Jump to content

GALERA rapsams


ūkininkas

Recommended Posts

  • Atsakymai 131
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

as tirpinu 100 kg amonio sulfato ns 20 24, pirma karta ispurskiu kai jau yra bent vienas tikras lapelis, antra karta tiek pat kai jau yra kokie keturi po poros dienu kas 32 200 litru gryno vakare kai jau saule leidziasi, nu nezinau patirties pas mane nedaug, bet dar nenusvilinau neisykio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tirpinu 100 kg amonio sulfato ns 20 24, pirma karta ispurskiu kai jau yra bent vienas tikras lapelis, antra karta tiek pat kai jau yra kokie keturi po poros dienu kas 32 200 litru gryno vakare kai jau saule leidziasi, nu nezinau patirties pas mane nedaug, bet dar nenusvilinau neisykio

ir nekemsa purkstuku istirpinus 100 kg/ha amonio sulfato? o toki kieki purski ar laistai su ciurkslinias purkstukais? ir koki kieki vandens naudoji?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kemsa, bet kai tirpini tai isimi filtrus siurbimo ir suki tol kol i lauka nuvaziuoji, tada susidedi ir varai purkstuva ispurski isplauni filtrus ir vel varai, siaip ciurksliniu neturiu purkstuku, kazkada buvau labai uzsideges pirkti, bet dabar jau turiu savu motyvu, kad rukiniai geriau, na velgi mano nuomone, nes per rukinius tresi ne tik per saknis bet ir per lapus, o kas del nudeginimo tai ir mezant galima nudeginti, reikia ziuret kokiu oru ir ant ko purski, kvieciam pirma purskima drasiai galima deti 300 litru ir nieko, atsigauna visos sonines atzalos, na cia kartais irgi problema buna, tarkim jei planuoji kad kulsi keturias tonas, o paselis pasidaro toks tankus kad apacia ne neisdziuna, tada turi serti kas trys dienos po 30 - 40 litru i ha, nes kitaip prisikulsi siuksliu, taip kad skonio reikalas, as ciurksliniu neturiu ir manau, kad nebeturesiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kemsa, bet kai tirpini tai isimi filtrus siurbimo ir suki tol kol i lauka nuvaziuoji, tada susidedi ir varai purkstuva ispurski isplauni filtrus ir vel varai, siaip ciurksliniu neturiu purkstuku, kazkada buvau labai uzsideges pirkti, bet dabar jau turiu savu motyvu, kad rukiniai geriau, na velgi mano nuomone, nes per rukinius tresi ne tik per saknis bet ir per lapus, o kas del nudeginimo tai ir mezant galima nudeginti, reikia ziuret kokiu oru ir ant ko purski, kvieciam pirma purskima drasiai galima deti 300 litru ir nieko, atsigauna visos sonines atzalos, na cia kartais irgi problema buna, tarkim jei planuoji kad kulsi keturias tonas, o paselis pasidaro toks tankus kad apacia ne neisdziuna, tada turi serti kas trys dienos po 30 - 40 litru i ha, nes kitaip prisikulsi siuksliu, taip kad skonio reikalas, as ciurksliniu neturiu ir manau, kad nebeturesiu

Na idomiai tu cia :), o tai koki vandens kieki ispurski? ir nenudegini rapsu tokiu kiekiu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar prisiminiau, syki teko kalbeti su tokiu gariu draugo zub agronomu, buvusiu jau dabar , tai tas sako kai purksdamas kviecius pirma syki tai dar geriau, nes kai stresuoja virsunes tai geriau dirba saknys, o pavasari kaiptik reikia atgaivinti saknis, taip kad mazytis nudegimas pasak jo tik i nauda, na siaip ir nepastebejau nieko blogo, zinoma veliavini lapa reikia ipatingai saugoti, bet visumoje tai man kasas patinka, noreciau ismokti pasigaminti jo namuose :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

i savo purkstuva ipilu du trecdalius vandens ir supilu 1,5 tonos sulfato, arba tris didmaisius.ismaisau ir dapilu vandens viso nupurskiu 17 ha taip kad ne nezinau koks tas santikis gaunasi purskiu 200 litru i ha o kaip suskaiciuot santyki juk jis kristalinis ir kai istirpsta vel reiktu atsizvelgti i tanki ir tt, na ne nezinau 200 litru tirpalo yra 100 kg amonio sulfato, gal taip butu tiksliausia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Kiek teko stebėti žydintį rapsą,tai mano manymu,žiedinukams daug smagiau kapstytis po žydinčius žiedus ir nieko jie ten nebegraužia.

pritariu, o purksdamas darai meskos paslauga sau, kitamet tokie ziedinukai mirsta na nebent nuo snapso :D o visokie piretroidai tai tik lengvas apsinesimas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek teko stebėti žydintį rapsą,tai mano manymu,žiedinukams daug smagiau kapstytis po žydinčius žiedus ir nieko jie ten nebegraužia.

pritariu, o purksdamas darai meskos paslauga sau, kitamet tokie ziedinukai mirsta na nebent nuo snapso :D o visokie piretroidai tai tik lengvas apsinesimas :D

Juk ziedinukai atlieka ir teigiama vaidmeni pernesdami ziedadulkes ir t.t. nupurskus manau prisidarytumem tik daugiau zalos nei naudos rapsui zydint :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jums suveike galera rapsuose? as tai nusivyliau daugiau nebenaudosiu. liko visos sverys, balandos, gal tik usnys susiraite.

Na nzn ko kolega tikites? jei norit, kad sveres ir garstukus naikintu, tai ir rapsa isnaikins, tokiu herbicidu dar nera apart bladex'o ir teridokso, pastaraji noretusi isbandyt, bet nzn ar kopustuose netures salutinio poveikio.

Siaip praktiskai zinau kodel jumi nesuveike Galera, nes su galera reiketu idet kontakto, kemiwett'o, ar kitos PAM'os, as gal kiek per daug PAM'os idejau, tai man kopustu ir kalafijoru lapai pasiraite, bet balandos pusmetrines nulinko, usnys ir pienes tai migam atsake, demetieji rugciai irgi jau lenkia galvas zemyn, tik gaila notros neima...

100_4536.JPG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad sveriu neima tai as jau zinojau, bet kad balandos pradzioj kaip ir pasiraite, o paskui vel atsigavo. lipnios medziagos nedejau. o kaip siemet sultanas, butizanas ar gerai suveike?

gana normaliai sultanas suveike, nes gana nemazai dregmes si pavasari buvo, daug balandu apretino ir kitu piktzoleliu, siaip dar treflana pries sodinima naudoti siemet pradejom, tai jau gaunasi triguba apsauga, treflanas, paskuj sultanas, o dar veliau, jei kas islenda, galera, paskuj tik bobicidas :D

kita met reiks isbandyt teridoksa, raso kad vid, gerai naikina garstukus, idomu koks poveikis kulturai tada?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...