Jump to content

Pasaulio įvykiai


Bulvinykas

Recommended Posts

Būtent, tave įtraukė ;) prezidentas gi pasikeičia po inauguracijos, o ji bus sausio 20. Dėl klastojimo... Nu blie, tai kad senasis Joe laimėjo, o jis jau laimėjo, nedaro jo geriausiu pasirinkimu šiam postui, bet yra kaip yra. Tai kad ne pats geriausias pasirinkimas laimėjo, automatiškai nereiškia kad atėjo per suklastotus rinkimus. O klastojimu užsiema tas kas turi administracinį resursą ir monopoliją smurtui, ar bent vieną iš jų. Kitaip nėra buvę, nuo žodžio niekada. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Zvanas pranešimas:

Laukiu loginio paaiškinimo, kai pasveiksi pats, žinoma.

Kadangi pats minėjai, kad susirgai, tai mano linkėjimas visiškai geranoriškas, sveik kuo greičiau...O kai pasveiksi. Gal ir klausimu mažiau kils.Bet šiaip mano pastebejimu, jei atsirado daug laiko ir pradėjai į kažką gilintis tai reiketu pradet nuo paprastesniu dalyku, pirmas iš jų butų ar žemė yra apvali ar plokščia. Išsiaiškinus šita, galima eiti link žemėje esančios gyvybes ir jos biologinio klasifikavimo, na o žmonių elgsena ir politika ant galo  jei dar nebūsi nepasveikęs. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepulkit žmogaus. Politikoj neraukia, prisižiūrėjo lievų video ir juokina čia liaudį.

Yra toks terminas president-elect, žiniasklaida juo naudojasi įvardindama rinkimų laimėtoją iki inauguracijos momento. Iki to laiko blondinas bus prezidentu. Taip kad zvanas teisus, tik kodėl jis galvoja, kad mes apie tai nežinom, tai čia kitas klausimas. :neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Zvanas pranešimas:

Sory, papuoliau, pakeitė inofrmaciją, ateiviai buvo mane pagrobę, nesugebėjau padaryti screenshoto.

Taip supratau , kad prisipažįsti savo griešnuose suklydimuose :eusa-naughty: ir ateity jau griežtai prisilaikysit "liaudies iš triejų personų" formuojamo požiūrio bei  nebežiūrėsit 'lievų video' ?   :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , wydas63 pranešimas:

Taip supratau , kad prisipažįsti savo griešnuose suklydimuose :eusa-naughty: ir ateity jau griežtai prisilaikysit "liaudies iš triejų personų" formuojamo požiūrio bei  nebežiūrėsit 'lievų video' ?   :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Garbingasis forumo elitas, viešai, forume centre, suspardė (atvedė į protą) kaimietį, pirmą kartą išvydusį šviesą. Lenkiu žemai galvą, visas lenkiuosi, jūs - tikrieji šviesuliai! Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Zvanas pranešimas:

Tikėjausi objektyvesnio atsakymo.

Tai ką manote, ekspertai, apie jav rinkimus? Trumpas su savo šaika visiški debilai, sakydami, kad rinkimai suklastoti? Ar jie sako tiesą ir traukia į paviršių pašvinkusį banginį? Kodėl visa media skelbia pergalę bideno nors rinkimai nesibaigė ir nėra oficialaus nugalėtojo? Kodėl visa medija juodina vieną pusę, o kitą aukština? Bl sakiau gyvenime nesivelsiu į politiką, bet apsirgau (gal korone) būtent per rinkimų karštinę ir turėdamas belekiek laiko įsitraukiau, tiksliau įtraukė mane... 

Bl**, mažas vaikas tu apsidairyk kas rajone dedasi o čia kalba apie demokratijos lopšį ten už išsvajota posta bilen ką tau papasakos ir dainele padainuos ir netgi kadrilį sušoks kad tu patikėtum.šiaip demokratija labai išsigimė seneliai pamate tokia demokratija grabe apsiverstu.Labiausiai piktina žmonės kurie nieko neveikė,niekur nedirbo,pajamu neturi o dabar mokys kaip man gyventi....Kas juos rinko¿ gal mes palike tik didžioji mažuma ?...Absurdo tetras....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , grazbek pranešimas:

Bl**, mažas vaikas tu apsidairyk kas rajone dedasi o čia kalba apie demokratijos lopšį ten už išsvajota posta bilen ką tau papasakos ir dainele padainuos ir netgi kadrilį sušoks kad tu patikėtum.šiaip demokratija labai išsigimė seneliai pamate tokia demokratija grabe apsiverstu.Labiausiai piktina žmonės kurie nieko neveikė,niekur nedirbo,pajamu neturi o dabar mokys kaip man gyventi....Kas juos rinko¿ gal mes palike tik didžioji mažuma ?...Absurdo tetras....

Bl**, didelis vaikas tu, pažiūrėk į temos pavadinimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Zvanas pranešimas:

Garbingasis forumo elitas, viešai, forume centre, suspardė (atvedė į protą) kaimietį, pirmą kartą išvydusį šviesą. Lenkiu žemai galvą, visas lenkiuosi, jūs - tikrieji šviesuliai! Ačiū

Niekas čia tavęs ne spardė, tik prilaikėm... Nu žinai, kaip epileptiką priepuolio metu. Ne tam gi prilaiko, kad suvaržytų jo konstitucijoje garantuotas teises, o tiesiog kad nesusižalotų. Todėl Prašom, kad tik mačytu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, jevgenijus pranešimas:

Niekas čia tavęs ne spardė, tik prilaikėm... Nu žinai, kaip epileptiką priepuolio metu. Ne tam gi prilaiko, kad suvaržytų jo konstitucijoje garantuotas teises, o tiesiog kad nesusižalotų. Todėl Prašom, kad tik mačytu. 

Ačiū tau labai, tu bene vienintelis čia tolerantiškas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , Zvanas pranešimas:

Ačiū tau labai, tu bene vienintelis čia tolerantiškas :)

Aš nelabai  suprantu kaip reikia  vertinti tokį klausimo uždavimą,  kaip tu uždaviai, “laukiu logiško paaiškinimo kodė trumpas prezidentas”  tai natūraliai peršasi klausimas ar tau viskas gerai, ar tu tiesiog nusprendei pasityčioti... kaip tu atsakytum jei tavęs pradėtume klausinėti,logiškai paaiškink  kodėl žalia spalva yra žalia,   o raudona yra raudona...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , kestoxs pranešimas:

Aš nelabai  suprantu kaip reikia  vertinti tokį klausimo uždavimą,  kaip tu uždaviai, “laukiu logiško paaiškinimo kodė trumpas prezidentas”  tai natūraliai peršasi klausimas ar tau viskas gerai, ar tu tiesiog nusprendei pasityčioti... kaip tu atsakytum jei tavęs pradėtume klausinėti,logiškai paaiškink  kodėl žalia spalva yra žalia,   o raudona yra raudona...

Tuo momentu, kai pasidalinau nuorodą, ją paspaudus, wikipedijoje buvo parašyta, kad prezidentas baidenas. Buvau nustebęs, todėl parašiau postą. Gailiuosi, kad nepadariau ekrano nuotraukos, kaip to įrodymo. Aiškiau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Zvanas pranešimas:

Tuo momentu, kai pasidalinau nuorodą, ją paspaudus, wikipedijoje buvo parašyta, kad prezidentas baidenas. Buvau nustebęs, todėl parašiau postą. Gailiuosi, kad nepadariau ekrano nuotraukos, kaip to įrodymo. Aiškiau?

Yra prezident ir yra prezident-Elect. Panašiai  kaip su virusais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zvanas pranešimas:

Tuo momentu, kai pasidalinau nuorodą, ją paspaudus, wikipedijoje buvo parašyta, kad prezidentas baidenas. Buvau nustebęs, todėl parašiau postą. Gailiuosi, kad nepadariau ekrano nuotraukos, kaip to įrodymo. Aiškiau?

Mačiau, kad Baidenas parašyta, net ne Bidenas. Tikrai nemeluoji, tvirtinu. Nuo kada laisvai redaguojamą šaltinį galima laikyti oficialiu šaltiniu? Kas bent kiek proto turi, suvokia visą situaciją realiai kaip yra. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dumoju pranešimas:

Mačiau, kad Baidenas parašyta, net ne Bidenas. Tikrai nemeluoji, tvirtinu. Nuo kada laisvai redaguojamą šaltinį galima laikyti oficialiu šaltiniu? Kas bent kiek proto turi, suvokia visą situaciją realiai kaip yra. 

Wikipedia atsirado po normalaus pasiūlymo pasiskaityti apie koronavirusus( ir tarp pasiūlymo buvo įtraukta kaip vienas iš pavyzdžiu kur gali bazine informacija susirinkti) ir pradėti skirti viena nuo kito, tai kiek suprantu savo laiką skyrė ne informacijos rinkimui, o kažkokiam pagrindimui, kad Wikipedia  kažkur tai grybauja. Bet tai nekeičia esmės, pradžiai išsiaikinam bazinius dalykus, tada einam giliau. O šaltini galima pasirinkti ir kita tiksliasni ir oficialu jei elementarus netinka...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...