Jump to content

Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .


edviuks

Recommended Posts

prieš 11 minutes , Eduardas pranešimas:

Na žmonės verčia tuos akmenis ir su lenkišku. Skambinau klausinėjau detalių kainų ir panašiai, tai sakė naujų runnerio kojų dar niekam neprireikė. 

Kiekvienas renkasi pagal savo nuožiūra ;) aš lenko nenorėjau. Man patiko kaip machio dirbo  toki ir ėmiau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Vilius pranešimas:

Ir metalo kokybė. Turių akminų molio tai norėjosi gero daikto ;)

O kaip tas varstas kur kojos kampa keicia ar laiko neluzta. Ir koks pas tave volas? Pats dairiausi i cultus nes ten dar ir kaltu didesnis pasirinkimas tik nesinori guminio volo. O pas mane ir visko yra nuo durpes iki molio ir akmenu tikrai netruksta tad nesinoretu apsipirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Aidas007 pranešimas:

O kaip tas varstas kur kojos kampa keicia ar laiko neluzta. Ir koks pas tave volas? Pats dairiausi i cultus nes ten dar ir kaltu didesnis pasirinkimas tik nesinori guminio volo. O pas mane ir visko yra nuo durpes iki molio ir akmenu tikrai netruksta tad nesinoretu apsipirkti.

Cultus ir kitokių volų turi, nebent žiūri į tą skelbimuose 4.2m.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , JCB pranešimas:

Cultus ir kitokių volų turi, nebent žiūri į tą skelbimuose 4.2m

Ne tas perdidelis. Buvo atvare demo 3,5 prikabinama. Dirba graziai kada prikabinamas nelauzo traktoriaus bet noreciau kitokio volo ir 4m plocio tai vat ir reikiasukt galva ka rinktis. Rapsas pasetas po jo ir daug geriauatrodo negu arime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Aidas007 pranešimas:

O kaip tas varstas kur kojos kampa keicia ar laiko neluzta. Ir koks pas tave volas? Pats dairiausi i cultus nes ten dar ir kaltu didesnis pasirinkimas tik nesinori guminio volo. O pas mane ir visko yra nuo durpes iki molio ir akmenu tikrai netruksta tad nesinoretu apsipirkti.

Volas matosi koks, viskas laiko niekas nelūžta ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu del to pasirinkimo yra ir sunku apsispresti kai yra ribotos Euru galimybes. Brendas geresnis 10-12 stk euru lenkas grubiai ant 5 stk. Eur pigesnis. Atrodo uz ta brendo kaina lenka nupirktum ir diskini ir noragini, bet ta kokybe gasdina, ypac noraginio. O dar kai kieme jau turejes lenka sunku isvis susideliot kas geriau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju perdaryti savo prikabinamk diskinio skutiko volus, nes vienas  iš 4 sulūžo,  o ir jų darbas  netenkino. Turiu crosskill volų žiedų nuo kitų padargų.  Ant senesnių padargų buvo sudėti visi crosskillai standžiai ant vienos ašies, o ne kaip tankinimo voluose kas antras palaidas. Kaip manot ar iš vis verta konstruoti crosskill volą ant diskinio skutiko? Ir jei taip, ar palikti visus standžiai suspaustus ant vienos  ašies ar dėti papildomai kas antrą palaidą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, tadasjo pranešimas:

Kaip manot ar kokerling quadro 3 m patrauktu 150 ag pacipuotas iki 180 ag?

kaip sakant dirbti o nebraukyti su noraginiu kuris turi keturias eiles nagų trimetrį turėtų traukti bent 200 ag traktorius, kad darbas būtų atliekiamas našiai , kokybiškai, na taip gali čia teikti ką tu čia trauks tas 180 ag traktorius lengvesnėje mažesniu gyliu mažesniu greičiu, bet sausesnėje prie moliuko didesniu gyliu vargs traktorius ne kalbu apie kalniukus jei tokių turi, tokiems padargams reikia arklių ir tokių kurių būtų daugiau nei ant ribos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad tas quadro teturi 1 naga daugiau nei tie triju eiliu, todel ir klausiu ae patemptu nes skirtumas nera jau didis. Neskaitant kad pats skutikas ant 1000 kg sunkesnis.

Gali but kad ir nepatrauktu, bet kai paziuri video tai lyg ir turetu susitvarkyt.

Kai vadyba pasake kaina trio, tai quadro kainos taip ir nebepasake uztikrindamas kad netemps mano JD.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...