Jump to content

Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?


valstietis

Recommended Posts

On 2021-12-12 at 10:03, Mantas. pranešimas:

Toks mąstymas savęs paguodimas, kad darai ale viską tvarkingai...

Geroje sejomainoje taip neturetu būti. Bet visi laviruojam, tarp didesnio pelno ir dirvožemio alinimo. 

 

Ka siūlai palikt plikas ražienas per žiemą ir sėt tik ankštinius mažą procentą? O varpiniu vasariniu nesėt? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Vilius pranešimas:

Ka siūlai palikt plikas ražienas per žiemą ir sėt tik ankštinius mažą procentą? O varpiniu vasariniu nesėt? 

Pas mane visur poseliai auga. O vasarojaus didžioji dalis ankštiniai, bet aš neteigiu kad mano sejomaina gera... 

Aš renkuosi dalį kviečiu atseliuoti zieminiais o ne vasariniais. 

Kiekvienas renkamės kaip kam ką auginti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , niino pranešimas:

15 m nuo upeliu,upiu ? :eusa-doh:

Taip.  Ir tai dar priklauso jei šlaitai kokie didesni lauko tai atstumas dar didesnis. Nuo upių dydžio ir lyg priklauso. Pas save pasižiurėjau yra geoportal.lt  jau  apsaugos zonos nubrėžtos upeliuku centrinių kanalų, prūdelių tvenkinių ir t.t Čia privaloma ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , Vilius pranešimas:

Taip.  Ir tai dar priklauso jei šlaitai kokie didesni lauko tai atstumas dar didesnis. Nuo upių dydžio ir lyg priklauso. Pas save pasižiurėjau yra geoportal.lt  jau  apsaugos zonos nubrėžtos upeliuku centrinių kanalų, prūdelių tvenkinių ir t.t Čia privaloma ;)

tyrinėjau tą geoportal, neradau. kokį sluoksnį reik naudot kad tai pamatyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , Vilius pranešimas:

Taip.  Ir tai dar priklauso jei šlaitai kokie didesni lauko tai atstumas dar didesnis. Nuo upių dydžio ir lyg priklauso. Pas save pasižiurėjau yra geoportal.lt  jau  apsaugos zonos nubrėžtos upeliuku centrinių kanalų, prūdelių tvenkinių ir t.t Čia privaloma ;)

Viliaaaaaaau! Kur žiūrėti? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Ten kur vertikalios mėlynos linijos - faktiškai draudžiama ūkininkauti. Pagal naują tvarką sėsim pievas (turbūt).

Horizontalios mėlynos linijos - draudžiama tręšti srutom ir mėšlu paliekant juos ant paviršiaus. Daugiau mums nieko aktualaus nėra.

Turėsim žolės,šieno,bent sau ir savo šeimai užsiauginsim skanios,sveikos mėsytės.Nereikės pirkti Maximoj visokio brudo.Ko verkt?Nuomą galėsim kelt lenktyniaudami vienas su kitu.Apramins šiek tiek idiotus,atsiprašau už išsireiškimą,bet tai yra realybė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...