Jump to content

GALERA rapsams


ūkininkas

Recommended Posts

  • Atsakymai 131
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Labai įdomu būtų sužinoti ar dar kam nors stabdo dygimą,vasarinių rapsų, nupurškus TRIFLIUREX'su.Jau 2 metus purškėm ir kokiom 2 gerom savaitėm vėliau sudygsta,tai sakau gal kam irgi taip pasitaikė.
Rapsui praktikoj esu naudojęs jau virš 10 gal visokių herbicidų, bet nežinau kad kuris būtų stabdęs dygimą. Gal pasėjai ant sniego tai ir nedygsta. :lol::lol::lol: Dėl Galeros, tai jos nereiktų vėlinti naudojimo, nes jei kliūna ant butonų tai derlių brauk kokis 3 kartus. Man taip buvo su žieminiu (purškiau pavasary).
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

yra ne vien tik perifolis, yra ir kitokiu pavirsiaus veikliuju medziagu, su perifoliu apnuodysit rapsa net ir naudodami tiek pantera tiek agila.

renkates jus, gaila tik, kad pasitaisyt jau progos nebebus, rapsuose su herbicidais ir perifoliu reiktu buti itin atsargiems, mano patarimas nevirsyti 30 ml i ha perifolio, o geriausia isviso jo atsisakyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra ne vien tik perifolis, yra ir kitokiu pavirsiaus veikliuju medziagu, su perifoliu apnuodysit rapsa net ir naudodami tiek pantera tiek agila.

renkates jus, gaila tik, kad pasitaisyt jau progos nebebus, rapsuose su herbicidais ir perifoliu reiktu buti itin atsargiems, mano patarimas nevirsyti 30 ml i ha perifolio, o geriausia isviso jo atsisakyti

as kazkur lyg skaiciau kad y pantera tai tikrai nedeti lipnios medziagos,gal ant pakuotes,tai manau tas pats su agilu ar targa :icon-confused: ir aplamai y rapsa vaziuoju tik su viena purskimo medziaga,na isskyrus kokia trasa su insekc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pritarsiu vorui perifolis kieta lipni medžiaga ir ypač šiemet kai visi proto bokštai aiškina kad augalai beveik neturi apsauginio vaškinio sluoksnio.Ir tuo labiau tris šimtai gramu herbicido berods yra pilna norma tai jeigu jau nusprendėte naudoti perifoli tai bent jau ketvirtadaliu mažinkite norma herbicido.Tarp kitko teko matyti kėdainiuose prieš pora metu kur šis mišinys buvo naudojamas tik herbicido norma buvo pusinė tai mano akimis susitvarkė pilnai aišku nemačiau ir nežinau kokio dydžio problema buvo prieš ja pradedant spresti.Ir šiaip pastebėjimas dažniausia problema buna tokiais atvejais kai nepadeda pilnos herbicidu normos netinkamai paruošti purkštuvai arba nesilaikoma purškimo rekomendaciju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma tegu atsako tie kurie deda lipnia medžiaga dėl ko ja deda.Kiek suprantu aš deda tam kad geriau paimtu peraugusia balanda.tad jei žolės neperaugusios siulyčiau nedėti iš vis jokios lipnios ir purkšti vien galera nes šis herbicidai tikrai agresyvus kaip ir perifolis nebent dėti kita lipnia medžiaga.Šiaip durpyne prieš pora metu esu bandes kovoti su garstuku kuris uždenges buvo rapsa jau tai naudojau du šimtus gramu galeros ir du šimtus gramu tomigamo tai garstukas nuvirė rapsas truputi buvo pastresaves bet kadangi butonu nebuvo dar po savaitės perpurškus ruter tris litrus laukas davė dvieju tonu derliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasilikite nepurkštą vieną važiavimą galera. Kad bus žolių, tai aišku bet ateinantiems metams "ar naudoti galera?" bus ir atsakymas ...................

Naudojam jau eile metų galera ir tik puikūs atsiliepimai ko nepasakyčiau apie sultaną, po stiprių lietų rapsas nebežino į kurią pusę augti vaizdas kaip diena naktis skiriasi ir nesvarbu ar iskart po sejos ar sudygusiam, tad problemos manau kažkur kitur ieškoti reiktų galbūt purkštuvo išsiplovime prieš purškimą ar lipnios medžiagos naudojime, galų gale gal ant butonų purškiat..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...