buvo kaimo siuvėja,pasiėmė siuvimo mašiną.Lietuvis prišokes ją atėmė.Priėjo rusas leitenantas,davė anam i liūli,ir sakė pasiimk matuška,tau jos reikės.Ir?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, agronoms pranešimas:

Iš dalies taip.Nors ir...Nei vienoj armijoj nieko gero nėra.Bet vyriškumo ji kokia bebūtų,tikrai priduoda.O prie ko karta?Ir dabar žmonės tarnauja,ar ne taip?

O iš dar tavo nuomonė apie rusus ar ukrainiečius ar kitas tautas? Gal dar iš tarprespublikinių kolūkio organizuotu ekskursijų... Pataisyk jei klystu. Nebent ostankino žiūrovas, tada nieko nedaryk, ne matyk manęs. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , agronoms pranešimas:

Taip.Pritariu.Kaimynus vežė,moteriška buvo kaimo siuvėja,pasiėmė siuvimo mašiną.Lietuvis prišokes ją atėmė.Priėjo rusas leitenantas,davė anam i liūli,ir sakė pasiimk matuška,tau jos reikės.Ir?

Oho, dvasingas leitenantas pasitaikė. Dobrodūšnas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , jevgenijus pranešimas:

O iš dar tavo nuomonė apie rusus ar ukrainiečius ar kitas tautas? Gal dar iš tarprespublikinių kolūkio organizuotu ekskursijų... Pataisyk jei klystu. Nebent ostankino žiūrovas, tada nieko nedaryk, ne matyk manęs. 

Ostankino žiūrovais buvom mes visi.Nebent tamsta dar tada po stalu stačias vaikščiojai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , jevgenijus pranešimas:

O iš dar tavo nuomonė apie rusus ar ukrainiečius ar kitas tautas? Gal dar iš tarprespublikinių kolūkio organizuotu ekskursijų... Pataisyk jei klystu. Nebent ostankino žiūrovas, tada nieko nedaryk, ne matyk manęs. 

Koks aš agronoms,aš paprastas valstietis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, Jonui prašant... Jau ne pirmą kartą girdžiu tokius pasisakymus, tipo kaip ir nekalti jie, nes yra tik, dėl įvairių priežasčių ar aplinkybių, susidariusios padėties įkaitai. 

Keletas faktų. Lietuvos rinkimus „aptarnauja“ apie 15000 žmonių. Su stebėtojais ir dar daugiau. Primeskit kiek tokių rusijoje. Tai ne iš mėnulio nusileidę žmonės, tai žmonės iš šeimų, iš draugų, priešų ar kaimynų rato. O tai labai daug žmonių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , agronoms pranešimas:

Ir "nematyk" rašosi kartu.

Mokytojo tekste klaidų irgi pypia. Skyrybos ir rašybos:

"Taip.Pritariu.Kaimynus vežė,moteriška buvo kaimo siuvėja,pasiėmė siuvimo mašiną.Lietuvis prišokes ją atėmė.Priėjo rusas leitenantas,davė anam i liūli,ir sakė pasiimk matuška,tau jos reikės.Ir?"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...