Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

http://www.manoukis.lt/naujienos/archyvas/23136-pieno-kainu-augimas-lapkriti-suletejo

Jau senokas straipsnis bet keliantis man klausima is kur toki duomenys. Ar tikrai stambus tiek gauna ar cia klaidinga statistika? Nes kiek kalbu su kolegomis tai ir duodami virs 40 t. Naturalaus kaina iki 30 ct.

Asmeniskai tiekiu 800kg ir naturalaus kaina 27ct. Mastau dvigubintis, tik neissaiskinu realaus priedo gaunamo pristatant virs 40 t/ men.

Kaip ten su tais priedais uz kokybe, logistika?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.manoukis.lt/naujienos/archyvas/23136-pieno-kainu-augimas-lapkriti-suletejo

Jau senokas straipsnis bet keliantis man klausima is kur toki duomenys. Ar tikrai stambus tiek gauna ar cia klaidinga statistika? Nes kiek kalbu su kolegomis tai ir duodami virs 40 t. Naturalaus kaina iki 30 ct.

Asmeniskai tiekiu 800kg ir naturalaus kaina 27ct. Mastau dvigubintis, tik neissaiskinu realaus priedo gaunamo pristatant virs 40 t/ men.

Kaip ten su tais priedais uz kokybe, logistika?

Bet straipsnyje ir kooficientas1,3

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkokiu po sovietikus man čia kvepia :) Trūkinamos, pareguliuoja :) Gerbemieji, ne viskas slepiasi po melo ir stebuklų kaukę ko jūs negalit :) Pienininkystė toks pat verslas kaip ir bankininkystė, jei šeriat savo karvutes šienainiu ir kukurūzais vien, tai ir svaigstat apie kažkokius pareguliavimus :) Tokio kof laikymas kainuoja nemažai investicijų, bet kol atsiperka, tai kodėl ne investuot. Mažiau sąmokslo teorijų kurkit, o geriau tuo nereikalingu laiku kurį turit pasidomėkit kaip ūkio produktyvumą pakelt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

46238 Telšių r. Nepažystu aš jo asmeniškai, bet žinau, kad puikios kokybės pieną turi :) 
Dar ieškodamas pagalvojau, kad neturėčiau čia nieko įrodinėt, bet kad jau pasakiau suradau :)
Gražių švenčių ir dar geresnių konspiracijos teorijų :) "kad valdžia padeda ir t.t" nes čia, kad pareguliuoja, kažkaip per slabnai :)

 

P.s tema apie kainas, tai sausio mėnesį ŽP visiems po 2cnt vėl žada, tai virš dviejų tonų 30-31 bazė bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

46238 Telšių r. Nepažystu aš jo asmeniškai, bet žinau, kad puikios kokybės pieną turi :) 

Dar ieškodamas pagalvojau, kad neturėčiau čia nieko įrodinėt, bet kad jau pasakiau suradau :)

Gražių švenčių ir dar geresnių konspiracijos teorijų :) "kad valdžia padeda ir t.t" nes čia, kad pareguliuoja, kažkaip per slabnai :)

 

P.s tema apie kainas, tai sausio mėnesį ŽP visiems po 2cnt vėl žada, tai virš dviejų tonų 30-31 bazė bus.

nieko nežada,nes sutartis buvo gruodžio ir sausio mėnesiams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...