Jump to content

Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?


valstietis

Recommended Posts

prieš 3 minutes , ceck pranešimas:

nu kad netapati suma ,pabandyk deklaruot 270 ir įvesk 3 dgp ir prie tų pačių dgp deklaruok 12ha

siaip tai geras dalykas tuos maziukus taip skriausti, nes yra daug bobuciu kurios pacios deklaruoja bet nedirba, tokioms  siaip dar verta pasiulyti papildomai deklaruotis kokiu dgp kurios bus issartos :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , grazbek pranešimas:

Aš tai šiandien važiuodamas pagalvojau ku kaimynas darys prisigriebes dgp ir išardes ne viena ha šiemet ...Gaila jaunas vyras akys didelės turės ka veikti jei reiks pievom atsėti.

kas atsės jei sankcija 70 eur. 300 kg kviečių. baisiai rimtai čia nubaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskaičiau laikraštyje, kad nuo 2015m. artos pievos turės būti atkurtos. Būtent tada išsinuomavau 0,65ha žemės , kuri ir taip ribojosi su mano laukais (4ha ten dabar bendras). Iš esmės nenumirtų mano ūkis dėl tokio dalyko, bet vieną vertus tą laukelį ir išsinuomavau, kad didinti plotą, dabar atkurti 0.65ha vidury tų 4ha... Be to aš pievai panaudojimo neturiu jokio.

Jeigu jau tikrai spaus, gal kitąmet nedeklaruosiu tų 0,65ha ir viskas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Špyžius pranešimas:

Paskaičiau laikraštyje, kad nuo 2015m. artos pievos turės būti atkurtos. Būtent tada išsinuomavau 0,65ha žemės , kuri ir taip ribojosi su mano laukais (4ha ten dabar bendras). Iš esmės nenumirtų mano ūkis dėl tokio dalyko, bet vieną vertus tą laukelį ir išsinuomavau, kad didinti plotą, dabar atkurti 0.65ha vidury tų 4ha... Be to aš pievai panaudojimo neturiu jokio.

Jeigu jau tikrai spaus, gal kitąmet nedeklaruosiu tų 0,65ha ir viskas?

Tai kad panaikinai ten 0.65 ha pievos tai px, bet esmė kad deklaruodamas tu sumažinai 0.65 ha DGP, tai praktiškai visiškai nesvarbu ar tu deklaruosi tuos 0.65 ar ne, pas tave jau toks plotas DGP kabo ant tavo galvos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš laišku atstatyt gavusiu yra kas nors ? Laiko tai ne marios metu galas kaip ir jau ant nosies.   Garsiai skalambyja, bet jau labai, ten jiems sunkiai skakčiuojas gal tu pievu ir netruksta ? O dėl kaimyno problemu tai mažiausiai ko ten pergyvent, vertetu pagalvoti ar tas kaimynas neateis ir nuomos tarifo dvigubinti neprades :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš matau naują galimybę, nebandot plagijuot! Atsiras pakankamai didelis žemės kiekis dgp pavidalu nuomos rinkoje, aš tame matau galimybę, ne iššūkį.

Kiek pasieks rankos tiek surinksiu. Ką su ja veikti sugalvosiu vėliau, esu tikras, kad šitos gairės netaps dogma. Jau dabar žinau, kad su šituo postu susiradau daug "kolegų konkurentų" :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, voras pranešimas:

Aš matau naują galimybę, nebandot plagijuot! Atsiras pakankamai didelis žemės kiekis dgp pavidalu nuomos rinkoje, aš tame matau galimybę, ne iššūkį.

Kiek pasieks rankos tiek surinksiu. Ką su ja veikti sugalvosiu vėliau, esu tikras, kad šitos gairės netaps dogma. Jau dabar žinau, kad su šituo postu susiradau daug "kolegų konkurentų" :icon-smile:

Aš tyliai jau anksčiau galvoti pradėjau kad tai galimybė, susirinkti ir toliau arti... :-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, voras pranešimas:

Aš matau naują galimybę, nebandot plagijuot! Atsiras pakankamai didelis žemės kiekis dgp pavidalu nuomos rinkoje, aš tame matau galimybę, ne iššūkį.

Kiek pasieks rankos tiek surinksiu. Ką su ja veikti sugalvosiu vėliau, esu tikras, kad šitos gairės netaps dogma. Jau dabar žinau, kad su šituo postu susiradau daug "kolegų konkurentų" :icon-smile:

Įdomus atvejis. Influenseris pats sau didinasi konkurenciją. :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, ggg pranešimas:

Dgp reiks atstatyti nacionaliniu lygmeniu, o ne ukio. Vadinasi visiems isdalins procentaliai po lygiai. Bet yra sansu, kad ir nereiks niekam atstatyti, jei ministerija sugalvos kaip legaliai i apskaita itraukti nedirbama valstybine zeme.

GAAB pasiskaityk tai jau kaip ir kunas

GAAB 1 – DAUGIAMEČIŲ PIEVŲ IŠLAIKYMAS

Standarto esmė – išlaikyti esamą daugiamečių pievų plotą, t. y. valstybė narė užtikrina, kad daugiamečių pievų einamaisiais metais nesumažės daugiau nei 5 proc., lyginant su referenciniais (2018) metais:

       reikalavimas taikomas nacionaliniu lygiu;

       pareiškėjas, neišlaikęs daugiamečių pievų, jas privalės atkurti tame pačiame arba kitame plote ir įsipareigoti jas išlaikyti 5 metus;

       prie visų pareiškėjų laukuose esančių melioracijos griovių (grunte iškasti melioracijos sistemos vandentakiai, laikomi sausinimo ar drėkinimo reikmėms) privalo būti paliekamos (ir deklaruojamos) palaukės su žoline danga (neįskaitant griovio šlaito). Minimalus palaukių plotas 3 m. Mulčiavimas leidžiamas. Palaukės gali būti naudojamos žemės ūkio technikos eismui, tačiau pareiškėjas privalo užtikrinti, kad žolinė danga išliks dominuojanti.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, voras pranešimas:

Pats žinai, kad kai reikės neliks norinčių.

Duodu tik idėją :icon-wink:

Greičiau patvirtintų sąlygas, tada jau galima būtų dėliotis. Bet jei reiks atsėt pievų, plius minusuot 4 proc., tai dideliems ūkiams reiks galvot apie biodujų jėgaines. Susirinksi žolę iš smulkesnių, turėsi organikos, važiuosi nuosavom dujom. Kaip tokia idėja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 51 minutes , voras pranešimas:

Nebent tik tam, kad pointas būtų, o šiaip važiuot ko gero pigiau arabiška nafta.

Džiaugiuosi, kad turiu visokių džiunglynų, šalia yra Agrokoncerno pavyzdinių ūkių, manau tik apsidžiaugs kai dovanų žolės pasiūlysiu.

Žiūrėk kad už tą žolę kad paimtų nereiktų prisimokėt :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, voras pranešimas:

Nebent tik tam, kad pointas būtų, o šiaip važiuot ko gero pigiau arabiška nafta.

Džiaugiuosi, kad turiu visokių džiunglynų, šalia yra Agrokoncerno pavyzdinių ūkių, manau tik apsidžiaugs kai dovanų žolės pasiūlysiu.

Apie žolės/šieno kompostavimą iš daugiamečių pievų niekas nemąstot? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...