Jump to content

žemės pirkimas priklauso nuo kaimynų


sauluzelis

Recommended Posts

Vaikinas uzklause klausima bet panasu kad atsakyma geriau uz kitus zino.

Taresi savininkas su kuo nori o juo lab su nuomininku jei jis pirmuma turi. Registru centre pasimk pazyma apie kaimyniny sklypa ta kuris ira pardavimo objektas ten bus yrasyta kada kam ir kurem laikui isnuomotas sklypas, aisku jei viskas registruota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaikinas uzklause klausima bet panasu kad atsakyma geriau uz kitus zino.

Taresi savininkas su kuo nori o juo lab su nuomininku jei jis pirmuma turi. Registru centre pasimk pazyma apie kaimyniny sklypa ta kuris ira pardavimo objektas ten bus yrasyta kada kam ir kurem laikui isnuomotas sklypas, aisku jei viskas registruota.

O tai pažyma apie kaimyno sklypa čia bet kam duoda tam registru centre, kaip ji tiksliai vadinasi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tie susitarimai i rankas ir pan., truputi sudetingiau, nes perkantysis turi parodyti is kokiu pinigu jis ta zeme perka. tai jeigu suma didoka rast laisvu niekur neapskaitytu pinigu gana sudetinga o jei dar kas itartu ir patikrintu toki sanderi manau mazai nepasirodytu. o siaip isleisk tu koki nori ta istatyma kol zmones buz zulikai tol tie istatymai neveiks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavyzdžių N. Ne vieną laišką esu gavęs, kad parduoda gretimą sklypą, priduodi dok, gauni, kad esi įtrauktas į pirkėjų sąrašą ir tuom pasibaigia. dviem atvejais tikrai žinojau, kad nėra nuomininkų ir jų nesiriboja su parduodamu sklypu. Laiškuose kainos nurodytos gana žemos. Niekam čia nepaslaptis, jei savininkas sugalvoja parduot žemę, o su juo sutaria kažkas, tai ir nupirks, nesvarbu ar ten ribojasi ar nuomojasi, apėjimų daug...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavyzdžių N. Ne vieną laišką esu gavęs, kad parduoda gretimą sklypą, priduodi dok, gauni, kad esi įtrauktas į pirkėjų sąrašą ir tuom pasibaigia. dviem atvejais tikrai žinojau, kad nėra nuomininkų ir jų nesiriboja su parduodamu sklypu. Laiškuose kainos nurodytos gana žemos. Niekam čia nepaslaptis, jei savininkas sugalvoja parduot žemę, o su juo sutaria kažkas, tai ir nupirks, nesvarbu ar ten ribojasi ar nuomojasi, apėjimų daug...

O jei pvz padarytumem taip ta žemė yra padalinta į tris dalis jei kitą dalį žmogaus ikalbinciau kad parduotų ir ar eitų padaryti dovanojama sutartį aš jam į rankas pinigus ir fsio ar nereikės kitų parašų besiribuojanciu su ta žemė žodžiu bandyčiau slapta susitarti su kitu žmogumi ir ylisciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tu susitaikyk su ta mintim kad jau ji ne tavo.

Ir lauk kito varijanto. Pats slapta nori kazka tartis daryti, o kaimyna tuo paciu itari ir nepasitenkinima rodai. Pas mane su tokiais slaptais ketinimais ateitai tai ant N raides pasiustas butai.

Tamsta. Kai man siūlė pirkti žemę vidury jo laukų aš nelindau panavalia, o jis čia kiša nosį ne ten kur reikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aviukai50 tu teisus jeigu tas žmogelis įlindo ten kur kitas padorus nebūtų lindes,tai tokiam kirsk per kepurę iš peties.Nes ir man panašios aplinkybės buvo kitų stengiausi šalia esančios žemės neimti  (vardan bendro sugyvenimo su kaimynais)  ,bet kai bandė paslapčiom mano išdirbtą žemę paimti,tai tada aš ir imu bet ką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Truputi ne į temą. Turim žemes sklypą kuri jau dirbam nuo pat žemes sugražinimo, na dirbam močiutes žemę. Laukas 15 ha pažiūrejom savo sklypus Regia ir ten matom į musu sklypą kaimynas ilindes nemažą plotą. Tada išsitraukem nauja žemelapi iš RC ir matom kad įlinde apie 30 metru, gaunasi apie 1,5 ha, kai deklaruodavom visada trukdavo apie 1 ha bet kažkaip taip ir likdavo.. Skambinam žemes kaimynui jie sako taip buvo 20 metu ir mes nieko nežinom. Ka patartumete daryti? geodezinius ar dar yra kitokių sprendimo būdu gal kam buvo panaši situacija. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputi ne į temą. Turim žemes sklypą kuri jau dirbam nuo pat žemes sugražinimo, na dirbam močiutes žemę. Laukas 15 ha pažiūrejom savo sklypus Regia ir ten matom į musu sklypą kaimynas ilindes nemažą plotą. Tada išsitraukem nauja žemelapi iš RC ir matom kad įlinde apie 30 metru, gaunasi apie 1,5 ha, kai deklaruodavom visada trukdavo apie 1 ha bet kažkaip taip ir likdavo.. Skambinam žemes kaimynui jie sako taip buvo 20 metu ir mes nieko nežinom. Ka patartumete daryti? geodezinius ar dar yra kitokių sprendimo būdu gal kam buvo panaši situacija. :icon-rolleyes:

tik geodeziniai... o iš RC išsitrauki ten mokama? ar skiriasi jis nuo Regia esamo nete??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputi ne į temą. Turim žemes sklypą kuri jau dirbam nuo pat žemes sugražinimo, na dirbam močiutes žemę. Laukas 15 ha pažiūrejom savo sklypus Regia ir ten matom į musu sklypą kaimynas ilindes nemažą plotą. Tada išsitraukem nauja žemelapi iš RC ir matom kad įlinde apie 30 metru, gaunasi apie 1,5 ha, kai deklaruodavom visada trukdavo apie 1 ha bet kažkaip taip ir likdavo.. Skambinam žemes kaimynui jie sako taip buvo 20 metu ir mes nieko nežinom. Ka patartumete daryti? geodezinius ar dar yra kitokių sprendimo būdu gal kam buvo panaši situacija. :icon-rolleyes:

pasiemi zemes sklypo plana kuriame nurodyti atstumai tarp ribozenkliu ir atstatai juos naturoje, geriau aisku draugiskai su kaimynu susiderinti, kad jis dalyvautu ribu atstatyme, bet jei nesutinka tai kreipkis i rajono zemes ukio skyriu, uz piktybini ribu pazeidima jie gali skirti ir bauda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Vis tik neaisku:

Yra parduodamas zemes sklypas. Savininkas parase prasyma zemes ukio skyriui ir dabar lauks kas atsilieps. Tai dabar siuntines laiskus aplinkiniu sklypu bobutem savininkem ar kaimyninio sklypo nuomininkui?

Taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...