Jump to content

Aviukai50

Nariai
 • Pranešimai

  40
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Aviukai50

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Tauragė
 1. Gavus apkrovos tai pvz paariant, bet paskutiniu metu jau pašilus pavažiavus kelyje jau užsidega spaudimo lemputė ir staigiai išjungia visa hidraulika, tepalai ir Hidraulio filtras pakeistas,. Ar gal yra dar kokie sietai kur įsitrauktų ir išsivalytu?
 2. Sveiki. Prašau pagalbos patarkite, traktorius case maxxum 110 1999m gavus apkrovos nustoja veikti visa hidraulika, sustoja traktorius užsikirta vairas nebeveikia frontalinis, niekas, perkurus atsigauna vėl tam tikram laikui, pakeistas hidraulikos siurblys rytoj vežu siurblio paskirstytoja į Kauno hidraulinės sistemas, jau nemaži pinigai sukišti o bėdos nerasta, gal turite minčių?
 3. supratau. taip 22-22 būtu kolonos plotis. įkeliu nuotrauka jei įdomu pagal kokį daryčiau forma tik triskart aukštesnį, daryčiau dalimis po metra išardoma, įdomu ar pelant pvz taip užpildant pirma dali uždedu antra užpildau ir uždedu trečia užpildau ar pro sujungimus neprisihultūrins?
 4. Pilciau pastates ta forma su lynais prisitvirtines, ir su frontaliniu pasikėlęs skiediny pildyciau taip parduotuvės matydavau statydavo. Įdomu ar laikytų paprastas skiedinys su keturiomis amaratūromis 16mm 4 metrų aukščio?
 5. sveiki kolegos. sakykit kaip manot jei pasidaryčiau el stulpams forma pilimui, daryčiau toki forma kaip tvoru stupeliu 22cm ant 22cm tik dviguba aukstesni, ir amaratura po keturius 16mm kaip manot ar laikytu toks projektas? esme ta ar nenugrius be to kaskokio spec skaldos kuriuoi yra tikriuose el stulpose? išsakykit savo nuomones? )
 6. Kokia savaite pats juos pamaitink laikydamas patelė. Jei negaus pieno per kelis dienas nugaiš.
 7. Žmogus superka senus transformatorius ir baterijas ir iš šito š daro tuos piemenius. Labai jau atsargus yra nesako savo adresą.
 8. Argi niekas nežino jo adresą? pats gyvenu Tauragės r ir labai būtų įdomu ji aplankyti pasikalbėti į akis, nes labai jau mandras dedasi už ekrano.
 9. Teko kamnors pirkti iš šito žmogaus piemenį? http://www.plius.lt/skelbimai/labai-galingas-elektrinis-piemuo-sernams-2518621.html. Žmogus nesako savo adreso.
 10. Aviukai50

  Elekrinis piemuo

  Susidomėjęs ir aš šiandien buvau jo piemenimis. Parašiau jam kada galėčiau atvažiuoti apžiūrėti ir nusipirkti, jis atsakė kad yra nemilijonerius ir jų nėra prisigamines daug,nes jų dalys daug kainuoja. Žmogus akivaizdžiai superka visokius senus transformatorius ir senas kompiuterių baterijas, ir iš šitų š daro piemenis už kurios sumokam milžiniškus pinigus, kai tai jam pasakiau tai žmogaus visa kultūra pasirodė, pradėjo plūsti visokiais žodžiais. Žmogus prieš pluzdamas nemažai informacijos surinko apie mane net neįsivaizduoju iškur. Nors žiūriu ta tema 2012metais sukurta bet žmogus ir toliau apgaudinėja žmones savo šlamštu.
 11. Aviukai50

  Tvora sodybai

  Gal ne į temą bet noriu pranešti kad senukuose dabar didelė akcija spyglotai vielai net 50% nuolaida
 12. Aviukai50

  Pieno kainos

  Ar ir Jūs jau gavote pasirašyti už tai kad sumažintų pieno kaina? Kas čia per pievą kaimynai gavo ir pasirašė kad sumažintų pieno kainas nes tipo kitaip neiims.. Kas per kvailystė..
 13. Pagaliau ir mano aubrakiukes parkeliavo namo
×
×
 • Create New...