Jump to content

Skutikas: Strėlinis-noraginis, ar Diskinis .


edviuks

Recommended Posts

On 2020-06-17 at 22:59, ramunas.s pranešimas:

Bandziau runeri. Dirba tikrai gerai. Bet mano 150 ag, 20 cm gylis, slapias molis, jau vaitoja variklis. Teks kazka kitko ziureti

Kaip suprantu 150ag kažkiek per mažai? Aš galvoju gal tolmeto pažiūrėt , jis panašus į runerį , dylančios horch , o kaina ant 2k pigesnis už runerį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Mantas2342 pranešimas:

Kaip suprantu 150ag kažkiek per mažai? Aš galvoju gal tolmeto pažiūrėt , jis panašus į runerį , dylančios horch , o kaina ant 2k pigesnis už runerį.

Mazoka. Siaip kitokios bazes traktoriaus jam reikia. Pacipavus iki 180 trauktu padoriau, bet kas is to, kasis pats traktorius. A kokia kaina to tolmeto 3 m?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Mantas2342 pranešimas:

Šalia manęs nusipirko , bet dar volo neprisisuko ir neišbandė , galvoju užsukt iki ji gal duotų pabandyt paskust , man aktualiausia ar 150 ag pakaks , o taip turėtų dirbt kaip runeris

Dirbs tas 150ag tikrai. 
As pernai bandziau 3m farmeta ir 3,5m kvernelanda. Tai kvernelanda lengviau vilkau. Ag kazkas apie 175 dabar mano. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Vilius pranešimas:

Vis tiek pagrinde skusi 10-20cm tai arklių užteks per akis. Tjk pirmais metais paraust giliau reikia 30-35cm tada pritrūks bet mažu bėgeliu temps. Moliuose skaudžiuose susisiaurinauskutika iki 2,4m ir susidirbau pora kojų iš kraštų atlenktadamas.

Tokiam reikalui reik giluminio, o ne skutika lauzyti pado ardymui.  Pas mane skaityt visi laukai pereinti, 55cm gyliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , Witalikas pranešimas:

Tokiam reikalui reik giluminio, o ne skutika lauzyti pado ardymui.  Pas mane skaityt visi laukai pereinti, 55cm gyliu

Skutikas tvirtas atlaikė 150ha. Iki 40cm buvau sugrūdęspabandymui koks max gylis dirbimo. Kai neturi giluminio dirbi su kuo turi. O ir 55cm nesinori braukyt. Ne vienas jau su plugu  nuarė šakutę nes meluoratoriai tais laikais pas.mus bobikes kirkino su arielka. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Vilius pranešimas:

Skutikas tvirtas atlaikė 150ha. Iki 40cm buvau sugrūdęspabandymui koks max gylis dirbimo. Kai neturi giluminio dirbi su kuo turi. O ir 55cm nesinori braukyt. Ne vienas jau su plugu  nuarė šakutę nes meluoratoriai tais laikais pas.mus bobikes kirkino su arielka. 

Na mano galva, pirmas padargas yra giluminis. Kuris nera labai brangus. O nauda matoma jo yra.

  Pas mus daug lauku yra slapiu, kuriuos reike butinai pakurminti. Aisko, pora metu atgal nereikejo dabar. 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Vilius pranešimas:

6150m ant svaru 7900kg su pilnu baku tai svorio kur molis mažoka giliai lendant . Bet jei matai kad 3m sunkiai tai galima gi pora koju nuimt ne bėda 

Nu taip, galima nuimt , aš kabinčiau ant 6910 tai be svorių 6t sveria , priekį ant pakabos gal reiks pasidaryt 1t svorį tai va bus 7t .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Nu taip, galima nuimt , aš kabinčiau ant 6910 tai be svorių 6t sveria , priekį ant pakabos gal reiks pasidaryt 1t svorį tai va bus 7t .

Kabinau ant fendo 7,2t pavairuot nėjo. Reikėjo užmest šiek tiek svorio skutikas 1,5t toli išneštas žiedinis volas sunkus.

Bulvėm žeme bandžiau sudirbt 25cm gyliu oi sunkiai 130ag vilko 

20200506_095816.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...