Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

 

21 minutes ago, Karve said:

juk aš nesakau,kad koks esu kietas,kaip moku pasiekt gerus rezultatus,kiti nemoka ir t.t

 

On 2017-01-14 at 18:11, Karve said:

sakai kaip visų,tik kažkodėl ne visi dalyvauja kasdieniniame mėginių paėmime,negi 2cnt priedas yra maži pinigai? kiek a.š pažystu ūkinikų nė vienas nesinaudoja tuom,klausiau vadybininko ar daug dalyvauja kasdieniniame mėginių paėmime,tai iš 90 jam priklausančių ūkininkų dalyvauja apie  trečdalis.Paaiškink kaip suprasti,kad pastoviai vairuotojas iš mano pieno paima mėginius kitiems,kad pataisyt jų rezultatus,atsineša krūvą buteliukų ir klausia ar galiu paimt pieno.Kaip tai  suprast,jei pasiekt kokybę pagal tave vieni niekai,visų pienas baltas o ne juodas.

Hm... Įdomu į ką tai panašu?savęs menkinimas, o kitų išaukštinimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikėk, nėr ko kabinėtis, bet skaityt lyg ir išmokau mokykloj, ir imant tavo pasisakymų visumą, aukštini save tarp kitų. Aš asmeniškai tik už kokybišką pieną, kai pažiūri kad yra tokių atsiprašant apsi*ikusių ir iš tokių pieną ima, tai tada tikrai nesmagu, bet kaip ir visur taip ir čia, yra normalių yra priskretėlių. Asmeniškai antipatijos pačiam nejaučiu, JEIGU KĄ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Karve uz visus gudriausias,jis  vienas viska zino,daugiau atrodo kad niekas jau nebemoka karviu priziuret ,kai paziuri kurie maziau girias tu gyvuliai geresni ,pieno kokybe geresne,toki troli ignoruot reikia.

O kad cia kas prie taves kabinejas,tu ne taip supranti, nieks net nebande.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , jezusLT said:

Patikėk, nėr ko kabinėtis, bet skaityt lyg ir išmokau mokykloj, ir imant tavo pasisakymų visumą, aukštini save tarp kitų. Aš asmeniškai tik už kokybišką pieną, kai pažiūri kad yra tokių atsiprašant apsi*ikusių ir iš tokių pieną ima, tai tada tikrai nesmagu, bet kaip ir visur taip ir čia, yra normalių yra priskretėlių. Asmeniškai antipatijos pačiam nejaučiu, JEIGU KĄ.

tai pagal tave aš turiu save menkinti tada bus gerai.Argi čia blogai kai pasakiau,kad kai paveldėjau iš tėvų ūkį vairuotojams duodavau kyšius,kad neužsidirbčiau nuoskaitų.Dėjau pastangas ir dabar gaunu priedą už kokybę.Kas čia blogai ? Žinau,kad yra už mane ir žymiai geresnių,kurie pasiekia aukštų rezultatų ne tik kokybėje,bet ir produktyvume ir kituose rodikliuose.Nieko aš nemenkinu ir savęs neįsivaizduoju pasaulio bamba,tiesiog dirbu savo mėgstamą darbą ir stengiuosi pasiekt kuo geresnių rezultatų,gilinuosi naujovėse,nes aš negaliu ūkininkaut taip kaip ūkininkavo mano tėvai ir kai kurie ūkininkai dabar ūkininkauja,kuriems pagrindas-išmokos.Pažystu ne vieną tokį kurie tiesiogine prasme gyvulius kankina,turbūt ir pats esi girdėjęs apie tokius,yra rodę ir per tv apie iš bado mirštančius  gyvulius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Ramza said:

Karve uz visus gudriausias,jis  vienas viska zino,daugiau atrodo kad niekas jau nebemoka karviu priziuret ,kai paziuri kurie maziau girias tu gyvuliai geresni ,pieno kokybe geresne,toki troli ignoruot reikia.

O kad cia kas prie taves kabinejas,tu ne taip supranti, nieks net nebande.

tu pacituok mano žodžius kur aš pasakiau,kad viską žinau geriausiai,kad esu gudriausias,jei nepacituosi-būsi pats trolis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , Karve said:

ką tik iš žp gavau sutartį vasariui 23,5cnt už 500-1000kg dar yra 0,6cnt logistikos ir 2cnt kokybės priedai.

Tai va o dabar norėčiau pabrėžti, ekologai už pieną tam pačiam  zp visi segmentai gauna 28ct +2,  žinau šią savaitę vyko derybos dėl 30+2 nežinau ar sėkmingai, ir tai yra gerokai mažesnė kaina kuri buvo iki 2016 -06 mėn,  mes pvz gaunam už pieno kiekį 400-500l 27,1 ct,  ir nepaisant to dauguma ekologu dalyvavo ir protesto eisenoje ir budėjime prie ministerijos ir visur kitur, solidarumui su visa pienininkų bendruomene,  ir juo labiau neniekino,  kitokį ūkininkavimo būdą pasirinkusių ūkininkų. Tai tiek...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , kestoxs said:

Tai va o dabar norėčiau pabrėžti, ekologai už pieną tam pačiam  zp visi segmentai gauna 28ct +2,  žinau šią savaitę vyko derybos dėl 30+2 nežinau ar sėkmingai, ir tai yra gerokai mažesnė kaina kuri buvo iki 2016 -06 mėn,  mes pvz gaunam už pieno kiekį 400-500l 27,1 ct,  ir nepaisant to dauguma ekologu dalyvavo ir protesto eisenoje ir budėjime prie ministerijos ir visur kitur, solidarumui su visa pienininkų bendruomene,  ir juo labiau neniekino,  kitokį ūkininkavimo būdą pasirinkusių ūkininkų. Tai tiek...

ną ir kas,kad tiek gauna,aš būdamas ne ekologinis vistiek uždirbu daugiau,nes neduodamas karvėms kombipašarų,premiksų ir viso kito kas draudžiama melžčiau žymiai mažiau.Prieš kelis metus vienas pažystamas ekologinis agitavo mane pasekti jo pėdomis,sakė,kad draudžiamų pašarų gali nusipirkt kito ūkininko vardu,ir jų nelaikyk atvirai pasidėjęs,sakė daug kas taip daro.Aš pasakiau,kad nenoriu būti baimėje,viską suskaičiavęs primečiau,kad man geriau būt neekologiniu,nes gaunamos išmokos ir tie keli papildomi grąšiai prie pieno man neatstos to ką prarasiu.Galų gale netręšdamas pievų mineralinėmis trąšomis,prišienaučiau žymiai mažiau ir turėčiau laikyt mažiau karvių.Aš susidariau nuomonę,kad ekologiniai pienininkai,tik tokie,kuriems išmokos pagrindas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad daugumoj tokia politika. Atiduodi pieną ir tik sąskaitose pamatai ką gavai už siuntą. Pž matydavai konkrečiai kiekvieną siuntą sąskaitose, o mpk tik bendrai kas dekadą. 

Tas pats ir su grūdais, nuvežei, išpylei ir tik po to sužinai kiek gavai. Dulkija tą ūkininiką kas tik netingi, neturim atstovų, o už save pastovėti neišeina. Pradėtume kiekvienas reikalauti iš supirkėjų ko mums reikia, pasikeistų politika, o dabar po vieną išreiškusi savo reikalavimą- mandagiai pasiunčia, netinka?- už tavęs eilė kas neprieštarauja mūsų tvarkai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , JCB said:

Tai kad daugumoj tokia politika. Atiduodi pieną ir tik sąskaitose pamatai ką gavai už siuntą. Pž matydavai konkrečiai kiekvieną siuntą sąskaitose, o mpk tik bendrai kas dekadą. 

Tas pats ir su grūdais, nuvežei, išpylei ir tik po to sužinai kiek gavai. Dulkija tą ūkininiką kas tik netingi, neturim atstovų, o už save pastovėti neišeina. Pradėtume kiekvienas reikalauti iš supirkėjų ko mums reikia, pasikeistų politika, o dabar po vieną išreiškusi savo reikalavimą- mandagiai pasiunčia, netinka?- už tavęs eilė kas neprieštarauja mūsų tvarkai.

Tai gal dabar laikas kooperacijai? Jug kaip sakai vienas nieko nepadarysi, bet jei daugiau susijungs taip mastanciu ir galbut kazkas iseis

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kooperacijai senai laikas,tik niekas nieko nedaro tik kalbos,kalbos,noreje senai but buve kooperatyvai,o kad dulkina ukininkus kaip sakot tai patys kalti,nes rinkos salygom gyvenam,okas ta rinka tai apgaudinejimas vieni kitu.Dabar ruoskimes pieno kainu mazejimo suoliui jis neisvengiamas,teks su tuo susitaikit.Daugeliui labiausiai rupi kirpiklu,manikiuru ar kokiu mamoliuku kainos ir kad kuo daugiau turetumem darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as galvoju kad pas mus Lietuvoje reikia tokios organizacijos kuri su savo teisininkais galetu atstovauti ukininkams ,o dabar visur tik nario mokesciai o naudos ukininkui nera.nebent tik baliuka padaro . Asmeniskaias sutikciau istoti i tokiaorganizacija ir moketi nario mokesti kad ir dideli bet pavyzdziuikai buna ukininku protestai atsakomybe pereina tik tai organizacijai ,o ukininkai toliau dirba savo darbus . Seip taip yra daugelyje saliu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 minutes ago, remis30 said:

as galvoju kad pas mus Lietuvoje reikia tokios organizacijos kuri su savo teisininkais galetu atstovauti ukininkams ,o dabar visur tik nario mokesciai o naudos ukininkui nera.nebent tik baliuka padaro . Asmeniskaias sutikciau istoti i tokiaorganizacija ir moketi nario mokesti kad ir dideli bet pavyzdziuikai buna ukininku protestai atsakomybe pereina tik tai organizacijai ,o ukininkai toliau dirba savo darbus . Seip taip yra daugelyje saliu .

labas vakaras, aš ne pienininkas, aš tik užbėgsiu prieš akis, esu šią idėją padalinęs prieš 9 metus ir pernai. ten buvo kalba būtent tokio tipo kooperacijai su juridiniu atstovavimu, lobizmu ir pan. esmė tokia, kad prieš devynis metus visi atvirai durnium vadino ( tai galite atsekti forumo įrašuose ) o pernai kur kas diplomatiškiau ir subtiliau tokiu pačiu palaikė.

tad nutariau palaukti dar devynerius metus. tikiuosi, kad ne vien tik tautosakoje ši seka lietuviams reikšminga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

19 minutes ago, Biesas said:

labas vakaras, aš ne pienininkas, aš tik užbėgsiu prieš akis, esu šią idėją padalinęs prieš 9 metus ir pernai. ten buvo kalba būtent tokio tipo kooperacijai su juridiniu atstovavimu, lobizmu ir pan. esmė tokia, kad prieš devynis metus visi atvirai durnium vadino ( tai galite atsekti forumo įrašuose ) o pernai kur kas diplomatiškiau ir subtiliau tokiu pačiu palaikė.

tad nutariau palaukti dar devynerius metus. tikiuosi, kad ne vien tik tautosakoje ši seka lietuviams reikšminga.

Esu apie tai kalbėjas ekologišku asociacijoje, bet maždaug dar nelaikas, kam pinigus leisti palaukiam 2019 ir pan... Tai matyt ir čia panašiai. Nors pati valstybė samdo lobistus net ir tokiem darbams,  kad pvz JAV palenkti į savo pusę ir pan...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 minutes ago, kestoxs said:

Esu apie tai kalbėjas ekologišku asociacijoje, bet maždaug dar nelaikas, kam pinigus leisti palaukiam 2019 ir pan... Tai matyt ir čia panašiai. Nors pati valstybė samdo lobistus net ir tokiem darbams,  kad pvz JAV palenkti į savo pusę ir pan...

žinai, lietuvių ūkininkas panašus kažkuo į mergą su penktu vaiku. kuri sako bernui:

- va vaikelį vėl po širdim turiu, penktas bus, gal jau už žmoną imsi?

tas atsako, palaukim ir pažiūrėkim kas bus. jei berniukas bus ir juodabrūvis, tikrai imsiu.... .

arba trumpiau:

dar per gerai gyvename.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvos ukininkas vis kazko laukia,kazkas ateis,pasakys,parodis,visa viltis koperatyvai o kas is to jei nera profsajungu,savu teisininku,kurie gintu,atstovautu mus,perdirbejai ta visa turi tuo puikiai naudojasi tom spragom,ta tema esu rases buvau palaikytas durnium kad nieko nenumanau,jei kiekvienam rupes tik savo kailis,neverta kazka galvot,o gyvent tai dar gerai gyvenam tik labai raudam...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...