Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Trumpa aiskiai pasake, kad dar viena perdirbimo imone inestu nauju veju jei ju butu dvi ar trys, o dabar ju dvidesimt tai ar ju bus 21 ar 22 skirtumo nera, finansu analitikas isdeste, kad musu perdirbejai yra stiprus finansiskai ir laiko patikrinti jokios krizes ju nesuede:) nes finansinius sunkumus turi kam uzkrauti, gamintojams. Tas ilgai lauktas pagerejimas Pieno LT atsiradimu nuejo suniui ant uodegos, kalbeti kad tikiu inese kazkokiu korekciju nekonkretu,gana pasiziureti i kainu lenteles  ZUIKVC portale kaip stovejome taip ir stovome liudnai dirba visu pajegumu dabar kaip deklaruojama pokyciu nera(: o mes dirbam kaip dirbom ir tiek

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, neri pranešimas:

dabar ju dvidesimt tai ar ju bus 21 ar 22 skirtumo nera

Jei butu vienas arba du per visa LT karvuciu augintojai   perdirbejai turetu kasdien lankytis ju ukyje ir siulyti patrauklia kaina . Dabar  galvijų laikytojų skaičius siekia 45,98 tūkst. vnt  kurie  yra ne vieningi o kaip zinoma suskaldytus lengva itakoti  .  

Jei  tie  45,98  tukst  personu menesi   pyltu  bet kur ,bet neparduotu  iskart  kainos sokteltu . o jei jie  D...  tegu ir toliau ziuri  i tuos grasius arba naikina uki 

https://www.vic.lt/wp-content/uploads/2019/02/Statistikagyvunai201920190207puslapiui-1.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Normalus pieno gamintojai nuo 20 karviu ir į viršų, visi kiti pasmerkti nutraukti savo veiklas anksciau ar vėliau. Kai smulkieji ūkiai pasitrauks bus matyti reali pieno kaina. Kažkaip netikiu, kad ukis į para statantis 2,3,5t pieno gali gauti šiuo metu 0,18euro centu už kilogramą natūralaus pieno... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Juodas pranešimas:

Daug kas mėgsta lyginti Lietuvos pieno kainas su Europos vidurkiu, bet niekas nelygina bandų dydžio, Lietuvoje apie 7 karves vienas laikytojas turi, Europoje 50 karviu banda vidutinė.. Danijoje lyg 120 ar 140 vidutinė banda. 

O kokia lenkijoj vidutine?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-09-13 at 11:29, Juodas pranešimas:

Daug kas mėgsta lyginti Lietuvos pieno kainas su Europos vidurkiu, bet niekas nelygina bandų dydžio, Lietuvoje apie 7 karves vienas laikytojas turi, Europoje 50 karviu banda vidutinė.. Danijoje lyg 120 ar 140 vidutinė banda. 

tai ar mes priklausome Europai  ar ne? manau priklausome tai musu vidutine karviu banda 50:) pajuokavimas bet kazkaip abejoju kad pas mus vidurkis 7 karves kur cia radot?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, neri pranešimas:

tai ar mes priklausome Europai  ar ne? manau priklausome tai musu vidutine karviu banda 50:) pajuokavimas bet kazkaip abejoju kad pas mus vidurkis 7 karves kur cia radot?

 

man atrodo,kad dabar vidurkis 12 karvių,7 karvės seni duomenys,dėl to neabejok,pasiskaityk žūkvc portalo statistikoje ir pamatysi,kiek pamenu virš 20 karvių ūkininkų tėra tik truputi virš 2 tūkstančių,visi kiti smulkmė,tai vidurkis toks ir tesigauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

SORI  septynios kablis viena:) bet is esmes ka tai keicia visiskai nieko:(  ar vidurkis bus 7 ar 17 kainai tai itakos netures. Paprastas pavyzdys mano kaime yra punktas kuris per para vasara renka iki 8t pieno  puse to kiekio suveza patys zmones puse is didesniu ukiu is saldytuvu spindulys aplink punkta ne daugiau 15 km, o is tiesų tai nera tiek, zodziu su pienoveziu susirenka atsaldyta. Is didelio ukio uz toki kieki 30ct gauna ar ne? nezinau bet galvoju kad gauna. Mano kaimieciai 18,5 gauna virs 500  23,5. Zodziu yra taip,kad musu supirkejas iesko pardaveju  kurie priduoda pieno iki 100 l todel, kad nuo tokiu daugiausiai lieka, ir yra kaip yra as suprasviau, kad kaina skirtusi iki kokiu 3 centu, bet kai skirtumas 13 cia jau kazkas neteisinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , neri pranešimas:

SORI  septynios kablis viena:) bet is esmes ka tai keicia visiskai nieko:(  ar vidurkis bus 7 ar 17 kainai tai itakos netures. Paprastas pavyzdys mano kaime yra punktas kuris per para vasara renka iki 8t pieno  puse to kiekio suveza patys zmones puse is didesniu ukiu is saldytuvu spindulys aplink punkta ne daugiau 15 km, o is tiesų tai nera tiek, zodziu su pienoveziu susirenka atsaldyta. Is didelio ukio uz toki kieki 30ct gauna ar ne? nezinau bet galvoju kad gauna. Mano kaimieciai 18,5 gauna virs 500  23,5. Zodziu yra taip,kad musu supirkejas iesko pardaveju  kurie priduoda pieno iki 100 l todel, kad nuo tokiu daugiausiai lieka, ir yra kaip yra as suprasviau, kad kaina skirtusi iki kokiu 3 centu, bet kai skirtumas 13 cia jau kazkas neteisinga.

tikra teisybė,teko kalbėt su pažystamu vieno kooperatyvo vadybininku ir jis man prasitarė,kad patys geriausi jiems ūkininkai-smulkieji,nes nuo jų daugiausiai lieka pelno,tad kas bus kai jų nebeliks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, neri pranešimas:

SORI  septynios kablis viena:) bet is esmes ka tai keicia visiskai nieko:(  ar vidurkis bus 7 ar 17 kainai tai itakos netures. Paprastas pavyzdys mano kaime yra punktas kuris per para vasara renka iki 8t pieno  puse to kiekio suveza patys zmones puse is didesniu ukiu is saldytuvu spindulys aplink punkta ne daugiau 15 km, o is tiesų tai nera tiek, zodziu su pienoveziu susirenka atsaldyta. Is didelio ukio uz toki kieki 30ct gauna ar ne? nezinau bet galvoju kad gauna. Mano kaimieciai 18,5 gauna virs 500  23,5. Zodziu yra taip,kad musu supirkejas iesko pardaveju  kurie priduoda pieno iki 100 l todel, kad nuo tokiu daugiausiai lieka, ir yra kaip yra as suprasviau, kad kaina skirtusi iki kokiu 3 centu, bet kai skirtumas 13 cia jau kazkas neteisinga.

O jeigu rimčiau,  tai pirma administruoti tokį kiekį nėra labai lengva lyginant su vienu tiekėju. Antra kokybe nėra pastovi ir aški ar bus gerai ar nelabai.

O visu svarbiausia konkurencija, kiek punktu kaime yra ? 1 ?  Kam kitam galite pasiulyti? Niekam ? Matyt pagal tai ir kaina. Bet tu visada gali atidaryti nauja punktą, pasiulyti didesne kaina, sukelti konkurencija, surinkti visa pieną ir ji parduoti kaip bendra, kitai imoniai, už geresne kaina, bus tavo draugai laimingi, tu laimingesnis, ir dar gal nuo to bizinio tau dar liks kažkas, kaip tau mintis? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as viska suprantu administruoja nuo litro 13 centu tai kosmosas:) kiek pieno surinkeja menesines algos gauna nesunku suskaiciuoti, ai dar vairuotojui alga o daugiau lyg skirtumo nera kaip ir didelio ukio piena reikia perdirbti arba parduoti cia jau administravimo kastai susilygina. Del kokybes vienuodumo drysciau pasigincyti reikalavimai pieno kokybei visiems Lietuvoje vienodi yra dokumentai. Kaip jus galvojat kad nesantis maziau pieno melzia srutas, nuoskaitos taikomos pas mus kaip ir visiems mirtingiesiems

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tau pateikiau pasiūlymą kaip tau tilpti po saule ir priglausti savus... valdzia  manęs labiau nemyli negu tavęs...  bet aš kažkaip sugebėjau rasti vieta po saule ...

Niekas  tau nesako kad tavo pienas prastas, esme apie ką kalbėjau tai jei tu supirkinėtum visa ta pieną ir ji perparduotum visada bus galimybe kad keli statytojai gali numušti bendro kiekio kokybe, o nuoskaitas tu gausi už visa kiekį o pats pritaikysi tik tiems keliems...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visa sita virtuve puikiai ismanau buvo laikai kada teta savo pienoveziu rinko piena ir pristatinejo pieninei, tyrimus dare pinigus skaiciavo daug likdavo gerai gyveno,nuoskaitu nebuvo ir visiems uzteko:)

del pieno  man ir nereikia sakyti kad jis neprastas  kontroliuojam matom zinom koki parduodam, bakterinis uzterstumas gali neatitikti o uz tave ir dziaugiames kad tvirtai stovi po saule liuks taip ir toliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, kulka pranešimas:

aš ne kartą galvojau kaaaam reikalingos tos sutartys ūkininkams???

kam supirkėjui reikalingos tai šita labai suprantu :D

beja ką moka rešketėnai ir kiek pieno statai per dieną?

Seniau siusdavo sutartis, bet nepasiradydavome ir taip imdavo. Dabar vadybininkas pasikeites ir jo dar net nemateme kokius 8 men ir sutarciu nieks nesiuncia. Zadejo paskambint, pasiaiskint is auksciau, bet tyla ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...