Jump to content

Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .


edviuks

Recommended Posts

Prieš 9 valandas, tadasjo pranešimas:

Naujas su viengubu volu 15500. Su dvigubu volu kaina 300 pakyla

Tai quadro kogero nuo 20k europiniu prasidės. Vien svoris ir panašiai sudaro papildoma pasipriešinima traukti. Savo noraginiam buvau nusukes 2nagus palikau ant 8vnt stipriai pasijautė kad velka lengviau. Bet gali bandyt imt važiuosi lėčiau ir tiek ant molio, lengvoj žemėj temps. Manau greičio užtektu bet traktoriua dirbs gazas dugnas. Jei pinigai nebėda imk quadro bent svorio nereiks nešiot. 

Aš su saviškiu 3m jei noriu greičio variklis visad 2000sukasi ir ne mažiau....  lengvesnėj žemėj pasimažini apsukas ir pusbėgiu greičiau gali traukt. Bet jei nelendant giliai o dirbant 15-20cm užteks. 

Koks traktorius ? Reikia ir svorio drėgnesniais metais 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Vilius pranešimas:

Tai quadro kogero nuo 20k europiniu prasidės. Vien svoris ir panašiai sudaro papildoma pasipriešinima traukti. Savo noraginiam buvau nusukes 2nagus palikau ant 8vnt stipriai pasijautė kad velka lengviau. Bet gali bandyt imt važiuosi lėčiau ir tiek ant molio, lengvoj žemėj temps. Manau greičio užtektu bet traktoriua dirbs gazas dugnas. Jei pinigai nebėda imk quadro bent svorio nereiks nešiot. 

Aš su saviškiu 3m jei noriu greičio variklis visad 2000sukasi ir ne mažiau....  lengvesnėj žemėj pasimažini apsukas ir pusbėgiu greičiau gali traukt. Bet jei nelendant giliai o dirbant 15-20cm užteks. 

Koks traktorius ? Reikia ir svorio drėgnesniais metais 

6920s. Pakeltas iki 180 AG bet nuspresta pasilikt prie TRIO

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Prieš 6 valandas, manttys pranešimas:

Norėčiau patarimų kiek galima už šitą skutiką mokėti, čia cultus 3m, 2013 m.cultus2.thumb.JPG.1aa9734a25cb955effcdead68b7acf80.JPG

Lamėjai mantty?, mačiau baigėsi 7500, bet įdomu už kiek norės atiduot. Man šitam aukcione kainos kartais būna nesuprantamos. Prieš menesį ar du laimėjau sėjamąją, bet kai atsiuntė savo kainos pasiūlymą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Žemdirbys pranešimas:

Lamėjai mantty?, mačiau baigėsi 7500, bet įdomu už kiek norės atiduot. Man šitam aukcione kainos kartais būna nesuprantamos. Prieš menesį ar du laimėjau sėjamąją, bet kai atsiuntė savo kainos pasiūlymą...

Na taip, ten jie kartais su realybe susipyke, todel tokie aukcionai realiai nesamone. Kai nera nera rezervu, tada va aukcionas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...