Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

sveiki,

Situacija tokia kad as rupinuosi augalininkyste, tevai turi pieno uki ir bandau suprast ar jie cia rinkos kainomis dirba,ar nelabai.

prisegu lapkricio men saskaita, tai gal bus galima konkreciau padiskutuot kur cia kas kaip ;)

Duodu tiem patiem, kiekis 2x mazesnis, 1cnt maziau skaiciuojat bazine kaina ir prieda. Paskaicius cia postus siutas ima, reiks begti i kita pienine.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pastoviai atsilieka, gal ir galima galvot ir ziurint ka siulo ateiciai. Mano atveju paskutiniu metu pastoviai atsiliko ir apie ateiti nieko gero nezadejo, plius kiti aspektai. Aplinkiniai stato tik pz ir mpk, tai iki tu 0.27eur niekaip nedatraukia. Apie sausio men dar nezinau. Cia kiekiam virs tonos. Nuo 500 iki 1000, atitinkamai 0.195 ir 0.225. Tai jei uz 150ltr gauni 0.2, turbut neverta begiot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pastoviai atsilieka, gal ir galima galvot ir ziurint ka siulo ateiciai. Mano atveju paskutiniu metu pastoviai atsiliko ir apie ateiti nieko gero nezadejo, plius kiti aspektai. Aplinkiniai stato tik pz ir mpk, tai iki tu 0.27eur niekaip nedatraukia. Apie sausio men dar nezinau. Cia kiekiam virs tonos. Nuo 500 iki 1000, atitinkamai 0.195 ir 0.225. Tai jei uz 150ltr gauni 0.2, turbut neverta begiot.

Tai va, kad paskambinus vis zada kad kels kaina, bet ta kaina vos po viena cnt kyla, o kiekis per para virs 300kg pastoviai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš apie tuos kainų priedus:čia ,kur Pofka įkėlė ,priedas 0,075.Man žvaigžės 0,055.Tai pirma.Antra, kas tie priedai?Nes kyla įtarimas,kad kiekvienam pieninė,o jau skirtingos pieninės tai ir taip matosi,tuos priedus skirtingai duoda.Už ką,iš kelių dalių tie priedai.Savo parašysiu kitą sykį,kai pasižiūrėsių sutartį,tik kad priedas iš dviejų dalių.Kita tema,tiksliau klausymas Žiniukui-nemeluoji,kad užbazinį pieną tiek gauni?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš apie tuos kainų priedus:čia ,kur Pofka įkėlė ,priedas 0,075.Man žvaigžės 0,055.Tai pirma.Antra, kas tie priedai?Nes kyla įtarimas,kad kiekvienam pieninė,o jau skirtingos pieninės tai ir taip matosi,tuos priedus

skirtingai duoda.Už ką,iš kelių dalių tie priedai.Savo parašysiu kitą sykį,kai pasižiūrėsių sutartį,tik kad priedas iš dviejų dalių.Kita tema,tiksliau klausymas Žiniukui-nemeluoji,kad užbazinį pieną tiek gauni?

tegul saskaitą moksliukas ikelia.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tik antra diena karves melžiam, nieko nežinom,tai ir kuriam teorijas. Turim mes čia tų pasakorių, ir su riebalais 6,5, dabar turim ir koef 1,5 :)

Neaisku kas pasakorius,pats matyt karviu nemelzi kad taip mastai,ar turesi drasos ikelt savo rodiklius ar bus nemoku,nezinau ar panasiai

Su sv Kaledomis visus forumo dalyvius.

post-10639-0-72680100-1482584472_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Statai po 25 litrus per diena, ir rodai kokį koeficientą pasieki? Ar kartas čia ne dvi uztrukstancias karves pats turi?

mano karvės yra kontroliojamos,tai kai pasižiūriu rezultatus,pastoviai kelios kurios yra trūkinamos būna su tokiais rezultatais,nes iš viso turiu 40 karvių o kooficientas dabar yra apie 1,3-1,35.Ramza melžia kelias trūkinamas karves ir randa ką lygint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As cia kaip kuriu nesuprantu, kam cia kandziotis del to kas kiek kokio piena pristato, reikia tik pasidziaugt kad kazkas taip sugeba... esme manau cia issiaiskint kas kokiam regione geriausia moka uz bazini piena. Ir raginciau tuos kurie paskaite cia kainas ir pamate kad daugiau gauna netrintu tyliai rankutes kad gauna daugiau uz kaimyna, o irgi dalintusi ta kaina, ir kaip ja gauna, nes realiai jei kaimynas daugiau gaus tai ir jus daugiau gausit!!!

Man asmeniskai domina kokios kainos vyrauja suvalkijos regione?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat galvoju, kad mes turime dalintis informacija apie gaunamas ir sutartas kainas su perdirbejais,nes jei pasiseke vienam gauti gera kaina tai ir kitas gali ja isdauzti( jeigu kokybe gera ir kiekis nemazas,perdirbejas tokio ukininko prarasti nenores).Pats irgi Buvau sutares lapkriciui 242 eur uz tona,bet vidury men suzinojau,kad kiti moka daugiau,tai antra dekada kompensavo padidine kaina 254.gruodziui sutariau 270 bet jei kiti mokes daugiau padidins. Pieno parduodu po 2 tonas per diena zvaigzdem

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir idomu kiek kas gauna ES salyse, bet kalbant apie senbuves salis tai plika kaina nieko nepasako, nes ten is esmes yra kitokia rinka, zemes ukio politika, mokesciai ir pan.

Mums aktualiau yra Lenkija, ir ten kaip ir kainos yra didesnes pieno, bet pravaziuojant pro lenkija bendras vaizdas manes nenustebino, laukai prastai priziurimi, gyvuliu ukeliuose technika senoka, dominuoja mazi traktoriukai be kabinu ir pan...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Link suvalkų važiuojant, nuo pagr kelio taipogi matyti, gyvulininko ūkis, nauji jd traktoriai, padargai ir pastatai neapgriuvę. Čia kas nuo kelio matyt, tai taip, vaizdas laukų nekoks, o ir traktoriukai kaip sakai be kabinų, kalvotas reliefas visgi, pavažiavus giliau, turbūt situacija kitokia. Pas mus tokių vaizdų pilna, užtenka pavažiuot užkampiais ir matosi kas kaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Link suvalkų važiuojant, nuo pagr kelio taipogi matyti, gyvulininko ūkis, nauji jd traktoriai, padargai ir pastatai neapgriuvę. Čia kas nuo kelio matyt, tai taip, vaizdas laukų nekoks, o ir traktoriukai kaip sakai be kabinų, kalvotas reliefas visgi, pavažiavus giliau, turbūt situacija kitokia. Pas mus tokių vaizdų pilna, užtenka pavažiuot užkampiais ir matosi kas kaip.

Pavasarį pervažiavau visą Lenkiją (Varšuva, Čenstochova), tai labai didelių, modernių ūkių nedaug matėsi. Pagrinde vidutiniokai, ir kas į akis krito, kad fermos šalia namų, gyvenvietėse, aplink mėšlo kalnai, laukuose taip pat krūvos suverstos ir reiškias niekas taip nesikabinėja, kaip pas mus. Čekijoje jau kitaip, ten labai tvarkingi ir dideli laukai, susidarė įspūdis, kad vyrauja stambūs ūkiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ,tik 0.20cnt gaunu, o dar ir nalizus suka, tai net nežinau ką daryti... Ar čia išeiti iš jų ar dar pasilikti,kas kiek laiko pas jus nalizus ima?

 

Tai pasilik, po 0,20 gauni ir gerai, nesvarbu kad dabar rinkoj kaina 0,25 -0,28. Jeigu absoluto 0,5ltr maximoj kainuotų 10eur, o IKI parduotuvėj 15eur., manau jog važiuotum į maximą, o IKI tinklui skirtum dar vieną kitą riebesnį žodį. Dabar pamastyk apie savo situaciją... 

 

Pamastyk ir finansiškai, 1300ltr x 0,05=65eur/d galėtum daugiau uždirbti, arba 2000eur/mėn. Sutarkim taip, duok man 500eur, o aš padarysiu kad tu uždibrtum 1500eur/mėn daugiau nei kad dabar uždirbi... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...