Jump to content

Pasaulio įvykiai


Bulvinykas

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
prieš 16 minutes , Minduksx pranešimas:

Aha, ir kad prasides zmoniu migracija del maisto, vandens uzlietu namu ir sausru ka jau ir matome. Siaip idomiausia kad jav atsidurs prastoj situacijoj, aisku kaip bus istikruju manau niekas nezino, bet vaizda galima susidaryt

Univere keletas destituvų mielai pasinerdavo į tokią neformalią diskusiją. Vienas dėstytojas labai taikliai pastebėjo, kad įdarbinę super kompiuterius prognozuoti klimato kaitą ilgajam periodui sužinosim tik labai apytikslius duomenis, nes neaišku kokį koeficientą įsivesti dėl pasaulio politekonomikos įtakos taršai. O kur dar visokie išradimai galintys padaryti didelę įtaką. Ir jis buvo teisus. Covid19 parodė kokia jautri visa sistema. Tai vat tas prognozavimas 50 ar 100 metų į priekį nesmarkiai tikslesnis nei kokio garsaus fantasto futuristo romanas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai dar neaisku kiek galima prognuozuot ugnikalniu issiverzima ir t.t.,kas labai pakeistu visas prognozes ir musu tariama zalinima,nes zmoniu yra daug,ir jie vartoja daug,ir dabartines zalinimo gaires yra tik kazkoks makiazas,nes kol visos ekonomikos ir viskas paremta vartojimu,tai nelabai kas pasikeis,bet tai cia tik mano nuomone nebutinai teisinga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , kestoxs pranešimas:

Nelabai geras požiūris.

tas taip,bet sakykim tu rusiuoji atliekas,bet matai ,kad kaimynas ne,atvaziuoja masina ir susipila viska i viena kruva,tai po kiektai laiko nebenori dalyvaut tame absurde,tai kazkas panasaus ir pasaulyje,kai kokstai vienas turtingas  uzsidaro savam zaliam sode o ji reikia aptarnaunt is kitu bjauriu zonu be kuriu visvien jis negali

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Bulvinykas pranešimas:

Greičiau jau pavasaris ateitų, nes žiūriu tamstai keistų idėjų kyla iš neturėjimo ką veikt. Oдин раз не пидарас, а два - не считается. :icon-lol: Gražulis irgi va pabandė, faktiškai vienintelė linksmesnė naujiena mūsuose.

Man ar žiema ar vasara, darbo lygiai tiek pat. O čia šiaip pavizdys apie požiūrį “jei kaimynas taip daro, kodėl aš turiu kitaip” 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, bmarius pranešimas:

tai dar neaisku kiek galima prognuozuot ugnikalniu issiverzima ir t.t.,kas labai pakeistu visas prognozes ir musu tariama zalinima,nes zmoniu yra daug,ir jie vartoja daug,ir dabartines zalinimo gaires yra tik kazkoks makiazas,nes kol visos ekonomikos ir viskas paremta vartojimu,tai nelabai kas pasikeis,bet tai cia tik mano nuomone nebutinai teisinga

Tai kokios ekonomikos nori? Kai visi poreikiai pagal talonus ”teisingai valdžios paskirtus".

Taip šiuolaikinė ekonomiką paremtą apyvarta įėjusi į mirties spiralė, todėl valdžios ivedineja pagalvinius mokesčius( taršos,turto,auto...). O tie žali makaronai mokėtojams kad nebumbetu kai apiplesineja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , PArty pranešimas:

Tai kokios ekonomikos nori? Kai visi poreikiai pagal talonus ”teisingai valdžios paskirtus".

Taip šiuolaikinė ekonomiką paremtą apyvarta įėjusi į mirties spiralė, todėl valdžios ivedineja pagalvinius mokesčius( taršos,turto,auto...). O tie žali makaronai mokėtojams kad nebumbetu kai apiplesineja.

butu gerai kad visi keliai vestu i dangu,bet deja taip nera

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-12-20 at 16:36, bmarius pranešimas:

,atvaziuoja masina ir susipila viska i viena kruva

Toje mašinoje yra ne vienas skyrius. Tai, kad verčia du skirtingus konteinerius į tą pačią mašiną dar nereiškia, kad viską į vieną krūvą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Toje mašinoje yra ne vienas skyrius. Tai, kad verčia du skirtingus konteinerius į tą pačią mašiną dar nereiškia, kad viską į vieną krūvą.

Pastaruoju metu nesu tikras ar tikrai yra tie skyriai, bet kai studijavau mes irgi studentai iš to daugiau mažiau šaipėmės,  kaip čia taip ir kam visas tas farsas jei viską varo į bendra mašina. Bet berods su Kauno regiono atstovu bekalbant buvo paaiškinta, kad betkokiu atveju parsivežus į baze tas šiukšles jiems jas reikia perrūšiuoti ir rūšiavimui darbuotojai yra, o siusti 3 mašinas vietoje vienos neapsimoka. Tai tiesiog tokį būdą buvo pasirinkę. Mano asmenine nuomonė buvo tuomet, o  kam tuomet žmones apkraunam deti į 4 skirtingas rūšiavimo dėžes, jei galime tureti viena (popieriui, stiklui ir plastikui) o kita nerušiuojamoms. Į šita atsakymo neturiu :-) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 1 minutę , Minduksx pranešimas:

Kad ir koks geras, nuostabus išradimas būtų jei jis neydomus arba neyperkamas masėms, gali žlugti, dar matyt nelaikas iš tokių robotų uždirbt tai uždirbs per paduodami :)

Nu jo, perekupai visada užkala :DČia priklauso nuo požiūrio, nuo to kas kuria produktą. Nežinau kiek sumedėjusi hyundai, bet bet kokia įmonė su priešdeliu "koncernas" greičiausiai bus pakankamai sustabarėjusi, neimli inovacijoms ir besistengianti laikytis "saugaus" kurso. Kaip vienas sakė: inovatyvumas turi turėti pagreitį, antraip klamposim vietoje su pasenusiomis ir brangiomis technologijomis... 

Įsivaizduok pakiltų iš kapo Otas, Dyzelis, Tesla ar Karaliovas, manai nenustebtų pamatę kad visus tuos metus nors ir vyko įspūdingas tobulinimas, bet nieko iš esmės naujo? Nors Karaliovas dėl paskutiniu kelių metų turbūt pasidžiaugtų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Minduksx pranešimas:

Dėl hyundai nežinau, nėra labai poluliari markė, nors kai mokiausi dėstytojas pasakojo jog labai gera masina, labai geras surinkimas nes Ale ten žmonės bijo prarast darbą dėl to labai sąžiningai dirba :D  o kas dėl tobulėjimo tai tie patys pinigai viską valdo, jei pelningiau likt prie '' seno '' tai naujas nereikalingas

Ne pelningiau, o saugiau. Saugiau akcijų kainai, akcininkams. Muscas ne kartą įrodė, kad tas saugumas dažnai būna ne pats pelningiausias plius stabdo inovacijų atsiradimą, dėl ko gyvenam apsupti morališkai nusenusių daiktų kurie dar ir brangūs. 

Geras pvz. Tesla, kūrimosi pradžioje, kai paleidus Model3 gamyba ir niekaip sesisekant atstiguoti gamybos proceso, būdamas ant bankroto ribos E. Muscas kalbino pasaulio turtinguosius nupirkti įmonę už 10% jos kainos. Tim Cook net nesiteikė su juo susitikti ir iškart atmetė jo pasiūlymą. Dabar gi apple anonsuoja planus gaminti elektromobilius... Man tik klausimas, Tim Cook ir kojų nagus nusigraužė? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Minduksx pranešimas:

O gal nesigriauzia, kazkur skaiciau kad europa jau pagamino ar pagamins geresnes ir pigesnes baterijas nei Musco teslos

Nesakau, kad neįmanoma. Bet atsilikimas, net artimiausio konkurento apie 10 metų. Pavys, su sąlyga jei Tesla stovės vieoje. Bet gi taip nebus. Tu gi anglistas pas mus, susirask youtubej tesla battery day presentation. Tai buvo tik idėjų prezentacija, pasiutusių idėjų prezentacija. Lyčio pramonė smagiai pasijuokė. Kaip savu laiku T. Cook, kaip Boeing, kaip Lockheed Martin, kaip daugelis kitų "autoritetų". Bet aš tik už, už konkurenciją, nes mums nuo to tik geriau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Minduksx pranešimas:

Nespeju aš visko peržiūrėt, tada turi nieko kito ne dirbt :)

Nu matai, galima kooperuotis. Aš tau tarkim apie Tesla, Spacex, Booring company, Neurolink, OpenAI, SolarCity, o tu man apie....? :D Juokas juokais. Nepamenu kas pasakė, bet man patiko. "Šiame informacijos amžiuje, informacijos tiek daug, kad joks žmogus nepajėgus pasidomėti viskuo. Todėl sau tinkančią informaciją atsirenka ir domisi tik tuo, kas atitinka jo paties požiūrį. Taip demokratas demokratėja, koncervatorius koncervatėja, liberalas liberalėja". Tas posakis manau tinka visiem gyvenimo atvejams :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Minduksx pranešimas:

Dabar galva skauda del sejamosios pasirinkimo, Teslas ir spacex su visais kitais paliksiu veliasniam laikui :D O pasidalint galima, bet zinai ne taip isgirsiu pasakysiu tau tai paskiau gausis ne naujienos pletkai :D

Žinai, kažkaip turi atsipalaiduoti, nes po sejalkos pasirinkimo galva tik dar labiau skaudės :D. O šeip nieko daug tam youtube nėra, man pvz paskutiniu metu meta tik no till, politika, technologijos ir bliuzas... kaip ir viskas, paros užtenka :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...