Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

On 2017-02-13 at 19:01, Juodas said:

Dar praejusi pavasari kilo mintys, kad reikia trauktis is pieno gamybos. I javu auginima sunku butu pereiti, nes nei technikos yra tam + zemes prasto nasumo. Is vis naikinti uki ir eiti uz 500e dirbti kazkam irgi ne iseitis.

man irgi tos mintys,kad reikia trauktis iš pieno gamybos buvo kilusiuos ne kartą,bet vietoj pasitraukimo dar giliau lendu,vėl gavau paramą investicijoms į žū valdas,pradedu naujos fermos statybą ir manau,kad daugelis taip daro,nes kitos alternatyvos nėra.Žemės prastos tinkamos tik gyvulininkystei,o už minimumą dirbt kažkaip nesinori,į užsienį važiuot jau ne tas amžius,tad belieka tik karvių melžimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepavydziu stypriai ,bet lietuvoje politikams ir valkatoms geriausias gyvenimas ,vieni prisivoge eina verslininkais,kiti pasalpiniais ir jokiu isipareigojimu nors mano ukis nedidelis,bet teviske,yra galimybe isvaziuoti i uzsieniir moka pagal darba gerai ,vazinet traktorium ,bet kaip paliksi,mes iauge o jus jai daug investavote ,vel kitos bedos ,bet kaltinu tik buvusias valdzias,jiems mes dzin ,jiems tik mokesciams me reikalingi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , ekologas said:

nepavydziu stypriai ,bet lietuvoje politikams ir valkatoms geriausias gyvenimas ,vieni prisivoge eina verslininkais,kiti pasalpiniais ir jokiu isipareigojimu nors mano ukis nedidelis,bet teviske,yra galimybe isvaziuoti i uzsieniir moka pagal darba gerai ,vazinet traktorium ,bet kaip paliksi,mes iauge o jus jai daug investavote ,vel kitos bedos ,bet kaltinu tik buvusias valdzias,jiems mes dzin ,jiems tik mokesciams me reikalingi

man tai labiausiai siuta ima,kad valkatoms moka pašalpas,esu vienam aiškines,kad to neturėtų būti,o jis man atsakė,kad pašalpa jam priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Karve said:

man tai labiausiai siuta ima,kad valkatoms moka pašalpas,esu vienam aiškines,kad to neturėtų būti,o jis man atsakė,kad pašalpa jam priklauso.

Man tai ne kiek neima siutas,teisingai pasake kad priklauso,visam pasauli moka pasalpas ne isimtis ir mes,konstitucijoj parasyta darbas nera priverstinis.Kai gauna pasalpas maziau vagia,visada valkatom,pijokam jei papraso duodu 1-3eu del bambaliodarbiniku nebus ir jie nedirbs o jei prasysi turesi priziuret juos,tad nereikia gaist laiko su jais.Kas bus jei visi tampam stambiais ukininkais,kur zemes gaut,kariaut,gyvent visiems reikia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

15 valandas ago , ekologas said:

nepavydziu stypriai ,bet lietuvoje politikams ir valkatoms geriausias gyvenimas ,vieni prisivoge eina verslininkais,kiti pasalpiniais ir jokiu isipareigojimu nors mano ukis nedidelis,bet teviske,yra galimybe isvaziuoti i uzsieniir moka pagal darba gerai ,vazinet traktorium ,bet kaip paliksi,mes iauge o jus jai daug investavote ,vel kitos bedos ,bet kaltinu tik buvusias valdzias,jiems mes dzin ,jiems tik mokesciams me reikalingi

Pradekim nuo to,kad bet kokia valdzia t.y valstybes tarnautojai. Tai reiskia ,kad je yra musu DARBUOTOJAI ir mes esame ju DARBDAVIAI. Jei darbdavys nereikalauja is samdomo darbuotojao saziningo ir atsakingo darbo ,tai ar jis gali tiketis jog darbai bus atlikti ir tai nes darbdaviui visokeriopa nauda???

Pasikartojau n-taji karta,bet tik nuo musu priklauso kaipir kam dirba valdzia. Jei mes uzmerkiam akis i visas machinacijas i apsurdiskus reikalavimus ir t.t butu naivu tiketis ,kad je nei is io nei is to ims ir pagalvos apie savo darbdavius. Je prisimins mus lygiai kas tris metus ir prikabins tonas makaronu,o po to mes lygiai tris metus dejuosim kokia bloga valdzia.

Paimkim zemdirbiu streika kiek musu ten susirinko,net juokas neima. Vien pieno gamintoju esame apie 30 tukst ir kiek is musu susirinko i susirinkima reikalaut is darbuotojiu atsakomybes?

Taigi mieli kolegos ,jau seniai laikas suvokti ,kad mes esame ne pavaldiniai bet DARBDAVIAI. Mano giliu isitikinimu,kol sito nebus tair krus mus visi kas tik netingi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-01-10 at 15:52, Vytautasl said:

Ne  tai mano irgi parindine  14,5 paskui priedai bet sendien perskambinau kitas  pienines tai zp moka 28 uz toki kieki bet jie musu kraste dabar nerenka sako  surink 15 tonu atvaziuosim, vilkyskiai sake 28 negali moket nes tiek bendrovems moka, bet 24 sako per mazai moka, mes galetume daugiau, tada uzlauziau mpk sakau arba 26 arba nuo vasario skirstomes , tai sako 25 as nenusileidau tai sako tada meginiai is kiekvienos siuntos ir bakterijos iki 50 ir somatai iki 200. Sakau jau gruodi isduret galejot po 25 uz gruodi ir sausi moket buciau nieko nesakes. Tai tipo paziuresim , man tas ju ziurejimas ir nepatinka jau vel nereikia pries prasidedant dekadai pranesinet kokia bus kaina.

Tai ir klausiu  ar  ir zp reikia  200 somatu ir iki 50 bakteriju kad gauti sita kaina

 

su kuo derates is MPK?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-02-16 at 07:57, adblue said:

PIENAS LT trecioj vietoj , kas saket kad zlugs projektas? :) 

pieno_supirkimo_kainos_imonese0src=embed.svg

tikrai niekada nesakiau kad zlugs visada sakiau ir sakysiu, kad bus dar vienas supirkejas ,taip ir yra trecioje vietoje pagal mokama kaina ar cia stebuklas? dar is tos sumos isskaiciuokit kooperatyvui procentus ir kas liks, tada bus ne trecioje vietoje o turbut tryliktoje. Suprantu sunku kuriasi,statosi, bet kol pilnai susitvarkys irengimai bus pasene jau, tad reikes atnaujinti ir pasaka be galo. Nieko jus is to kooperatyvo daugiau negausit ir nera ko svaigti, kazkokia itaka kainom daro aisku nesigincysiu bet nariams dideles naudos kol kas nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad būtų teisinga statistika, tokius grafikus reikėtų skaidyti pagal superkamo pieno kiekius. nes Pienas lt narių mažai ir jie labai nemaži, kitur gi pilna mažiukų, kurie muša vidurkį. Bet kuo geriau Pienas lt, tuo didesnė konkurenciją tarp norinčių pienuko, o tai visiems naudinga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , neri said:

tikrai niekada nesakiau kad zlugs visada sakiau ir sakysiu, kad bus dar vienas supirkejas ,taip ir yra trecioje vietoje pagal mokama kaina ar cia stebuklas? dar is tos sumos isskaiciuokit kooperatyvui procentus ir kas liks, tada bus ne trecioje vietoje o turbut tryliktoje. Suprantu sunku kuriasi,statosi, bet kol pilnai susitvarkys irengimai bus pasene jau, tad reikes atnaujinti ir pasaka be galo. Nieko jus is to kooperatyvo daugiau negausit ir nera ko svaigti, kazkokia itaka kainom daro aisku nesigincysiu bet nariams dideles naudos kol kas nera.

tikra teisybė,stebuklų nebus kaip kažkas kažkada tikėjosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mediniai jūsų bajeriai. Jei pienaslt per dieną perdirbs 600tonų, ateitį gal ir daugiau, tai reikia pagalvoti kiek kitos perdirbimo įmonės nedagauna pieno. Apie ūkių skaičių tam pieno kiekiui pagaminti net nešneku. Iš kažkur tai jiem reikia pieno gauti, du variantai- atsivežti iš kaimynų arba kelti kainą ir vilioti gamintojus. Tai jau netik kooperatyvo nariai gauna naudą, bet ir visi kiti. 

tiesa, pasirodo pernai metai buvo katastrofiški tik žaliavos gamintojam, bet ne perdirbėjam. Latvių perdirbimas 2016metus, vadina super pelningiausius, atidarinėja perdirbimą kinijoj ir etc. Ne išimtis ir mūsų perdirbėjai, tik jie per skaičius tą nuslepia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , manttys said:

kad būtų teisinga statistika, tokius grafikus reikėtų skaidyti pagal superkamo pieno kiekius. nes Pienas lt narių mažai ir jie labai nemaži, kitur gi pilna mažiukų, kurie muša vidurkį. Bet kuo geriau Pienas lt, tuo didesnė konkurenciją tarp norinčių pienuko, o tai visiems naudinga

Jo čia pvz ekotiksle didžiausias kiekis vargu ar yra 1 tona, ir kiek suprantu kaina perskaičiuoto yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 valandas ago , neri said:

tikrai niekada nesakiau kad zlugs visada sakiau ir sakysiu, kad bus dar vienas supirkejas ,taip ir yra trecioje vietoje pagal mokama kaina ar cia stebuklas? dar is tos sumos isskaiciuokit kooperatyvui procentus ir kas liks, tada bus ne trecioje vietoje o turbut tryliktoje. Suprantu sunku kuriasi,statosi, bet kol pilnai susitvarkys irengimai bus pasene jau, tad reikes atnaujinti ir pasaka be galo. Nieko jus is to kooperatyvo daugiau negausit ir nera ko svaigti, kazkokia itaka kainom daro aisku nesigincysiu bet nariams dideles naudos kol kas nera.

Kooperatyvo narys esate kad taip viską "gerai" žinote ar tiesiog VBS lygis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...