Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, kulka pranešimas:

ziuriu ne tik kad dejuojam, bet ir sunkiai palaikom pagrindine sio forumo tema :) tai vistik kiek siuo metu dar moka? kiek ir kam statome?

būtu labai šaunu jei pavyktu čia šiektiek pareitinguoti bei išsiaiškinti geriausius perdirbėjus kurie mažiausiai sukčiauja. kaip suprantu visi kurie bent šiek tiek domisi šia tema norėtų uždirbti daugiau?! ;)

Pienaslt nesukciauja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad paminėjot pienas lt tai noriu paklaust gal kas žinot kaip jam sekas?Atsimenu kaip prieš daug metų buvo liaupsinamas šis projektas,buvo pristatomas kaip panacėja nuo visų pienininkystės bėdų.Dabar kažkaip viskas nutilo.Gandų lygyje girdėjau,kad kažkas iš to gerai pasipelnė ir,kad tos jų gaminamos labai išgirtos produkcijos niekam nereikia.Atsimenu kaip keli forumiečiai už pienas lt galvas guldė.Tai kaipgi yra iš tikrųjų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Artojus pranešimas:

Kad paminėjot pienas lt tai noriu paklaust gal kas žinot kaip jam sekas?Atsimenu kaip prieš daug metų buvo liaupsinamas šis projektas,buvo pristatomas kaip panacėja nuo visų pienininkystės bėdų.Dabar kažkaip viskas nutilo.Gandų lygyje girdėjau,kad kažkas iš to gerai pasipelnė ir,kad tos jų gaminamos labai išgirtos produkcijos niekam nereikia.Atsimenu kaip keli forumiečiai už pienas lt galvas guldė.Tai kaipgi yra iš tikrųjų?

Nu kaip matai dar nebankrutavo, važiuoja kainas siūlo, dirba, atidarinėja ir ekologinia linija, viskas juda į priekį. Matai kad kaina nepakilo iki 0,4 eur sakysi nieko nepadarė, bet gal dėl jų kaina nenukrito iki 0,14 irgi nežinom. Kiek pamenu tu galva pirmas guldei kad užsidarys ne nepradeja dirbti... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Duok dieve sveikatos ir finansu kooperatyvo ūkininkams,bet....Ir mes buvome ten,bet tik kai pradėjo gamyklos statybą ,bėgome neatsisukdami. Statė gamyklą neturėdami nei pinigų nei supratimo apie gamybą o apie pardavimus kalbėjo,kad kainos pasakiškos. Parodykit man ūkininką, kuris neturėdamas žemės, gyvulių ir pinigų statytusi fermas-nelogiška.Vat dabar ir kapstomės sunkiai.

O dėl pieno kainų šiai dienai idomu. ŽP sutartis išsiuntinėjo,bet dar šiandien jos nepasirašytos.Tai visai galimas variantas ,kad pienas išvažiuos į Latviją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, kestoxs pranešimas:

Nu kaip matai dar nebankrutavo, važiuoja kainas siūlo, dirba, atidarinėja ir ekologinia linija, viskas juda į priekį. Matai kad kaina nepakilo iki 0,4 eur sakysi nieko nepadarė, bet gal dėl jų kaina nenukrito iki 0,14 irgi nežinom. Kiek pamenu tu galva pirmas guldei kad užsidarys ne nepradeja dirbti... 

Taip,nebankrutavo,bet ir stebuklų neivyko kaip buvo žadama.O žadama buvo daug.Stambieji pieno tiekėjai pabėgo,matyt pamatę,kad nieko gero iš to projekto nebus.Latvijoj panašus kooperatyvas jau bankrutavo ir tą gamyklą jau vokiečiai nupirko.Girdėjau kalbas,kad tas pats gali nutikti ir su pienu lt,nes ta jos produkcija sunkiai realizuojama.Man nuo pradžių tas projektas nepatiko nes kėlė įtarimą tie pieno baltymų koncentratai.Kai pagalvoji jei tai pelningas produktas kodėl jų negamina kitos gamyklos? O buvo giriamasi rusišku stiliumi-niet analogov v mire.Nemanykit,kad aš esu prieš kooperatyvą,būčiau ir aš į jį stojęs,bet kad kuo toliau-tuo gražiau,kažkaip viskas nerimta.Kai pagalvoji,kad nieko čia nuostabaus,čia lietuva,švogerių ir vagių kraštas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-07-29 at 16:47, Artojus pranešimas:

Taip,nebankrutavo,bet ir stebuklų neivyko kaip buvo žadama.O žadama buvo daug.Stambieji pieno tiekėjai pabėgo,matyt pamatę,kad nieko gero iš to projekto nebus.Latvijoj panašus kooperatyvas jau bankrutavo ir tą gamyklą jau vokiečiai nupirko.Girdėjau kalbas,kad tas pats gali nutikti ir su pienu lt,nes ta jos produkcija sunkiai realizuojama.Man nuo pradžių tas projektas nepatiko nes kėlė įtarimą tie pieno baltymų koncentratai.Kai pagalvoji jei tai pelningas produktas kodėl jų negamina kitos gamyklos? O buvo giriamasi rusišku stiliumi-niet analogov v mire.Nemanykit,kad aš esu prieš kooperatyvą,būčiau ir aš į jį stojęs,bet kad kuo toliau-tuo gražiau,kažkaip viskas nerimta.Kai pagalvoji,kad nieko čia nuostabaus,čia lietuva,švogerių ir vagių kraštas.

Na, kad stambieji pabėgo, ne visai tiesa..... birželio 1d  tvirtai žinau 40 tonų/dienai "pabėgo" iš stambaus perdirbėjo į Pienas lt... dėl kainos. nes kooperatyvas moka daugiau.. ir iki šiandien moka... Ir kiek žinau, ne vien baltymų koncentratas galėjimą mokėti ten nulemia....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Pienininkai ko gero uz kantrybe sulauks geresniu laiku,nes Latviai su Estais zada statyti bendra gamykla ir yra labai uzsivede greitai pastatyti,tipo per metus. O kadangi trecdalis pieno yra ivezama is latviu ir estu i Lietuva,tai .....perdirbejams nieko gero nenusisviecia....kaip trukumas arba kainu kelimas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , arciu555 pranešimas:

Pienininkai ko gero uz kantrybe sulauks geresniu laiku,nes Latviai su Estais zada statyti bendra gamykla ir yra labai uzsivede greitai pastatyti,tipo per metus. O kadangi trecdalis pieno yra ivezama is latviu ir estu i Lietuva,tai .....perdirbejams nieko gero nenusisviecia....kaip trukumas arba kainu kelimas..

tas pats buvo kalbama apie pienas LT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , arciu555 pranešimas:

As netikiu,kad Pienas LT neinese jokio kainu stabilizavimo.Niekas nezino kiek išsiples tas Pienas LT tarkim per artimiausia penkmeti. Ka darys Rokiskis,kai galbut latviai pasibrangins.

Esmė tame,kad niekas nieko nežino,yra tik spėlionės,kad drastiškai sumažėjo karvių tai žinom,nes tą parodo statistika.O sumažėjo todėl,kad pienininkystė tapo nebepelninga,tad visa kita tik būrimas iš kavos tirščių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...