Jump to content

Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .


edviuks

Recommended Posts

prieš 3 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Va va norėjau išgirst patirčių , nes aš ir mąsčiau pirma diskiniu , paskiau noraginiu ir jei reikia kultivatoriaus dar aišku jei jo nekiša , o jei ne daug liekanų tai gal ir nereiktų kaip sakai.

 

Rapsiena diskiniu suskutau, suzele pabiros tada noraginis20-22cm. Pries seja dar su kompaktorium praejau ir sejau su dirbimu. Pasaka gavosi. 
v.kvietuku raziena tik suskutau noraginiu 25-27cm ir pasejau su dirbimu. Aisku buvo glifosuota, tai liekanos labai gerai susimaise. 
Kolkas patenkintas rezultatu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Jonas1995 pranešimas:

Planuose tikrai buvo noraginis, bet pabandzius kolkas lieku prie plugo. Del dregmes gal ir sutaupoma, bet del kuro sanaudu ir laiko, bent pas mane, plugas lenkia. Aparei, po to seja. 

Na aš pakeičiau traktorių tai man ar pirkt plūgą naudotą 4x50 ar lenką noraginį naują tai tas pats išeina realiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Witalikas pranešimas:

Rapsiena diskiniu suskutau, suzele pabiros tada noraginis20-22cm. Pries seja dar su kompaktorium praejau ir sejau su dirbimu. Pasaka gavosi. 
v.kvietuku raziena tik suskutau noraginiu 25-27cm ir pasejau su dirbimu. Aisku buvo glifosuota, tai liekanos labai gerai susimaise. 
Kolkas patenkintas rezultatu

Aišku , supratau , aš ateitį gal ir planuoju prie sėjamos kompakterį komplektuot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Witalikas pranešimas:

Rapsiena diskiniu suskutau, suzele pabiros tada noraginis20-22cm. Pries seja dar su kompaktorium praejau ir sejau su dirbimu. Pasaka gavosi. 
v.kvietuku raziena tik suskutau noraginiu 25-27cm ir pasejau su dirbimu. Aisku buvo glifosuota, tai liekanos labai gerai susimaise. 
Kolkas patenkintas rezultatu

Kam reikia šitiek homorojaus, sėjant kviečius į rapsieną? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Mantas2342 pranešimas:

šiemet neariau ir aš rapsienos tai 1 kart po nukūlimo diskiniu pralėkiau 2 kart prieš sėją ir po to kultivatorium dar išlyginau ir pasėjau tai kol kas gerai atrodo.

Po zirniu galejau nieko nedaryti. Toks purumas zemes buvo, kad jopapa. Skutikas skendo net. O zeme sunki

Nzn kas ten pasidare po zirniu, taip nei vienais metais nebuvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , Witalikas pranešimas:

Rapsiena diskiniu suskutau, suzele pabiros tada noraginis20-22cm. Pries seja dar su kompaktorium praejau ir sejau su dirbimu. Pasaka gavosi. 
v.kvietuku raziena tik suskutau noraginiu 25-27cm ir pasejau su dirbimu. Aisku buvo glifosuota, tai liekanos labai gerai susimaise. 
Kolkas patenkintas rezultatu

Ką jūs ten dirbat? 27cm? Kam tiek kišt? Ne merga kad iki kiaušinių sugrust.

18cm daugiau neverta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , Witalikas pranešimas:

Pabiros suaugo labai, kol skutiko sulaukiau. Tai teko pavargti

Glifosatai dar neuždrausti, jei vizualiai pabiros labai suaugo. Sutaupytum min. 12l/ha kuro, laiko ir dylančių dalių. O pupos, šituo klausimu, išviso tobulas priešsėlis, nelendant į strip, no till reikalus. Vienas kartas diskiniu ir sėja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-12-30 at 22:05, Witalikas pranešimas:

Pabiros suaugo labai, kol skutiko sulaukiau. Tai teko pavargti

Man irgi gavosi nesamone su rapsu..palikta buvo zalinimui su garstyciom ir ridiku..nafik per tas 8 sav suaugo tas rapsas..gerai kad laiko buvo..suskutau diskiniu palikau ..tade vel skutimas sekliai noraginiu su savaites tarpu ir seja ...vai vai zodziu..

Idealiausia ..sudaigini diskiniu pabiras..glifosatas..vel lengvai diskiniu ir sėja..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

čia šitam skutikui silpniausia  vieta yra tarpai tarp valytuvo ir padangų, užstringa akmuo, iš traktoriaus nepamatysi, padangos šono kaip ir nebėra. Pas mane buvo unia, bet toks pat principas, tai dėdavau mikroautobuso padangas, nes per kelis metus buvau beveik visas pakeitęs, o prie euro kaina nuo 90 pakilo iki 140

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...