Jump to content

Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .


edviuks

Recommended Posts

Prieš 16 valandų, Mantas2342 pranešimas:

tai velnias , o aš galvojau ir apie jį prie 150 ag tai dabar pergalvot reikia ar užteks ag :D

pusbrolis pavasari nupirko runeri 3 m dirbo su 7820 200 ag tai tarkim gyliu iki 20 cm apytiksliai ejosi lengviai molyja, bet kas virs 20 cm 200 ag vaitoja ir ne daugiau 12 km,
pats dirbu su 150 160 ag tai 3m skutikas tik kad kojos 7 ( unia gamintojas) ir kregzdes placios,  iki 20 cm galiu 13 14 km/h vaziuot, bet tik tik giliu ir 8 km/h , plius letejant nebevarto ir maiso taip kokybiskai zemes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , u.k aurimas pranešimas:

pusbrolis pavasari nupirko runeri 3 m dirbo su 7820 200 ag tai tarkim gyliu iki 20 cm apytiksliai ejosi lengviai molyja, bet kas virs 20 cm 200 ag vaitoja ir ne daugiau 12 km,
pats dirbu su 150 160 ag tai 3m skutikas tik kad kojos 7 ( unia gamintojas) ir kregzdes placios,  iki 20 cm galiu 13 14 km/h vaziuot, bet tik tik giliu ir 8 km/h , plius letejant nebevarto ir maiso taip kokybiskai zemes.

supratau, reiks paklaust gal demo duos pasibandyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-09-19 at 21:53, Remse pranešimas:

2.2 m 5 kojos. Sveria 1050 kg. Su kregzdem dirbu 10-12 cm. Nuemus jas iki 18-20 cm. Bet as visur pirma su lekstiniu skutiku 2 kart praskutu. 

Su kiek arkliu tampai? ir koks greitis kai gylis apie 20 cm kai dirbi? su vamzdiniu volu pasiėmes?

Aš irgi galvoju apie panašu skutika 2,2 ar 2,6 m prie 105 ag. Vis galvoju, kad nebutu problemu su traukimu pasiemes 2,6 m ir neis normaliai dirbti molio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, T.Engineer pranešimas:

Su kiek arkliu tampai? ir koks greitis kai gylis apie 20 cm kai dirbi? su vamzdiniu volu pasiėmes?

Aš irgi galvoju apie panašu skutika 2,2 ar 2,6 m prie 105 ag. Vis galvoju, kad nebutu problemu su traukimu pasiemes 2,6 m ir neis normaliai dirbti molio.

Su Valtra A95n, ten tipo 101 ag. Mano 2.2 m su vamzdiniu volu. Su kregzdem max 15 cm, giliau nepatraukia. Nuėmus kregždes traukia ir 20 cm, greitis iki 10 km/h.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš 6 minutes , Benas369 pranešimas:

Sveiki gal yra dirbanciu su tokiu skutiku turim sitos firmos diskini esam patenkinti kazi kaip noraginiai laiko https://www.mascus.lt/zemes-ukis/naudotos-akecios/rolmako-u-436-f-4-0-m/eshpfsjn.html

Turim tokį tik perdarytą į prikabinamą. Pagrindinė problema su tokiu volu, kad jis skęsta minkštoj žemėj ir nustoja suktis. Dabar nauji jau su privirintom plokštelėm, geriau,  bet dvigubas U būtų idealu. Sunkus ir sveikatos reikia, 215 netraukia, 240 normaliai, 310 be problemų. Šiaip dirba gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Turim tokį tik perdarytą į prikabinamą. Pagrindinė problema su tokiu volu, kad jis skęsta minkštoj žemėj ir nustoja suktis. Dabar nauji jau su privirintom plokštelėm, geriau,  bet dvigubas U būtų idealu. Sunkus ir sveikatos reikia, 215 netraukia, 240 normaliai, 310 be problemų. Šiaip dirba gerai.

Gal turi nuotrauku is darbu eigos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , manttys pranešimas:

o šiaip yra realus skirtumas tarp skirtingų markių skutikų? nes konstrukcija yra primityvi visgi, labiau metalo kokybė ilgaamžiškumą įtakoja

Tai vat ir idom kas dirba su tokiu ar dar neteko suplesyt rema nes kur turim sena agro masz tai remas jau visas pervirintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Benas369 pranešimas:

Sveiki gal yra dirbanciu su tokiu skutiku turim sitos firmos diskini esam patenkinti kazi kaip noraginiai laiko https://www.mascus.lt/zemes-ukis/naudotos-akecios/rolmako-u-436-f-4-0-m/eshpfsjn.html

Turiu tokį viskas kaip ir gerai bet dvigubas volas tragedija stri

nga akminai tarp volu, arba drėgna žemę, skutu raziena šiemet sausra, o iš giliau kelią drėgną žemę ir klijuoja vola
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , ukdavidas pranešimas:

Turiu tokį viskas kaip ir gerai bet dvigubas volas tragedija stri

nga akminai tarp volu, arba drėgna žemę, skutu raziena šiemet sausra, o iš giliau kelią drėgną žemę ir klijuoja vola

Ka ir sakau man tas volas irgi nepatiko maciau kai rudeni skuto velai slapia buvo tai tragedija tai mastau apie ta ziedini

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, manttys pranešimas:

o šiaip yra realus skirtumas tarp skirtingų markių skutikų? nes konstrukcija yra primityvi visgi, labiau metalo kokybė ilgaamžiškumą įtakoja

Man irgi įdomu. Ar nesiskiria darbinių dalių atakos kampas ir plotis? 

Ar kam nors irgi dvigubi volai kišasi nuo drėgnos žemės ir akmenų? Pas mane ant lėkščių dvigubas T volas dar nebuvo akmens pagavęs, o užkišt galima nebent tik per balą pralėkus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , Eduardas pranešimas:

Man irgi įdomu. Ar nesiskiria darbinių dalių atakos kampas ir plotis? 

Ar kam nors irgi dvigubi volai kišasi nuo drėgnos žemės ir akmenų? Pas mane ant lėkščių dvigubas T volas dar nebuvo akmens pagavęs, o užkišt galima nebent tik per balą pralėkus

Na kiekvieno gamintojo skiriasi tarpai tarp žiedų atstumai tarp pirmos antros eiles, vat pasekmes ir yra kad vienos firmos nedirba tas volas,o pas kitą dirba idealiai vat ir pradedi žiūrėti kame reikalas, lėkštės tiek akmenų nepakelia kiek noraginis vėl skirtumas tarp volo darbo, ir beto dirbimo gylis skiriasi 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Amazone cenius Su dvigubu u volu. Bandem demini ir dregnom ir sausom salygom Tai super volas, nei kart nebuvo usikises ir joks akmuo nebuvo istriges, o kas svarbiausia lengvesneje zemeje nedaro kalno pries vola ir nesustoja. Vienintelis minusas, kad sunkus ir isnestas i gala pakabinamam skutikui reikia traktoriaus su nemazai svoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , caper pranešimas:

Amazone cenius Su dvigubu u volu. Bandem demini ir dregnom ir sausom salygom Tai super volas, nei kart nebuvo usikises ir joks akmuo nebuvo istriges, o kas svarbiausia lengvesneje zemeje nedaro kalno pries vola ir nesustoja. Vienintelis minusas, kad sunkus ir isnestas i gala pakabinamam skutikui reikia traktoriaus su nemazai svoriu.

4m bandei?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , ceck pranešimas:

koks greitis 20cm moly?

Tokiame rimtam molyje nebandėm, bet priemolyje apie 11 km/ ha. Dabar sprendžiu dilema, norėtusi prikabinamo kad galinė pakaba ne taip smarkiai kentėtu, bet 3,5 m išbranksta labai kaina ir pasirinkimo nelabai yra, o 4 m netrauks mano arklys :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , caper pranešimas:

Tokiame rimtam molyje nebandėm, bet priemolyje apie 11 km/ ha. Dabar sprendžiu dilema, norėtusi prikabinamo kad galinė pakaba ne taip smarkiai kentėtu, bet 3,5 m išbranksta labai kaina ir pasirinkimo nelabai yra, o 4 m netrauks mano arklys :icon-rolleyes:

čia SV technika demino?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...