Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

Pavasarį pervažiavau visą Lenkiją (Varšuva, Čenstochova), tai labai didelių, modernių ūkių nedaug matėsi. Pagrinde vidutiniokai, ir kas į akis krito, kad fermos šalia namų, gyvenvietėse, aplink mėšlo kalnai, laukuose taip pat krūvos suverstos ir reiškias niekas taip nesikabinėja, kaip pas mus. Čekijoje jau kitaip, ten labai tvarkingi ir dideli laukai, susidarė įspūdis, kad vyrauja stambūs ūkiai.

Pas lenkus tai totalus bardakas.Pieno punktuose ir chemijos kanistrai mėtosi augalų apsaugai skirti.Pas mus atėje rastų tai matytum ko nematęs.Rastum punktą užpliombuota.

Keli metai atgal tikrino NMA.Tai tikrintojas juokėsi ir pasakojo tipo Italijoj ekskursijoj buvo,tai ten pavasari žolės senos deginimo bumas buvo.Nagi pas mus tu pakurk.Tai  iš baudų per visą savo gyvenumą turbūt neišliptum.Nu bet kaimynam nors šventė būtų.

Taip ir su pieno ūkiais.Kas galima kitur,tas ne galima LT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai tu pinigu būtų perteklius, tai ir galvos nesukčiau... Čia juk nelyginami dalykai,tai kam man ta pieną parduoti už tą 0.20cnt jei aš galėčiau gaut ir po tuos 0.25 cnt taip kad.

Tai parašyk emailą vadybininkei, kad prašau pakelti kainą iki 25 ct :) tamsta tikriausiai labai gerietis, jeigu taip neužtikrintai elgiatės. Bet kartais reikia šiek tiek ir pykčio, kad ryžto atsirastų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent rasykite elektroninius laiskus vadybininkei,kad netenkina kaina tada lengviau pradeti derybas.Bent as visada taip darau, aisku del kokybes neturi buti problemu ir meginiu paemimas is kiekvienos siuntos. Tada nereikia bartis kalbame argumentuotai ir jeigu zinau primenu kitu kainas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir sakiau, ŽP sausiui dar 2cnt pridėjo. Tai dabar gaunasi:

<100kg                 205eu/t

100-200kg            220eu/t

200-300kg            240eu/t

300-500kg            250eu/t

500-1000kg          255eu/t

1000-2000kg        260eu/t

2000-4000kg        270eu/t

 

Čia sausa bazinė kainą be jokių priedų. Su priedais visos kategorijos kyla apie 30eurų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir sakiau, ŽP sausiui dar 2cnt pridėjo. Tai dabar gaunasi:

<100kg                 205eu/t

100-200kg            220eu/t

200-300kg            240eu/t

300-500kg            250eu/t

500-1000kg          255eu/t

1000-2000kg        260eu/t

2000-4000kg        270eu/t

 

Čia sausa bazinė kainą be jokių priedų. Su priedais visos kategorijos kyla apie 30eurų.

negi tai tiesa,nes lapkritį gavau sutartį gruodžiui ir sausiui su ta pačia kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir sakiau, ŽP sausiui dar 2cnt pridėjo. Tai dabar gaunasi:

<100kg                 205eu/t

100-200kg            220eu/t

200-300kg            240eu/t

300-500kg            250eu/t

500-1000kg          255eu/t

1000-2000kg        260eu/t

2000-4000kg        270eu/t

 

Čia sausa bazinė kainą be jokių priedų. Su priedais visos kategorijos kyla apie 30eurų.

teisybė,ir aš gavau sutartį,tai dabar galutinė kaina bus 281e už toną,nes gaunu 20e už kokybę ir 6e už logistiką.Kaina gera,kaip senais gerais laikais,kai prasidėjo kainų smukimas visada sakiau,kad nepadės jokios protesto formos nes pieno yra perdaug,buvau maišomas su žemėmis,vadinamas perdirbėjų šuniuku.Kai neapsikentęs užgauliojimų grubiai atsikirtau,buvau užblokuotas,bet vėl prisijungiau forume kitu vardu.Pasiskaitykit ankstesnius postus abcdgh vardu ir pamatysit.Na ar ne mano buvo teisybė kai sakiau,kad kelių blokavimai nepadės dėl didesnių pieno kainų,jos pradės didėti kai pradės trūkt pieno,dauguma forumiečių nesutiko,sakė,kad perdirbėjai yra gobšuoliai,tai negi jie dabar pavirto altruistai?Bet nemanykit,kad didelės pieno kainos bus ilgai,po kažkiek laiko jos vėl kris,nes padidės gamyba ir vėl pasigirs prakeiksmai perdirbėjų atžvilgiu.Su tuo kainų svyravimu turėsim susitaikyti,kada bus geri metai reikės kažkiek pasitaupyti juodai dienai,o ne taškyti naujiems automobiliams ir kitai prabangai,kad nereikėtų vėl dėl visų nesėkmių kaltint perdirbėjus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pamenu labai ant pienas lt varei o dabar tylu, bet ponas vistiek savo dudelia pučia.

toks tas varymas,paprasčiausiai sakiau,kad tai daug abejonių keliantis projektas.Ir dabar tą patį sakau,apie pienas LT sėkmę ar nesėkmę pakalbėsim po kelių metų,nereikia iš anksto džiūgaut,nes viščiukai skaičiuojami rudenį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaikuriu žmonių tiesiog nepakeisi...sėkmės 2017 metais būti pačiu plačiausiu...(savam kaime).

nieko čia keisti ir nereikia,sakau dar kartą,kad apie pienas LT sėkmę pakalbėsim vėliau,tą aš prisiminsiu,prisimink ir tu.Aš nieko prieš pienas LT neturiu,duok dieve jam sėkmės,bet tas projektas man kėlė įtarimų dėl statybų vilkinimo, dėl abejotinos reputacijos įrangos tiekėjo pasirinkimo,kuris bankrutavo, o kaip bus toliau to niekas nežino ir todėl nėra reikalo iš anksto džiūgaut,čia tik mano nuomonė ir ji nebūtinai turi sutapt su kitų.Sėkmės visiems 2017m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , driucha said:

Tamstai matyt depresija ima ,neber su kuo pasikoliot:romance-ballandchain:

argi čia koliojimasis?jei žmogus klausia-atsakykit.Seniai skaitau diskusijas ir pastebėjau tendenciją-kai yra sunkmetis per dieną parašoma po keliolika postų,kuriuose girdisi verksmai,prakeiksmai perdirbėjams,raginimai protestuoti.Kai pieno kainos normalios-kas kelintą dieną vienas kitas postas,matyt žmonės patenkinti ir net neperžiūri forumo,nes neturi ką pareikšt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tokia tendencija yra jei jau kam gerai ,tyla,mam moka daugiau tyliu kad tik kiti nezinotu,o kai maziau gauna visais galais rekia ateme,nuskriaude tas prakeitas pavydas,daug klausimu kuriu klauses esu ne vienas nepanoro atsakyt,o ka atsakysi jei daugelis nieko bendro su ukiu neturi,teoriniai ukininkai,sukure forume ivaizdi ir diskuota sededami prie kompo.

O kaip ponas JBC ikelsi savo pieno rodiklius ,manau kad ne,nes tu ju neturi tik pasakorius forume,bent jau kaimyno parodytum vis itikinamiau butu kad ukininkas esi.

Forumas sukure kad gali but bet koks,susikurt ivaizdi koki nori,apsimets vaidint stambu ukininka ,fantazijai ribu nera kuo jos daugiau tuo graziau ir geria

Zmogus nori girdet kas miela jo ausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...